Arjen Robben strzelił z główki wprost w bramkarza Atletico.

Manuel Neuer już w kole środkowym. Ostatnia minuta!

90+1'

Kevin Gameiro uderzył w boczną siatkę. Sędzia doliczył aż 5 minut.

1
90'

Diego Godin strzelił z ostrego kąta, lecz został zablokowany. Atletico skutecznie oddala grę od własnej bramki.

1
87'

Obaj piłkarze powrócili do gry. Polski sędzia będzie musiał doliczyć sporo minut.

1
85'

Arturo Vidal dość przypadkowo sfaulował Saula i obaj piłkarze potrzebują interwencji lekarzy. Problem w tym, że trener Bayernu nie ma już możliwości zmiany.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

Bayern Monachium
1
1
84'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Antoine Griezmann! Francuz trafił w poprzeczkę!!!

Atletico Madryt
2
83'

Rzut karny dla Atletico!!! Arturo Vidal ewidentnie sfaulował Filipe Luisa!

82'

Filipe Luis uderzył silnie z ostrego kąta i został zablokowany.

82'

Manuel Neuer, w swoim stylu, interweniował daleko poza polem karnym. Skutecznie.

81'

Szybka klepka i Arjen Robben strzelił zza pola karnego nieznacznie obok bramki. Robi się coraz ciekawiej!

1
79'
77'

Robert Lewandowski!!! Po dośrodkowaniu z głębi pola Xabiego Alonso Polak uderzył z główki minimalnie obok słupka!

76'

Indywidualna akcja Ribery'ego. Uderzenie Francuza z 17 metrów zostało zablokowane.

75'

Piłkarze Bayernu walą głową w mur. Bawarczycy nie mają pomysłu na rozmontowanie żelaznej defensywy Atletico.

75'

Atletico ruszyło z błyskawiczną kontrą. Fernando Torres dośrodkował na długi słupek, a Antoine Griezmann w trudnej sytuacji uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

69'

Piłkarze Bayernu zaczynają się denerwować. Sporo pretensji do jednego z kolegów ma również szczelnie kryty Robert Lewandowski.

1
68'

Fernando Torres mógł stanąć przed kapitalną okazją, jednak źle przyjął piłkę tuż przed polem karnym Bayernu.

1
67'

Kolejna próba Carrasco! Belg uderzył z dystansu, piłka odbiła się od murawy i sprawiła sporo problemów Neuerowi.

1
66'

Atletico wciąż kapitalnie się broni i czyha na szybkie kontrataki.

63'

Kolejny faul Thiago. Hiszpan ryzykuje, a Szymon Marciniak uspokaja piłkarzy Atletico.

1
62'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Mats Hummels.

61'

Z dystansu silnie uderzył Saul Niguez. Piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

60'

Thiago Alcantara musi uważać! Hiszpan ostro sfaulował Carrasco, a ma już na koncie żółtą kartkę.

59'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Arjen Robben.

56'

David Alaba przyjął piłkę w polu karnym i z ostrego kąta uderzył w światło bramki. Na posterunku Jan Oblak.

2
52'

Atletico w swoim żywiole - całą jedenastką przyjmuje przeciwnika na swojej połowie.

1
1
51'

Robert Lewandowski z piłką, a wokół niego... 4 graczy Atletico. Bardzo trudny mecz dla polskiego napastnika.

4
50'

Thomas Mueller wygrał pojedynek na długim słupku i z główki uderzył tylko w boczną siatkę.

1
48'

Atletico ruszyło do ataków. Gospodarze chcą zadać jeszcze jeden cios Bayernowi?

1
46'

Druga część gry!

1
43'

Stefan Savić skutecznie odcina od podań Lewandowskiego. Stoper Atletico rozgrywa bardzo dobry mecz.

1
41'

Yannick Ferreira Carrasco ma na koncie 3 gole w Lidze Mistrzów. Strzelał samym silnym ekipom - Arsenalowi, Realowi Madryt i Bayernowi.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng. "Sanki" Boatenga i szybka reakcja Marciniaka. Sypią się żółte kartki w dzisiejszym meczu.

1
39'

Groźnie pod bramką Atletico. Robert Lewandowski ładnie zastawił się w polu karnym, dzięki czemu zostawił miejsce Ribery'emu. Francuz strzelił po ziemi obok słupka.

2
35'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Antoine Griezmann.

Atletico na prowadzeniu!!! Kapitalny strzał Carrasco. Belg uderzył po ziemi zza pola karnego, a piłka zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od słupka.

34'

Znów Fernando Torres stanął przed świetną sytuacją! Napastnik Atletico otrzymał kapitalne podanie w pole karne, ale w momencie strzału poślizgnął się i trafił tylko w boczną siatkę.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara. Faul taktyczny, kolejna dobra decyzja Marciniaka.

1
29'

Trener prawdę mówi!

1
28'

Pierwszy strzał "Lewego". Philipp Lahm dośrodkował na głowę Polaka, który uderzył wprost w dobrze ustawionego Oblaka.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Philipp Lahm. Boczny defensor lekko porysował korkami czoło Filipe Luisa.

1
24'

Robert Lewandowski był ewidentnie faulowany w środku boiska przez Savicia. Stoperowi Atletico na razie się upiekło.

1
22'

NIEPRAWDOPODOBNE! To musiał być gol dla Atletico!!! Fernando Torres miał przed sobą pół pustej bramki, a z 2 metrów po uderzeniu głową trafił tylko w słupek!

1
20'

Od początku meczu notujemy bardzo dużo niedokładnych podań w kierunku Lewandowskiego.

1
19'

Świetna okazja dla Atletico! Yannick Ferreira Carrasco ładnie ruszył w kierunku narożnika pola karnego i huknął z całej siły w światło bramki. Manuel Neuer odbił piłkę przed siebie.

1
16'

Po strzale z rzutu wolnego piłka odbiła się od muru piłkarzy Atletico. Tylko korner dla Bayernu.

1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez. Pomocnik Atletico ostro wjechał w nogi Vidala. Dobra decyzja Marciniaka.

1
13'

"Setka" dla Bayernu!!! Thomas Mueller dostał kapitalną piłkę od Thiago i uderzył z półwoleja z 7 metrów. Świetną interwencją popisał się Jan Oblak.

1
12'

Okazja dla Atletico! Javi Martinez fatalnie przyjął piłkę na 16. metrze, co mógł wykorzystać Fernando Torres. Ostatecznie stoper Bayernu odkupił swoje winy i zablokował napastnika gospodarzy.

1
10'

Bayern przez dłuższą chwilę rozgrywał piłkę wokół pola karnego rywali. Dwie centry w "szesnastkę" nie przyniosły jednak zagrożenia.

1
7'

Taka oprawa przed pierwszym gwizdkiem na Vicente Calderon. Kibice ułożyli napis "daj radość mojemu sercu"

1
5'

Szybkie tempo meczu. Żadna ze stron na razie nie przejęła na dłużej inicjatywy.

1
2'

Robert Lewandowski od początku dokładnie kryty przez duet obrońców Diego Godin - Stefan Savić. Trudne zadanie przed Polakiem - Atletico w 7 meczach tego sezonu straciło tylko 2 gole.

1
19:41

UEFA podpadła kibicom Atletico? Podczas hymnu Ligi Mistrzów słychać głośne gwizdy.

1
19:41

Polscy sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na boisko. Zaraz hymn i pierwszy gwizdek Szymona Marciniaka.

1
Jak zakończy się mecz pomiędzy Atletico Madryt i Bayernem Monachium?
Wygraną Atletico
Remisem
Wygraną Bayernu
3
19:41

Tradycyjnie w podstawowym składzie Bayernu znalazł się Robert Lewandowski. W wygranym 5:0 meczu z FK Rostow Polak zdobył bramkę z rzutu karnego i ma już 33 gole w Lidze Mistrzów. Poprawi dziś swój dorobek?

1
19:41

Ostatnia konfrontacja między tymi drużynami zakończyła się wygraną Atletico w dwumeczu o finał Ligi Mistrzów.

1
19:41

Hit w Lidze Mistrzów! Bayern Monachium przyjechał na stadion finalisty ostatniej edycji - Atletico Madryt.