Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

W meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów w Neapolu piłkarze Barcelony potyczkę z Napoli długo mieli pod kontrolą. Po golu Roberta Lewandowskiego goście prowadzili, kwadrans przed końcem gospodarze wyrównali (1:1).

16
14
12
7
14
90+5'

Strzał Gundogana, piłka przeleciała tuż obok słupka!

41
28
24
30
23
90+2'

Barcelona wyraźnie szanuje remis, goście długo utrzymują się przy piłce.

105
41
37
30
46
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 4 minuty.

74
32
18
13
19
89'

Simeone uderzał z pierwszej piłki sprzed pola karnego. Ponad poprzeczką.

33
25
22
11
19
86'
34
339
14
15
19
86'
34
18
10
5
5
85'

Zambo Anguissa uderzał po dośrodkowaniu, ale w bramkę nie trafił!

23
9
15
13
14
85'

Po rzucie rożnym Lewandowski uratował Barcelonę wybijając piłkę sprzed bramki.

98
20
8
14
24
84'

Strzał Simeone został zablokowany przez Araujo.

19
13
8
10
14
83'

Napoli w ataku, Barcelona coraz słabsza. Tutaj może być ciekawie w końcówce.

15
13
10
24
23
80'
34
15
10
11
15
80'

Napoli ruszyło po drugą bramkę. Barcelona w ostatnich minutach bezradna.

25
22
17
27
49
77'
78'
16
10
20
15
24
77'
76'
23
15
11
14
34
75'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Zambo Anguissa. A jednak mamy remis! Prostopadłe zagranie Zambo Anguissy do Osimhena, a ten w sytuacji sam na sam pokonał ter Stegena! 1:1!

40
32
31
77
167
74'

Piłkarze Napoli starają się atakować, jednak wciąż nie są w stanie zagrozić Barcelonie.

33
22
7
7
8
72'

Prostopadłe zagranie do Lewandowskiego, Polak jednak spalonym.

24
20
13
18
30
69'

Coraz groźniejszy zawodnicy Napoli. Przed momentem tylko wyciągnięta noga Martineza uratowała Barcelonę.

33
23
24
12
21
68'
68'
8
66'

Z dystansu mocno uderzył Pedri. Meret z dużymi problemami i jeszcze większym szczęściem.

32
14
12
8
11
64'

Korner dla Napoli, ale ter Stegen kontrolował wszystko i wybił piłkę.

38
17
12
9
10
63'

Przerwa w grze, Araujo potrzebuje pomocy medycznej, a Lewandowski z sędzią opowiadają sobie żarty.

63
83
20
17
21
60'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Pedri. I nasz Robert przełamał się na dobre! Pedri do Polaka, a ten płaskim strzałem z pola karnego przy słupku trafił do bramki! 0:1!

991
390
62
40
60
60'

Godzina gry za nami. Bez goli, o co piłkarze Barcelony mogą mieć pretensje tylko do siebie.

16
14
11
14
23
57'

Rzut wolny dla Napoli, ale bez zagrożenia pod bramką strzeżoną przez ter Stegena.

18
16
10
10
9
55'

Lewandowski do wbiegającego w pole karne Pedriego, ale zbyt mocno i piłka wyszła na aut bramkowy.

22
14
12
19
15
53'

Lewandowski już tylko czekał na błąd obrońcy. Nie doczekał się, ale będzie korner dla Barcelony.

39
31
8
6
7
52'

I znowu Barcelona w ataku, piłkarze Napoli starają się odgryzać gościom, ale wciąż bez zagrożenia pod bramką Barcelony.

23
11
6
4
7
49'

Kolejne wyjście mistrzów Hiszpanii, zagranie do Gundogana, płaski strzał pewnie obronił Meret.

16
8
8
7
16
48'

Gundogan do Lewandowskiego. Dobra interwencja obrony gości uratował Neapol przed katastrofą.