Sergio Aguero spudłował głową po świetnym dośrodkowaniu Toure z prawego skrzydła.

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fernando.

Żółtą kartkę otrzymał Gylfi Sigurdsson.

1
90+2'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus.

A jednak gospodarze wyrwą zwycięstwo! Po dośrodkowaniu Silvy z prawego skrzydła głową uderzył Jesus, Fabiański odbił piłkę przed siebie i Brazylijczyk z łatwością dobił.

Manchester City
10
2
12
90+2'

Zablokowany potężny strzał Sergio Aguero z ostrego kąta.

2
90+1'

Żywiołowo reagują trybuny, a na boisku gospodarze w pośpiechu konstruują kolejne akcje. Robią to jednak chaotycznie.

1
90'

Doliczone 4 minuty.

1
87'

Gospodarzom się bardzo spieszy, a Łabędzie już tylko bronią.

1
83'
83'
81'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson.

Mamy sensację! Sigurdsson przyjął piłkę przed polem karnym i pokonał Caballero płaskim strzałem. Trochę zawalił bramkarz Man City, bo uderzenie nie było idealnie wymierzone.

15
6
80'

Na boisku zrobiło się dość luźno, bo goście podejmują ryzyko, a Man City próbuje kontrować.

1
75'

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Nathan Dyer.

74'

Żółtą kartkę za faul na Jesusie otrzymał Jack Cork.

Swansea City
1
72'

Mogło być 2:0, ale Alfie Mawson znakomicie zablokował strzał Silvy z kilku metrów!

1
69'

Po rzucie rożnym Martin Olsson do końca przeszkadzał Jesusowi i ten główkował obok słupka.

3
69'

Zakotłowało się teraz w polu karnym gości, ale dośrodkowanie Sterlinga przeciął jeden z obrońców.

1
64'

Jeśli Manchester City nie zdobędzie drugiego gola, to do końca będzie drżeć o zwycięstwo, bo Łabędzie poczynają sobie coraz odważniej.

3
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernando Llorente.

2
57'

Łukasz Fabiański wybiegł poza pole karne i przeciął prostopadłe podanie De Bruyne do Sterlinga.

5
57'

Po przerwie Łabędzie grają znacznie odważniej i powinny to kontynuować, bo teraz obraz gry wygląda dla nich zdecydowanie korzystniej niż w pierwszej połowie.

2
55'

Goście zablokowali strzał De Bruyne z 17 metrów.

2
51'

Sprytnie z bardzo ostrego kąta uderzył teraz Leroy SaneŁukasz Fabiański nie był najlepiej ustawiony, ale na jego szczęście piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka i opuściła boisko.

3
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Z 20 metrów wysoko w trybuny strzelił Jack Cork.

48'

Mogło być 1:1! Piękny strzał z rzutu wolnego oddał Gylfi Sigurdsson i Wilfredo Caballero z trudem strącił piłkę na słupek!

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Doliczona 1 minuta.

1
44'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia jedenastki otrzymał Raheem Sterling. Skrzydłowy Obywateli starł się w polu karnym z Fabiańskim.

42'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Kevin De Bruyne.

38'

Zafrasowany menedżer gości Paul Clement, ale trudno się dziwić. Jego drużyna w tym meczu nie istnieje.

34'

Ogromną przewagę mają The Citizens. Teraz Martin Olsson rozpaczliwym wślizgiem zablokował płaskie uderzenie De Bruyne.

1
32'

Z linii pola karnego niezbyt mocno uderzył Yaya Toure i na raty piłkę złapał Łukasz Fabiański.

3
31'

Kevin De Bruyne zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

1
27'

Po dośrodkowaniu Silvy z rzutu rożnego znakomitą okazję miał niepilnowany Yaya Toure, ale uderzył z woleja nieczysto i daleko obok słupka.

1
26'

Z prawego skrzydła bardzo groźnie dośrodkował Raheem Sterling, ale Gabriel Jesus nie zdołał tego zamknąć i piłkę na rzut rożny wybił Federico Fernandez.

2
25'

Obywatele nie forsują tempa, w ogóle temperatura meczu nie jest zbyt wysoka, ale ekipa Swansea nadal bezradna w ofensywie.

1
22'

Z rzutu wolnego z 25 metrów w okienko uderzył Yaya Toure, ale Łukasz Fabiański jakimś cudem to obronił! FENOMENALNA interwencja Polaka!

5
1
18'

Manchester City wyraźnie spuścił z tonu, ale na razie Łabędzie nie potrafią mu zagrozić.

2
1
15'

Z lewego skrzydła do nikogo dośrodkował Fernando Llorente i piłkę łatwo przejęli gospodarze.

2
2
11'

Zbyt głęboko broniły się Łabędzie i szybko zapłaciły za to wysoką cenę! Po świetnej akcji Silvy strzału z kilku metrów nie zdołał oddać Sterling, ale do piłki dopadł jeszcze Jesus i pewnym uderzeniem z ostrego kąta nie dał szans Fabiańskiemu.

18
9
10'

Kyle Naughton przeciął dośrodkowanie Fernandinho z prawego skrzydła.

1
7'

Leroy Sane wpadł z piłką w pole karne, dośrodkował jednak niedokładnie i zagrożenie oddalił Tom Carroll.

1
4'

Od początku przeważają piłkarze Pepa Guardioli, gra toczy się na połowie Swansea.

3
2
1'

Gospodarze założyli wysoki pressing, odzyskali piłkę pod polem karnym rywala, ale szansę zaprzepaścił złym przyjęciem Raheem Sterling.