7
1
2
90+1'

Ładną akcję przeprowadził Renato Sanches. Po jego podaniu w polu karnym strzelał Joshua Kimmich, lecz dobrą interwencją popisał się bramkarz Werderu, który obronił to uderzenie.

5
90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Eggestein.

87'

Kontra Bayernu. Z około 30 metrów bardzo niecelny strzał oddał Douglas Costa.

6
1
84'

Robert Lewandowski stara się w tym meczu, ale zawodnicy Werderu nie ułatwiają mu zadania. Polak na razie nie miał swojej szansy na gola.

4
1
81'

Werder. Schodzi: Santiago Garcia. Wchodzi: Florian Kainz.

80'

Zawodnicy Werderu się nie poddają i szukają swojej szansy. Przed chwilą kolejny niecelny strzał oddał Serge Gnabry.

6
1
78'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Douglas Costa.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatko Junuzović.

6
2
74'

W ostatnich minutach na boisku dużo walki, a mało porywającej gry.

3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Santiago Garcia.

5
2
71'

Werder. Schodzi: Robert Bauer. Wchodzi: Fin Bartels.

69'

Z ostrego kąta z woleja niecelnie strzelał Max Kruse. To było jednak ładne uderzenie.

5
1
66'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Kingsley Coman.

65'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Serge Gnabry.

2
63'

Werder stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać rozegranie zawodnikom Bayernu.

3
62'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Renato Sanches.

58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bayernu, po którym goście zdołali wybić piłkę.

3
3
55'

Znów poturbowany został Robert Lewandowski. Gra została na chwilę wstrzymana.

5
7
53'

Gol! Strzelił Max Kruse. Świetną asystą popisał się Zlatko Junuzović. Kruse przyjął sobie piłkę, zgubił kryjącego go Alabę i strzelił prosto do bramki!

Werder Brema
25
13
51'

Kolejną dobrą okazję mieli gospodarze. Znów przed szansą stanął Serge Gnabry. Jego uderzenie było jednak niecelne.

5
50'

Piłka w bramce Werderu, ale sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał.

4
5
49'

Manuela Neuera starał się zaskoczyć Serge Gnabry. Bramkarz Bayernu pewnie złapał jednak piłkę.

6
1
47'

Z ostrego kąta strzelał Arjen Robben. Po rykoszecie piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy.

3
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45+1'

Gol! Strzelił David Alaba. Fantastyczna bramka! Pięknie z rzutu wolnego z około 18 metrów przymierzył Alaba. Piłka wpadła w samo okienko bramki.

33
3
45'

Coraz więcej fauli. Brzydkie zrobiło się to spotkanie.

5
4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Bauer.

4
4
42'

Robert Lewandowski pozostał na boisku i kontynuuje grę.

7
1
41'

Faulowany był Robert Lewandowski. Został przez rywala uderzony łokciem w plecy.

7
5
38'

Ostatnie minuty spokojniejsze. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

6
34'

Arjen Robben wpadł w pole karne, zagrał do Muellera. We wszystko wmieszali się jednak obrońcy Werderu i zdołali wybić piłkę.

4
31'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Franck Ribery zagrał ze skrzydła na 11 metr. Tam idealnie przymierzył Arjen Robben, bramkarz był bez szans. 1:0 dla Bayernu.

39
6
30'

Tym razem strzelał Max Kruse. Znów pewnie spisał się Manuel Neuer.

9
28'

Gospodarze wyprowadzili szybki atak, który strzałem zakończył Serge GnabryManuel Neuer nie dał się jednak zaskoczyć.

6
1
27'

W ostatnich minutach Werder skupił się na defensywie. Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

1
3
25'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał jeden z piłkarzy Werderu.

6
22'

Bayern Monachium stara się atakować, lecz Werder Brema jest dobrze zorganizowany w defensywie i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

4
3
18'

Robert Lewandowski jak na razie bez sytuacji bramkowej. Polak jest odcinany od podań.

6
4
17'

Urazu nabawił się Claudio Pizarro. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

7
2
15'

Arjen Robben dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Werderu. Lamine Sane zdołał jednak piłkę wybić.

4
2
14'

Thomas Delaney biegł w kierunku piłki w polu karnym, lecz uprzedził go Manuel Neuer.

7
2
13'

Sporo pracy w defensywie mają zawodnicy Bayernu. Werder Brema stara się groźnie atakować.

4
2
11'

Dość przypadkowo świetną szansę mieli gospodarze. Santiago Garcia w polu karnym nie trafił jednak w piłkę i z akcji nic nie wyszło.

8
1
8'

Ładny strzał z dystansu oddał David Alaba. Piłka minimalnie minęła jednak bramkę Werderu Brema.

10
2
7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Werderu. Tym razem zawodnicy gospodarzy pewnie wybili piłkę.

7
1
5'

W odpowiedzi strzelał Franck Ribery. Pewnie interweniował jednak Felix Wiedwald.

6
1
4'

Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Po dośrodkowaniu w pole karne zawodnicy Bayernu wybili piłkę.

9
1
4'

Jak na razie jednak dość spokojny początek meczu. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

5
2
2'

Dośrodkowanie z głębi pola w pole karne Werderu. Piłkę ostatecznie pewnie złapał jednak bramkarz gospodarzy.

8
2
14:52

Jeszcze wiosną ubiegłego roku byli określani mianem najlepszego duetu w historii Bayernu Monachium. W tym momencie na listę strzelców wpisuje się tylko Robert Lewandowski. Co się dzieje z Thomasem Muellerem?