Zakończony
Cracovia
90+2'

Gol! Strzelił Miroslav Radović.

Po meczu! Radović zakręcił Brzyskim przed polem karnym i pokonał Sandomierskiego kapitalnym uderzeniem. Nim piłka wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od słupka bramki.

3
1
90'

II połowa przedłużona o trzy minuty.

3
87'

Sandomierski! Po centrze Radovicia Kucharczyk zaatakował piłkę "szczupakiem", ale bramkarz Pasów nie dał się zaskoczyć, choć o kapitulację po tym strzale nikt nie miałby do niego pretensji.

2
87'

Słupek uratował Legię przed stratą gola po strzale Stebleckiego z 17 metrów!

2
85'

Marcin Budziński huknął z 30 metrów, ale posłał piłkę tuż nad bramką Legii.

1
84'

I kontra Legii! W jej koncowej fazie sam przed Sandomierskim znalazł się Ofoe, ale uderzył wprost w bramkarza Cracovii.

83'

Pasom udaje się już wejść z piłką w pole karne Legii, ale tam w decydujących momentach świetnie spisują się Czerwiński i Rzeźniczak.

80'

Cracovia prowadzi atak pozycyjny, ale Legia broni się bardzo umiejętnie.

17:52

23 342 osób ogląda spotkanie na żywo z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3.

1
75'

W ostatnich minutach przewaga Cracovii jest wyraźna, ale Pasy nie są w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Cierzniaka.

Tymczasem zmiana w Legii. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński.

1
1
66'

Radović pomknął prawą stroną i dograł przed bramkę Cracovii do Nikolicia, ale reprezentanta Węgier od podania w ostatniej chwili odciał Deleu.

2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Santos Deleu.

63'

Po strzale Radovicia z 17 metrów piłka poszybowała nad bramką Sandomierskiego.

1
61'

Po centrze Deleu z prawego skrzydła piłka dotarła do Wójcickiego, ale ten zagłówkował obok bramki Legii.

2
58'

Senny pierwszy kwadrans po przerwie.

1
1
54'

Guilherme uciekł na lewym skrzydle Deleu, ale szarżę Brazylijczyka zastopował w polu karnym Wołąkiewicz.

1
51'

Przerwa w grze. Na boisku leży staranowany przez Cierzniaka Piątek.

1
1
50'

Guilherme zagrał w pole karne Cracovii do Nikolicia, ale tego w ostatniej chwili przed oddaniem strzału powstrzymał Wołąkiewicz.

1
1
49'

Wyrównane pierwsze minuty po przerwie.

2
46'

Początek II połowy. Od środka Legia.

3
Legia utrzyma prowadzenie w II połowie?
1
2
43'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Bartosz Bereszyński.

Kapitalny atak Legii, a w jego końcowym fragmencie Bereszyński wycofał piłkę spod końcowej linii do Nikolicia, który pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego.

40'

Teraz to Cracovia prowadzi grę, a Legia jest zmuszona do biegania za piłką.

1
1
37'

Czerwiński! Stoper Legii dosłownie na linii bramkowej zatrzymał piłkę uderzoną głową prez Piątka.

2
36'

Legia nie może odzyskać kontroli nad spotkaniem.

1
1
33'

Teraz sprzed pola karnego w światło bramki Legii wstrzelił się Damian Dąbrowski, ale Radosław Cierzniak ponownie nie dał się zaskoczyć.

1
1
31'

Kolejna próba Budzińskiego z dystansu, ale i tym razem Cierzniak pewnie złapał piłkę. Cracovia atakuje coraz częściej.

1
28'

Po centrze Brzyskiego Jendrisek zagłówkował obok bramki Legii.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Brzyski.

25'

Cracovia dałą odpór Legii. Gra przeniosła się do środkowej strefy.

3
24'

I teraz Marcin Budziński zatrudnił bramkarza Legii, ale ten spokojnie złapał piłkę po strzale kapitana Pasów z 18 metrów.

23'

Damian Dąbrowski zdecydował się na strzał z ok. 30 metrów, ale Radosław Cierzniak nie musiał interweniować.

21'

Co za interwencja Rzeźniczaka! Po świetnej akcji Cracovii Piątek znalazł się z piłką tuż przed Cierzniakiem, ale kapitan Legii w ostatniej chwili zdołał wybić futbolówkę spod nóg młodzieżowego reprezentanta Polski.

1
18'

Cracovia nie może wyjść z piłką za linię środkową. Pełna dominacja Legii.

1
15'

Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Wołąkiewicz przed swoim polem karnym brutalnie zaatakował Radovicia i sam ucierpiał mocniej od Serba, ale sędzia puścił grę, dzięki czemu do piłki doskoczył Prijović i odegrał ją Nikoliciowi, który przegrał pojedynek sam na sam z Sandomierskim. Wołąkiewicz wstał z boiska długo po akcji.

1
12'

Rzeźniczak brutalnie zaatakował Budzińskiego, ale sędzia Złotek oszczędził kapitana Legii i nie pokazał mu żółtej kartki.

1
11'

Legia prowadzi grę, ale nie zagroziła jeszcze poważnie bramce Cracovii.

1
7'

Pierwsze minuty pod znakiem dominacji Legii. Cracovia na razie jest skupiona tylko na obronie.

5'

Piłka w siatce Cracovii po strzale Prijovicia, ale gol nie został uznany, bowiem podający strzelcowi Nikoliciowi w chwili otrzymania piłki był na spalonym.

1
4'

Bez zagrożenia pod bramką Cracovii po dośrodkowaniu Ofoe z rzutu rożnego.

1
3'

Pewna interwencja Cierzniaka po centrze Brzyskiego z rzutu wolnego.

1
17:52

Legia zagra na biało, Cracovia wystąpi na czarno.