Dobrze "poklepali" teraz londyńczycy. W ostatniej fazie Cesc Fabregas dograł w pole karne do Pedro, ale ten uderzył nad poprzeczką.

Groźnie z prawego skrzydła centrował Willian, ale gospodarze wyszli z opresji.

82'

Burnley. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Sam Vokes.

80'

Scott Arfield znalazł się z piłką w polu karnym, jednak panował tam niesamowity tłok i rezerwowy Burnley nie oddał strzału.

77'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał Matthew Lowton.

1
1
75'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
1
1
74'

Cesc Fabregas dostał piłkę na 18. metrze od Pedro, ale skiksował przy próbie strzału i wyraźnie chybił.

72'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Willian.

72'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Eden Hazard, jednak piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

2
1
69'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Hazardzie otrzymał Ashley Westwood.

2
1
68'

Ashley Westwood zagrał za plecy obrońców w kierunku Graya, szybciej przy piłce był jednak Thibaut Courtois.

1
67'

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Cesc Fabregas.

65'

Wygląda na to, że gospodarze oddali inicjatywę Chelsea i będą już teraz czekać tylko na kontry.

3
64'

Burnley. Schodzi: Robbie Brady. Wchodzi: Scott Arfield.

61'

Soczyście z dystansu uderzył Cesar Azpilicueta i piłka poleciała tuż nad bramką.

1
59'

Teraz z ostrego kąta próbował uderzać Marcos Alonso, po bloku obrońcy wyszło to jednak anemicznie i piłkę bez problemów złapał Tom Heaton.

2
58'

Victor Moses zablokowany przy próbie strzału z narożnika pola karnego.

1
56'

David Luiz przeciął mocną centrę Graya spod końcowej linii.

3
53'

Diego Costa zakręcił rywalami w polu karnym, ale mimo że dwoił się i troił, czystej pozycji do strzału nie znalazł i zablokował go Michael Keane.

1
51'

Trzeba pochwalić ekipę Burnley, bo Chelsea ma dziś spore problemy, na jakie zazwyczaj w tym sezonie nie trafia.

1
2
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
47'

Chelsea pogubiła się w ataku pozycyjnym i wyszła z tego bardzo groźna kontra Burnley. Zmarnował ją jednak Andre Gray, który mając przed sobą tylko Courtoisa, uderzył anemicznie i Belg złapał piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

1
45'

Kante wybił piłkę z pola karnego Chelsea po małym zamieszaniu.

1
41'

Po dośrodkowaniu Mosesa z prawego skrzydła Diego Costa przyjął piłkę w polu karnym, lecz jego strzał został zablokowany.

1
38'

Gary Cahill ofiarnie zablokował mocny strzał Boyda sprzed pola karnego.

1
36'

Mogło być 2:1 dla Burnley! Thibaut Courtois kapitalnie jednak obronił płaski strzał Lowtona z ostrego kąta!

1
3
35'

Stephen Ward oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Alonso z lewego skrzydła.

31'

Chelsea próbuje teraz znów zbudować przewagę, trafia jednak na duży opór.

1
29'

Burnley próbuje iść za ciosem! Teraz płasko z boku pola karnego dośrodkował Andre Gray, ale zabrakło strzału.

1
1
24'

Gol! Strzelił Robbie Brady.

Mamy 1:1! Cudownie z rzutu wolnego uderzył Brady. Piłka poleciała nad murem i wpadła w samo okienko. Courtois bez szans.

19
16
23'

Ambitnie walczą gospodarze. Widać, że nie są pogodzeni z wynikiem i wierzą, że uda im się go odwrócić.

1
19'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Ashley Barnes, jednak to było wyraźne pudło.

16'

Chelsea gra bardzo swobodnie. Szybko zdobyta bramka znacznie ułatwiła jej zadanie.

3
12'

Niegroźnie z rzutu wolnego strzelił David Luiz - Heaton na posterunku.

1
11'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Chelsea, jednak Andre Gray nie mógł ułożyć sobie piłki do strzału i w końcu londyńczycy ją wybili.