Liga Mistrzów: Grupa F
14 wrz 2016 20:45
88'

Niekryty w polu karnym Nemanja Nikolić doszedł do strzału głową, w ostatniej chwili przyblokował go jednak Sokratis Papastathopoulos.

1
1
87'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Gonzalo Castro.

0:6. Castro podał prostopadle do Aubameyanga, a ten poradził sobie z kryciem Dąbrowskiego i Czerwińskiego i bez trudu pokonał Malarza.

8
5
4
12
84'

Niemcy spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie.

1
81'

Trudno liczyć na honorowego gola dla Legii. Gospodarze sporo biegają, ale w kreacji są bezradni.

76'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Asystował mu Christian Pulisić.

0:5. Kilka szybkich podań i obrona Legii całkowicie rozmontowana. Po dograniu Pulisicia formalności dopełnił Castro.

4
3
3
10
75'

Borussia. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Emre Mor.

75'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Gonzalo Castro.

75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Goetze.

Borussia Dortmund
1
73'

Temperatura meczu zaczyna spadać, Borussia już nie forsuje tempa, zaś ataki Legii nie są groźne.

70'

Przerwa w grze, Schmelzer doznał urazu.

70'

Dobre dośrodkowanie Guilherme do Aleksandrowa, przeciął je jednak Marc Bartra.

65'

Pierre-Emerick Aubameyang znakomicie podał do Pulisicia, ten próbował uderzać z ostrego kąta, jednak z blokiem zdążył Guilherme.

59'

Arkadiusz Malarz odbił piłkę po potężnym strzale Mario Goetze z narożnika pola karnego.

57'

Celny płaski strzał Langila z ostrego kąta. Ta próba nie była jednak na tyle groźna, by sprawić kłopoty Burkiemu.

55'

Legia jest słabsza piłkarsko, a dodatkowo w jej postawie widać dziś wszystkie mankamenty, przez które straciła mnóstwo punktów w Lotto Ekstraklasie. Mistrz Polski przyjmuje tęgie lanie, bo jest po prostu bez formy.

2
51'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro.

0:4. Legioniści zablokowali strzał Dembele, ale dobitka Guerreiro była już skuteczna. Malarz bez szans.

2
3
3
6
48'

Bartosz Bereszyński ofiarnie zablokował centrę Dembele z boku pola karnego. Chwilę później legioniści zastopowali strzał Piszczka sprzed szesnastki.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Zablokowany strzał Pulisicia z ostrego kąta.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
45'

Płaska centra Pulisicia z prawej strony pola karnego i piłkę na rzut rożny wybił Bartosz Bereszyński.

44'

Bardzo groźnie przed polem karnym szarżował Raphael Guerreiro, znakomicie jednak powstrzymał go Tomasz Jodłowiec.

1
39'

Niezły techniczny strzał Moulina, jednak Roman Burki nie dał się zaskoczyć.

2
39'

Fatalny błąd Dąbrowskiego, który przepuścił piłkę do Malarza. Tymczasem szybciej dopadł do niej Pierre-Emerick Aubameyang i całe szczęście, że trafił w boczną siatkę.

1
38'

Na boisku teraz niezbyt ciekawie, Borussia przestała atakować, a Legia nie potrafi jej zagrozić.

1
34'

Teraz nieco lepszy fragment w wykonaniu mistrza Polski - także dlatego, że Borussia spuściła z tonu.

1
1
1
32'

Wreszcie dobra akcja Legii. Po wymianie kilku podań Waleri Kazaiszwili oddał strzał z narożnika pola karnego. Piłka zrykoszetowała i nieznacznie minęła słupek.

1
30'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Guilherme.

Legia Warszawa
1
1
1
28'

Łukasz Piszczek zamknął akcję oskrzydlającą, główkował jednak lekko i w środek bramki. Arkadiusz Malarz na posterunku.

1
26'

Mario Goetze dostał dobre podanie w pole karne, na szczęście nie opanował piłki i nie oddał strzału.

1
23'

Technicznie z narożnika boiska uderzył Ousmane Dembele i piłka minęła słupek w niewielkiej odległości.

23'

Legioniści mają znikomy procent posiadania piłki, nie potrafią znaleźć żadnego sposobu na zniwelowanie miażdżącej przewagi rywala.

1
20'

Borussia dzieli, rządzi i po prostu demoluje Legię. Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

3
17'

Gol! Strzelił Marc Bartra.

Brak słów... Po strzale z rzutu wolnego Arkadiusz Malarz odbił piłkę, poradził sobie z pierwszą dobitką, ale żaden z jego kolegów nie potrafił oddalić zagrożenia i z najbliższej odległości formalności dopełnił Bartra.

9
3
3
8
17'

Żółtą kartkę za zagranie ręką poza polem karnym otrzymał Arkadiusz Malarz.

1
1
1
15'

Gol! Strzelił Sokratis Papastathopoulos. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Obrona Legii gra katastrofalnie. Po dośrodkowaniu Guerreiro z rzutu wolnego piłkę do siatki głową bez trudu skierował Papastathopulos. Kto go krył?

13'

Po długim podaniu Thibault Moulin dość przypadkowo zagrał w polu karnym do Kazaiszwiliego, ten jednak złapany na spalonym.

11'

Wielkie szczęście Legii! Arkadiusz Malarz górą w pojedynku sam na sam z Aubameyangiem, a piłkę ostatecznie wybił z pola bramkowego Guilherme.

1
10'

Długie zagranie w kierunku Prijovicia, ale szybciej przy piłce był Roman Burki.

9'

Borussia na razie panuje na boisku, Legia praktycznie nie zbliża się pod jej bramkę.

1
7'

Gol! Strzelił Mario Goetze. Asystował mu Ousmane Dembele.

Niestety 0:1. Dembele dośrodkował dokładnie z lewego skrzydła, legioniści nie upilnowali w polu karnym Goetze i ten nie dał Malarzowi szans strzałem głową.

7
3
3
7
6'

Płaski strzał Langila z narożnika boiska. Daleko obok słupka.

3
4'

Po długim podaniu Ousmane Dembele znakomicie opanował piłkę w polu karnym, był jednak na spalonym. Gra przerwana.

1
3'

Borussia w ataku pozycyjnym, gwizdy na trybunach.

1
1'

Już pierwsza akcja oskrzydlająca Borussii, przerwał ją jednak Jakub Czerwiński.

1
1
20:16

Są spore zmiany w składzie mistrza Polski.

20:16

Oba zespoły już na boisku, czas na długo wyczekiwany w Polsce hymn Ligi Mistrzów!

20:16

Kiedyś piło się piwo i jeździło nad jezioro, dziś wysyła się smsy - Krzysztof Ratajczyk w rozmowie z WP SportoweFakty porównuję Legię, z którą grał w sezonie 1995-96 w Lidze Mistrzów, do obecnej drużyny Besnika Hasiego.