Sprzed pola karnego płasko uderzył David Silva - obok słupka.

2
1
2
83'

Remis obu ekipom niewiele daje, ale trudno powiedzieć, że któraś za wszelką cenę dąży do zgarnięcia trzech punktów.

3
4
1
2
79'

Po błędzie Otamendiego dobrą okazję miał Mesut Oezil, ale skutecznie przeszkadzał mu Wilfredo Caballero i pomocnik Kanonierów nic nie wskórał.

5
8
3
3
3
78'

Gospodarze poradzili sobie z płaskim dośrodkowaniem Silvy z lewego skrzydła.

2
3
2
2
5
76'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Alex Iwobi.

4
7
3
3
3
74'

Obywatele w ataku pozycyjnym, szukają luki w szeregach obronnych gospodarzy.

5
3
1
1
1
70'

Manchester City ma teraz przewagę, Arsenal skupiony raczej na defensywie.

7
8
2
4
4
68'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Olivier Giroud.

11
3
3
3
1
66'

Po fatalnej stracie Sancheza Jesus Navas dośrodkował z prawej strony boiska do Sergio Aguero, lecz strzał głową Argentyńczyka efektowną paradą zatrzymał David Ospina.

5
3
2
1
2
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Shkodran Mustafi.

3
7
3
2
6
58'

Ospina ucierpiał przy tej interwencji i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

3
5
58'

Sprzed pola karnego bardzo groźnie uderzył Fernandinho i David Ospina z trudem odbił piłkę!

4
3
57'

Mecz jest teraz bardzo otwarty, oba zespoły chcą go wygrać.

4
1
1
1
1
56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
3
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Mesut Oezil.

Mamy remis! Z rzutu rożnego dośrodkował Oezil, a głową do siatki trafił Mustafi!

41
25
9
14
22
52'

Doskonale z prawej strony boiska dośrodkował Jesus Navas, jednak Sergio Aguero spudłował strzałem głową z kilku metrów!

3
3
2
2
1
49'

Sergio Aguero nie opanował piłki w polu karnym po płaskiej centrze De Bruyne z prawego skrzydła.

5
2
2
2
2
47'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Fernandinho.

Manchester City
5
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
3
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Yaya Toure.

3
1
1
1
2
45+2'

Theo Walcott świetnie opanował piłkę w polu karnym, jednak uderzył tuż nad poprzeczką! To mogło być 2:2.

8
5
9
5
3
45'

Doliczone 2 minuty.

11
4
3
2
6
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu David Silva.

Fantastyczna odpowiedź Man City! Silva podał do niekrytego na boku pola karnego Aguero, a ten trafił do siatki płaskim strzałem z ostrego kąta.

51
29
12
18
22
41'

Mogło być 1:2! Z ostrego kąta uderzał Kevin De Bruyne, piłka odbiła się od nogi obrońcy i gospodarzy uratował słupek!

6
4
6
9
11
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Shkodran Mustafi.

1:1! Po rzucie rożnym goście nie potrafili wybić piłki z dala od własnej bramki, Mustafi zgrał ją głową do Walcotta, a ten pokonał Caballero uderzeniem przy słupku.

39
16
5
13
15
38'

Słabszy fragment, brakuje sytuacji z obu stron.

1
1
4
35'

Z rzutu wolnego dośrodkował Alexis Sanchez, lecz żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału.

3
2
6
1
32'

Żółtą kartkę za faul na Otamendim otrzymał Granit Xhaka.

2
1
1
3
5
30'

Ładny techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Alexis Sanchez i piłka poleciała tuż obok dalszego słupka.

2
2
4
29'

Alexis Sanchez padł w polu karnym Man City, jednak sędzia puścił grę, bo Fernandinho interweniował czysto.

3
2
1
5
28'

Manchester City spuścił z tonu, Arsenal atakuje częściej, lecz nie stwarza dużego zagrożenia pod bramką Caballero.

1
1
1
2
24'

Sprzed pola karnego niecelnie uderzył Nacho Monreal.

2
2
1
4
1
23'

Budzą się powoli Kanonierzy, jednak ich akcjom brakuje jeszcze dobrego wykończenia.

5
2
1
21'

Mesut Oezil ładnie odwrócił się z piłką w polu karnym, uderzył jednak zbyt lekko i Wilfredo Caballero na posterunku.

4
2
20'

Zablokowany potężny strzał Fernandinho sprzed pola karnego.

1
3
19'

Z prawego skrzydła centrował Jesus Navas, ale zagrożenie oddalił obrońca Kanonierów.

2
4
1
2
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Francis Coquelin.

8
2
1
4
2
14'

Arsenal wygląda na razie bardzo mizernie, goście są zdecydowanie lepsi.

8
3
1
2
2
10'

Mogło być 0:2! Po strzale De Bruyne Arsenal uratował słupek, a dobitkę Silvy obronił Ospina!

8
10
3
5
5
8'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Monrealu otrzymał Jesus Navas.

6
4
2
6
6
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kevin De Bruyne.

1:0 dla City! De Bruyne kapitalnym podaniem uruchomił Sane, a ten uciekł środkowym obrońcom, minął Ospinę i skierował piłkę do pustej bramki.

44
17
7
10
23
4'

Podobna sytuacja po drugiej stronie boiska. Danny Welbeck oddał sytuacyjny strzał po przebitce, jednak piłka poleciała obok słupka.

7
3
2
2
4
4'

Raheem Sterling wybiegł na czystą pozycję, przed polem karnym uprzedził go David Ospina, ale Kolumbijczyk jeszcze nastrzelił rywala. Na jego szczęście piłka poleciała obok słupka.

7
4
2
2
2
3'

Sergio Aguero stanął oko w oko z Ospiną i miałby znakomitą okazję, gdyby nie był na wyraźnym spalonym. Gra przerwana.