Zakończony
Manchester City
90+4'

Gol! Strzelił Ademola Lookman.

Niebywałe! 4:0! Przy próbie wybicia piłki Stones nastrzelił Colemana, ostatecznie spadła ona pod nogi Lookmana i ten pokonał Bravo strzałem z ostrego kąta.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Romelu Lukaku.

90+1'

Ashley Williams zastopował głową strzał Sergio Aguero z 20 metrów.

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Everton. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Ademola Lookman.

88'

John Stones zablokował strzał Romelu Lukaku sprzed pola karnego.

85'

Romelu Lukaku mógł podwyższyć wynik na 4:0, ale chybił z ostrego kąta!

83'

Pep Guardiola w totalnym szoku. Chyba wciąż nie dowierza, że jego drużyna zebrała na Goodison Park takie lanie.

2
80'

Joel Robles obronił płaski strzał Sergio Aguero z ostrego kąta.

79'

Gol! Strzelił Tom Davies. Asystował mu Ross Barkley.

Man City na kolanach! Davies wymienił podania z Barkleyem, po czym podciął piłkę do siatki nad Bravo!

75'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał David Silva.

1
73'

Everton. Schodzi: Gareth Barry. Wchodzi: James McCarthy.

72'

Chytry płaski strzał z ostrego kąta oddał Sergio Aguero, jednak Joel Robles odbił piłkę.

1
1
70'

Przerwa w grze, medycy opatrują Sagnę.

1
69'

Z prawego skrzydła w kierunku Iheanacho dośrodkował Bacary Sagna, ale zagrożenie oddalił Ashley Williams. Po rzucie rożnym natomiast niecelnie uderzył Nicolas Otamendi.

2
63'

Obywatele cały czas nacierają, ale ich ataki coraz bardziej przypominają bicie głową w mur.

60'

Zbyt nisko z rzutu wolnego dośrodkował Kevin De Bruyne i zagrożenie łatwo oddalił Romelu Lukaku.

57'

Przerwa w grze, Kevin Mirallas ucierpiał w starciu z Zabaletą.

55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mason Holgate.

54'

Po dośrodkowaniu Silvy z rzutu wolnego zbyt głęboko zgrał piłkę głową John Stones i złapał ją Joel Robles.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Nicolas Otamendi zatrzymał rajd Mirallasa lewym skrzydłem.

47'

Gol! Strzelił Kevin Mirallas. Asystował mu Ross Barkley.

Man City w ciężkim szoku! Barkley podał do Mirallasa, a ten pokonał Bravo idealnym płaskim strzałem przy dalszym słupku. 2:0!

46'

Początek drugiej połowy.

2
45+2'

Z ostrego kąta główkował Bacary Sagna i piłkę z linii bramkowej wybił Tom Davies!

1
45'

Doliczone 2 minuty.

2
45'

Romelu Lukaku znalazł się z piłką w polu karnym, ale nie oddał strzału, bo zatrzymał go Nicolas Otamendi.

2
41'

Obywatele rzucili się na rywala niczym wściekłe lwy, ale wciąż nie potrafią złamać jego defensywy.

1
38'

Teraz nieznacznie sprzed pola karnego spudłował Raheem Sterling.

1
37'

Sergio Aguero minął się z piłką po płaskiej centrze De Bruyne z lewej strony pola karnego! To mogło być 1:1.

1
37'

Zakotłowało się w polu karnym gości, ale Leighton Baines nie zdołał oddać strzału.

4
34'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Kevin Mirallas.

Man City był lepszy, ale cios zadali gospodarze! Davies kapitalnie wypuścił Mirallasa, ten dośrodkował na 12. metr do Lukaku i snajper The Toffees nie dał szans Bravo płaskim strzałem.

33'

Dużo groźniejszy w ataku jest Manchester City, Everton niezmiernie rzadko straszy gości.

2
29'

Z rzutu wolnego mocno, jednak w mur obrońców uderzył Kevin De Bruyne.

1
27'

Kolejne doskonałe podanie De Bruyne, David Silva stanął oko w oko z Roblesem, jednak nie zdołał go minąć i ostatecznie w ogóle nie oddał strzału.

1
25'

Kapitalnie za plecy obrońców zagrywał Kevin De Bruyne, wykończył to strzałem z ostrego kąta Raheem Sterling, ale Joel Robles na posterunku.

24'

Gospodarze bez trudu poradzili sobie z płaskim dośrodkowaniem Silvy z rzutu wolnego.

23'

Podopieczni Pepa Guardioli w ataku pozycyjnym, defensywa Evertonu jest jednak bardzo szczelna.

20'

Teraz kilka spokojniejszych minut, Evertonowi udało się nieco zniwelować przewagę rywala.

16'

Mecz jest bardzo dynamiczny. Manchester City sprawia lepsze wrażenie, ale The Toffees od czasu do czasu potrafią się odgryźć.

12'

Sterling został przez Roblesa dość ewidentnie podcięty i Obywatelom należał się w tej sytuacji rzut karny.

12'

Teraz groźnie zaatakował Man City! Raheem Sterling zwiódł w polu karnym Bainesa, ale w ostatniej chwili pod nogi rzucił mu się Joel Robles i to jego łupem padła piłka.

9'

Kevin Mirallas trafił do siatki, ale gol nie został uznany, bo podający do niego Seamus Coleman znajdował się na ewidentnym spalonym.