Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Renato Sanches.

ZMIANA

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Javi Martinez.

84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Thiago Alcantara. Koniec nadziei PSV! Thiago dośrodkował przed bramkę, Robben uniknął spalonego i "główką" pokonał Zoeta!

3
1
80'

Spadło trochę tempo rywalizacji w Monachium. Ofensywne próby PSV są dosyć nieśmiałe.

77'
ZMIANA

PSV. Schodzi: Gaston Pereiro. Wchodzi: Steven Bergwijn.

wchodzi Wchodzi
Steven Bergwijn #16
schodzi Schodzi
75'

Joshua Kimmich miał ochotę na drugiego gola, ale ofiarną interwencją powstrzymał go Guardado.

72'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Douglas Costa.

71'

Kolejne ataki Bayernu suną na bramkę Holendrów. Dobrze gra dzisiaj mistrz Niemiec w ofensywie.

68'

Mnóstwo okazji mają po przerwie Bawarczycy! Teraz groźnie strzelał Robben i Zoet z trudem złapał piłkę.

66'

Mueller sam na sam z Zoetem! Niemiec powinien strzelić lepiej, tymczasem uderzył prosto w bramkarza.

65'

Akcja za akcją Bayernu. Teraz z kilkunastu metrów huknął ile sił w nogach Alaba, ale nieznacznie przestrzelił.

64'

Zamieszanie przed bramką PSV po akcji Robbena. Ostatecznie piłkę zdołał złapać Zoet.

63'

Bawarczykom trzeci gol był bardzo potrzebny, ponieważ goście wyraźnie zaczynali się rozkręcać.

59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. I jego gol "Lewego"! Świetną akcję przeprowadził Robben, który zwiódł obrońcę i oddał groźny strzał. Zoet tylko odbił piłkę, do której dopadł Polak i głową skierował ją do siatki.

Bayern Monachium
4
1
1
58'

Ciekawy i otwarty pojedynek w Monachium po przerwie. PSV potrafi zagrażać Bawarczykom.

57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Philipp Lahm.

53'

Świetna okazja dla PSV! Po centrze w pole karne de Jong oddał celne uderzenie, które w wielkim stylu obronił Neuer!

52'

Po dośrodkowaniu przed bramkę Mueller główkował celnie, ale zbyt słabo, by pokonać Zoeta.

48'

W odpowiedzi zaatakowali goście i groźnie głową strzelał Luuk de Jong, ale minimalnie nad poprzeczką.

47'

To powinien być gol Lewandowskiego! Polak dostał prostopadłe podanie i stanął oko w oko z Zoetem, ale uderzył obok słupka!

46'

Początek II połowy.

44'

Holendrzy po przerwie złapali wiatr w żagle i dążą do wyrównania. Bawarczycy wyraźnie zaskoczeni.

41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luciano Narsingh. Bramka dla PSV! Po błyskawicznym kontrataku Narsingh uniknął spalonego i idealnym strzałem od słupka pokonał Neuera. Piękne uderzenie Holendra!

1
39'

Po ładnej akcji PSV Pereiro skierował piłkę do bramki, ale znajdował się na ofsajdzie, co nie uszło uwadze arbitra.

37'

Monachijczycy nieco spuścili z tonu. Słabszy okres spotkania.

34'

Holendrzy wciąż nie oddali strzału, nawet niecelnego, na bramkę Neuera.

1
31'

Kolejna próba Robbena, który zdecydował się strzelać z 20 metrów. Zoet znów nie dał się zaskoczyć!

1
29'

Po szybkiej akcji Bayernu strzelał Joshua Kimmich, ale Zoet stanął na wysokości.

1
28'

Wciąż ogromną przewagę mają podopieczni Carlo Ancelottiego. Kolejne gole wydają się tylko kwestią czasu.

2
27'

Hummels doznał urazu, ale powinien wkrótce wrócić do gry.

2
25'

Mueller dograł do Robbena, któremu w ostatniej chwili w oddaniu strzału przeszkodził Guardado.

1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu David Alaba. Drugi gol i znów trafił Kimmich! Alaba dośrodkował, a pomocnik trafił z najbliższej odległości głową przy biernej postawie obrońców i Zoeta.

2
1
17'

Krok od drugiego gola! Po płaskim dośrodkowaniu Alaby w podbramkowym zamieszaniu jeden z piłkarzy PSV skierował piłkę na słupek własnej bramki.

2
15'

Mueller teraz spróbował strzału z dystansu, ale była to bardzo nieudana próba.

2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Arjen Robben. Gol dla Bayernu! Robben szybko wykonał rzut rożny i Mueller nieoczekiwanie miał przed sobą tylko bramkarza, którego pokonał na raty. Gdzie byli obrońcy PSV?

2
1
13'

Niezła próba Lewandowskiego z 18 metrów. Miał spore problemy Zoet.

1
11'

Szansa przed Alabą po świetnym podaniu Muellera. Austriaka z 12 metrów wyraźnie jednak przestrzelił.

1
9'

Składna akcja Bawarczyków, w której istotną rolę odegrał "Lewy". Polak podał w pole karne do Robbena, ale ten trafił tylko w boczną siatkę.

1
7'

Dośrodkowanie Lewandowskiego przed bramkę do Muellera, jednak Niemiec nie zdołał oddać strzału.

1
5'

Ogromna przewaga Bayernu na początku spotkania.

1
3'

Składna akcja Bayernu z udziałem Alaby i Thiago. Wszystko kończył Mueller, który z kilku metrów uderzył obok słupka.

1
2'

Holendrzy od razu ustawili się głęboko wokół własnego pola karnego. Bayern w ataku pozycyjnym.

1
20:37

Trener mistrza Niemiec zapewnia, że nie ma powodów do niepokoju o formę Bayernu:

20:37

Polak nie zdobył gola dla Bayernu już w kilku kolejnych meczach:

Czy Robert Lewandowski przełamie strzelecką niemoc?
Tak
Nie
1
20:20

Robert Lewandowski w sobotę z Eintrachtem (2:2) zaczął spotkanie na ławce, tym razem wystąpi od pierwszego gwizdka.