Dośrodkowanie Bruno, piłka strącona, ale dobrze interweniował Kim.

1
1
88'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy. Goretzka faulował Pellistriego. Do bramki jakieś 30 metrów.

1
88'
ŻÓŁTA KARTKA
Bayern Monachium
1
85'

Nie oglądamy jakiejś szarży Manchesteru United. Wyglądają na zespół, który się poddał.

83'

Jeszcze rzut rożny dla gości. Kane miał mnóstwo miejsca w polu karnym, ale strzelił minimalnie obok słupka.

1
82'

Bayern nie schodzi z połowy United. Po rzucie wolnym najpierw strzelał Goretzka, następnie Kim. W obu przypadkach blokował Evans.

1
80'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Kobbie Mainoo #44
schodzi Schodzi
2
79'

Dalot na lewym skrzydle, ale piłka w rękach Neuera. Zero zagrożenia po stronie United.

78'

Już chyba stracili wiarę gospodarze. Wydaje się, że najmocniej wpłynął na nich gol strzelony przez Kopenhagę.

3
77'
ZMIANA
74'
ZMIANA
74'
ZMIANA
74'

Coman ma jakieś problemy zdrowotne.

1
1
73'

Była szansa na remis. Po dalekim podaniu Onany wyszedł na czystą pozycję Dalot, ale fatalnie przyjmował piłkę. Odskoczyła mu na kilka metrów, ratował się wślizgiem i faulował Neuera.

1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Harry Kane.

Świetna akcja Bayernu! Poklepali. Mała gra, Kane popisał się rewelacyjnym podaniem na jeden kontakt do Comana. Ten miał dużo miejsca w polu karnym, wyczekał Onanę i strzelił nie do obrony.

8
6
5
2
69'

Bayern odzyskał kontrolę nad meczem, choć to ogranicza się do wymiany kilkudziesięciu podań na własnej połowie.

2
3
2
67'
ZMIANA
66'

Na boisku oglądamy tzw. chaos.

5
65'

I znowu brakuje dokładności. Kimmich dostrzegł wbiegającego w pole karne Comana, ale podawał za mocno. Onana szybszy przy piłce.

1
62'

Kane do Kimmicha, ten strzelił bez przyjęcia z 25 metrów, ale bardzo niecelnie.

1
1
61'
Manchester United
2
2
1
61'

Pół godziny do końca. Na razie emocji nie mamy za wiele.

1
1
1
60'

Zła informacja dla United. FC Kopenhaga prowadzi 1-0 z Galatasaray.

1
1
59'

Koszmarne zachowanie McTominaya przed polem karnym. Źle przyjmował piłkę i stracił możliwość oddania strzału.

1
59'

Musiala wyprowadził kontratak, przebiegł kilkadziesiąt metrów, w końcu podał w pole karne do Sane, ale ten nie opanował piłki. Nie jest to dobra druga połowa w wykonaniu gości. Oj, nie.

1
56'

Rośnie przewaga United. Bayern wyraźnie przygaszony w drugiej połowie.

1
1
54'

Prosta strata Bayernu przed polem karnym. Złe zachowanie Kimmicha, przejął piłkę Bruno, ale strzelił minimalnie obok bramki.

1
53'
2
1
1
52'

Płaskie dośrodkowanie Garnacho po świetnej akcji. Czekał na piłkę na piątym metrze Antony, ale doskonale zachował się Kim. To mógł być gol dla gospodarzy.

1
51'

Bayern ustawiony pod kontratak. Czeka na to, co zrobi zespół z Manchesteru.

2
1
49'

Była szansa dla United! Wan-Bissaka znakomicie wycofał piłkę przed pole karne, był tam niepilnowany Bruno Fernandes, ale strzelił wysoko nad bramką!