Eliminacje MŚ 2018: Grupa C
05 paź 2017 20:45
90+3'

Gol! Strzelił Josh Magennis. Asystował mu Gareth McAuley.

Irlandczycy wykonywali rzut rożny i byli w stanie strzelić honorowego gola. Gareth McAuley zgrał piłkę do Josha Magennisa, zaś ten uderzeniem głową pokonał Marca-Andre ter Stegena.

Irlandia Północna
18
10
9
7
13
90+2'

Niemcy spokojnie wymieniają kolejne podania na połowie Irlandii Północnej.

3
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
1
1
3
89'

Końcowe fragmenty potyczki na stadionie Windsor Park.

2
1
1
86'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich.

Niemcy rozgrywali akcję lewym skrzydłem, a piłka dotarła w pole karne Irlandii Północnej. Defensorzy gospodarzy nie byli w stanie wybić futbolówki, do której dopadł Joshua Kimmich i strzałem z powietrza dał trzecią bramkę mistrzom świata.

24
13
4
4
7
85'

Leroy Sane faulował jednego z rywali i rzut wolny dla Irlandii Północnej.

1
1
2
2
4
83'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Lars Stindl.

2
3
1
1
3
82'

Gospodarze uratowali się przed stratą trzeciej bramki.

1
1
1
1
1
81'

Strzelał z około 8. metra Leroy Sane, jednak bardzo niecelnie.

1
2
1
1
80'
80'

Coraz mniej czasu do końca spotkania w Belfaście.

1
2
1
78'

Conor Washington miał dobrą okazję do zdobycia bramki, ale uderzył mocno, wysoko ponad bramką.

Czy padnie jeszcze gol w meczu Irlandia Północna - Niemcy?
1
2
1
77'

Przyjezdni mają sporą przewagę w posiadaniu piłki, jednakże nie są w stanie jej udokumentować golem.

3
3
3
3
5
75'

Żadna z drużyn od pewnego czasu nie forsuje tempa. Przy piłce są goście.

1
1
72'

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Leroy Sane.

71'

Irlandia jakby trochę się przebudziła i rozgrywa akcję na połowie rywala.

1
1
2
67'

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Emre Can.

65'

Niemcy mieli rzut wolny blisko pola karnego rywali, ale nic nie wyszło z tej akcji.

1
1
1
4
63'

Celnie uderzał głową Mats Hummels po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak dalej bez zmiany rezultatu.

1
2
1
4
61'

Tym razem niemiecka kadra atakuje lewym skrzydłem, na którym aktywny jest Thomas Mueller.

4
1
1
59'

Niemcy wciąż w natarciu, lecz na razie nie są w stanie postawić kropki nad "i".

2
1
1
3
56'

Kolejny atak pozycyjny reprezentantow Niemiec. Po chwili nieudana kontra gospodarzy.

5
1
1
54'

Niemcy nie zamierzają poprzestać na dwóch strzelonych golach i dążą do podwyższenia swojego prowadzenia.

4
3
2
51'

Groźnie strzelał Thomas Mueller, ale czujny był Michael McGovern, który sparował piłkę na rzut rożny.

3
1
1
4
49'

Irlandczycy w dalszym ciągu wyglądają jak dzieci we mgle na tle znakomicie dysponowanych mistrzów świata.

6
2
3
2
47'

Niemcy konstruują swoją pierwszą akcję ofensywną po przerwie.

2
1
1
1
46'
2
1
1
2
2
45'

Końcowe fragmenty I odsłony rywalizacji w Belfaście.

3
1
4
43'

Trwa oblężenie pola karnego irlandziej drużyny. Tym razem gospodarzom udało się zażegać niebezpieczeństwo.

4
2
4
3
41'

Pierwsza groźna akcja w wykonaniu Irlandii Północnej po dośrodkowaniu z prawej strony autorstwa aktywnego Josha Magennisa. Swój zespół przed urtatą gola uratował Marc-Andre ter Stegen.

8
1
2
1
3
39'

Dośrodkowywał Sebastian Rudy, a od bramki rozpocznie Michael McGovern.

4
2
1
1
38'

Wieje nudą na boisku w Belfaście. Niemcy dominują, jednak nie są w stanie stworzyć bramkowej sytuacji.

2
3
1
2
2
36'

Niemcy przenieśli ciężar gry na lewe skrzydło i teraz tą stroną próbują zaatakować.

2
1
2
34'

Goście grają szybko i efektownie, z czym zupełnie nie mogą poradzić sobie gospodarze.

3
1
1
1
32'

W niemieckiej bramce nudzi się Marc-Andre ter Stegen, który zastępuje kontuzjowanego Manuela Neuera.

7
1
1
1
31'

Irlandia Północna próbowała wyprowadzić akcję prawą flanką, ale Niemcy szybko odzyskali futbolówkę.

5
2
2
30'

Reprezentacja Niemiec rusza z kolejną akcją ofensywną i rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.

8
3
1
1
3
27'

Julian Draxler strzelał z dystansu, jednakże piłka minęła bramkę strzeżoną przez Michaela McGoverna.

4
2
2
4
5
26'

Gospodarze, ku niezadowoleniu swoich kibiców, są dotychczas bezradni.

6
1
1
24'

Niemcy wciąż bawią się piłką, a obok bramki uderzył Joshua Kimmich.

7
1
2
2
21'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Thomas Mueller.

Niemcy prezentują dzisiaj dobrą formę strzelecką z dystansu! Tym razem pewnym strzałem z 16. metra popisał się Sandro Wagner, a podawał mu Thomas Mueller.

39
19
10
6
14
20'

Sandro Wagner domagał się odgwizdania rzutu karnego, gdyż uważał, że był faulowany w "16".

1
2
1
1
3
19'

Znów groźnie pod bramką Irlandii. Leon Goretzka był bliski dojścia do dogodnej sytuacji strzeleckiej.

2
1
1
17'

Głowkował Sandro Wagner po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, lecz trafił w słupek.

5
1
2
2
5
17'

Niemiecka ekipa stara się wrzucić wyższy bieg, żeby zaskoczyć irlandzką defensywę, co jej się nie udaje od pewnego czasu.

2
1
2
1
2
15'

Niemcy trochę spuścili z tonu i na razie nie zagrażają bramce gospodarzy.

3
1
3
2
3
13'

Miejscowi kibice cieszą się nawet, gdy ich ulubieńcy wywalczą rzut z autu.

4
1
1
3
12'

Irlandia rzadko melduje się na połowie Niemiec, a jej posiadanie piłki wynosi zaledwie 27 procent.

6
2
1
3
4
9'

Na boisku dzielą i rządzą Niemcy, którzy chcą poprawić swój dorobek strzelecki. W tych eliminacjach mistrzowie świata 36-krotnie umieścili piłkę w siatce, a stracili tylko 2 bramki!

10
8
5
4
5
7'

Irlandzki zespół miał się bronić i czekać na kontrę, ale błyskawicznie stracił gola i ponownie jest spychany do głębokiej obrony.

4
4
4
9
4
5'

Przyjezdni blisko następnego trafienia, ale Irlandię Północną uratował Michael McGovern.

10
9
7
5
5
4'

Znów w ofensywie są reprezentanci Niemiec, którzy budują kolejną akcję.

10
9
3
3
5
2'

Gol! Strzelił Sebastian Rudy. Asystował mu Joshua Kimmich.

Ustawieni bardzo defensywnie gospodarze już stracili gola. Podanie przed polem karnym rywali od Joshuy Kimmicha otrzymał Sebastian Rudy, który pięknie uderzył z dystansu w prawy górny róg bramki strzeżonej przez Michaela McGoverna.

52
30
14
9
16
1'

Rozpoczęli Niemcy, którzy spokojnie wymieniają kolejne podania.