Po cetrze Robbena obok bramki Realu zagłówkował Hummels.

50
141
151
116'

Robben wywalczył rzut wolny przed polem karnym Realu. Bayern ma szansę na zdobycie kontaktowej bramki. "Z gry" ma na to małe szanse.

150
63
26
30
66
114'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Mateo Kovacić.

118
56
54
58
166
112'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Bayern na kolanach! Asensio z łatwością ograł Hummelsa i płaskim strzałem z 10 metrów pokonał Neuera.

444
247
106
267
1258
110'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Marcelo ruszył z piłką na połowie boiska, minął trzech rywali i w polu karnym Bayernu zagrał piłkę do Ronaldo, który z kilku metrów posłał futbolówkę do pustej bramki gości! To setny gol Ronaldo w Lidze Mistrzów!

538
250
103
342
1723
108'

Bayern nie składa broni, ale nie potrafi realnie zagrozić gospodarzom. Teraz po dośrodkowaniu Thiago z rzutu rożnego żaden z Bawarczyków nie zdołał dojść do piłki w polu karnym Realu.

120
106'

Casemiro znalał się w dobreh sytuacji przed polem karnym Realu, ale Neuer nie musiał interweniować po strzale Brazylijczyka.

20:39

Powtórki telewizyjne pokazały, że Portugalczyk był na ewidentnym spalonym. Bayern został skrzywdzony po raz drugi w tym spotkaniu.

127
74
54
103
856
104'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Sergio Ramos.

Ramos dośrodkował piłkę w pole karne Bayernu do Ronaldo, ten skleił futbolówkę na pierś i po chwili pokonał Neuera!

453
193
103
346
1706
101'

Żółtą kartkę otrzymał Arjen Robben.

Holender został ukarany za krytykowanie decyzji sędziego.

60
99'

Teraz Asensio uderzył płasko z 11 metrów w kierunku bliższego rogu bramki Bayernu, ale Neuer szybko zszedł do parteru i udanie interweniował.

337
107
35
37
64
97'

Ronaldo huknął sprzed pola karnego, ale Neuer nie dał się zaskoczyć!

403
156
58
61
123
96'

Asensio próbował uruchomić Ronaldo prostopadłym podaniem, ale zamiary Hiszpana odszyfrował Boateng i z dużą klasą przejął piłkę, która zmierzała wprost do Portugalczyka.

186
63
28
20
57
95'

Real nabiera wiatru w żagle i przejmuje inicjatywę.

88
49
31
54
283
92'

Bayern ruszył na Real i prowadzi grę. Dość zaskakujący przebieg pierwszych minut dogrywki.

525
154
45
40
68
20:39

Ancelotti wykorzystał już limit zmian, a Zidane ma w zanadrzu jeszcze jedną roszadę.

148
52
70
40
53
90+4'

Po centrze Kroosa piłka trafiła w polu karnym do Ramosa, ale ten zagłówkował obok bramki Neuera.

225
115
42
49
70
90+1'

Modrić huknął z 18 metrów, ale Neuer nie musiał interweniować.

339
150
72
59
110
90'

Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

260
110
102
86
385
89'

Bayern teraz gra na przetrwanie do końca drugiej połowy, Real z kolei nie ma zamiaru dopuszczać do dogrywki. To będą długie minuty dla gości.

214
81
80
77
180
88'
239
145
240
411
1800
86'

Neuer pewnie złapał piłkę po strzale Asensio z ostrego kąta.

570
182
57
59
107
86'

Grający w przewadze jednego zawodnika Real poczuł krew i zamknął Bayern na jego połowie.

101
69
49
101
396
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arturo Vidal.

Chilijczyk został ukarany za faul na Asensio, choć wydaje się, że interweniował czysto.

205
121
122
267
1223
83'

Vazquez! Po centrze Marcelo Hiszpan zamknął akcję na wysokości dalszego słupka bramki Neuera i uderzył nożyczami w boczną siatkę.

178
111
43
45
85
82'

Bayern nie wypuszczał Realu z pola karnego, ale wysiłek kolegów zniweczył Costa, który z 18 metrów uderzył wysoko nad bramką Królewskich.

173
70
51
72
89
80'

To wynik, który doprowadzi do dogrywki, ale Bayernu to nie satysfakcjonuje - Bawarczycy dążą do zdobycia trzeciej bramki!

644
211
47
34
63
79'

Pewna interwencja Neuera po strzale Marcelo z 16 metrów.

455
160
48
45
61
77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sergio Ramos.

Co za wpadka kapitana Realu! Mueller zgrał piłkę do Lewandowskiego, którego od podania odciął Nacho, ale futbolówka trafiła pod nogi Ramosa, który nie zdążył zareagować i posłał ją do własnej bramki.

Real Madryt
3022
1283
244
209
357
76'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Casemiro.

Casemiro przedarł się środkiem pola, nic nie zrobił sobie ze wślizgu Muellera i idealnym dośrodkowaniem obsłużył Ronaldo, który pokonał Neuera precyzyjną "główką.

507
242
140
569
2083
75'

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Thomas Mueller.

236
71
48
32
74
75'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

65
34
21
57
195
74'

Robben wrzucił piłkę w pole karne Realu do Lewandowskiego, który sprowadził futbolówkę na ziemię, ale po chwili odebrał mu ją Carvajal. Gospodarze momentalnie podwajają i potrajają Polaka.

47
40
29
50
138
73'

Po stracie Lewandowskiego Real wyprowadził błyskawiczny kontratak, który strzałem chciał zakończyć Carvajal, ale jego uderzenie został zablokowane przez Alabę.

202
87
55
42
75
70'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Douglas Costa.

350
94
48
35
53
70'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

70
37
27
30
48
70'

139
69'

Gospodarze przejęli inicjatywę. Teraz to Real rozgrywa piłkę, a Bawarczycy za nią biegają.

66
38
26
77
188
67'

Pierwszy od dawna atak Realu, ale po centrze Asensio piłka padła łupem Ronaldo.

124
66
48
64
180
65'

Po zejściu Benzemy "9" w Realu będzie Ronaldo. Na razie jednak Królewscy są w głębokiej defensywie.

178
97
29
33
55
64'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

104
53
26
33
42
62'

Nacho w ostatniej chwili odciął Lewandowskiego od podania Robbena. Napór Bayernu rośnie.

281
103
33
44
78
61'

36
57'

Teraz Ribery uderzył efektownie "nożycami", ale Navas pewnie złapał piłkę.

59
55'

Real rzucił się do odrabiania strat. Marcelo przedarł się lewą stroną i dośrodkował ostro piłkę przed bramkę Bayernu, ale żaden z graczy gospodarzy nie zamknął akcji Brazylijczyka.

87
54
21
25
57
54'

Ależ pudło Vidala! Robben wrzucił miękko za obrońców Realu do Chilijczyka, a ten uderzył prosto z powietrza, ale nad bramką Królewskich.

88
58
41
87
190
53'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

"Lewy" pokonał Navasa mocnym strzałem w środek bramki!

3570
1288
253
148
255
51'

Rzut karny dla Bayernu po faulu Casemiro na Robbenie!

385
175
33
40
58
50'

Marcelo wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Robbena! Holender podciął futbolówkę nad Navasem, ale golkipera Realu świetnie zaasekurował Barzylijczyk!

91
49
44
41
148
50'

Pierwsze minuty po przerwie należą do Realu! Teraz po centrze z rzutu rożnego piłka trafiła przed pole karne do Isco, który uderzył z 16 metrów tuż obok słupka bramki Neuera.

56
30
20
38
70
48'

Vidal staranował przed swoim polem karnym Casemiro, ale sędzia Kassai oszczędził Chilijczyka, nie pokazując mu drugiej żółtej kartki.

66
45'

Trzecia próba Kroosa. Tym razem Niemiec wstrzelił się w światło bramki Bayernu, ale Neuer pewnie złapał piłkę.

150
75
35
36
46
43'

Błyskawiczna kontra Realu! W jej końcowym fragmencie Marcelo zagrał w pole karne Bayernu do Ronaldo, który posłał piłkę nad bramką Neuera.

282
164
76
84
150
41'

David Alaba uderzył z 30 metrów daleko od bramki Keylora Navasa.

177
92
63
105
158
38'

Kolejna szansa Realu! Kroos znalazł się z piłką na 10. metrze od bramki Bayernu, ale jego uderzenie wślizgiem zablokował Hummels. Dzieje się w Madrycie!

177
85
72
65
144
37'

Po dośrodkowaniu Thiago Vidal wygrał pojedynek powietrzny z Carvajalem, ale zagłówkował nad bramką Realu.

220
90
70
104
163
36'

Teraz Ronaldo urwał się prawą stroną, wpadł w pole karne Bayernu i z ostrego kąta uderzył płasko na bramkę gości, ale Neuer udanie interweniował.

174
85
49
52
87
34'

Kroos uderzył z 16 metrów tuż nad bramką Bayernu! Goście są w poważnych opałach i mają problem z przejęciem inicjatywy.

147
97
79
114
293
33'

Mats Hummels nie czuje się dziś pewnie. W odstępie trzech minut popełnił trzy proste błędy przy wyprowadzeniu piłki.

91
58
44
97
236
31'

Fatalny błąd Hummelsa, który w swoim polu karnym nabił piłką Benzemę. Na szczęście dla Niemca futbolówka odbiła się od Francuza w taki sposób, że wyszła za linię końcową, choć bardzo niedaleko słupka bramki Bayernu.

161
87
95
70
144
30'

Real odzyskał kontrolę nad spotkaniem.

154
84
46
107
436
28'

Boateng! Real kontynuował atak na połowie Bayernu i po centrze z prawego skrzydła Neuer "wypluł" piłkę, ta trafiła do Ramosa, którego strzał z 12 metrów na linii bramkowej zatrzymał Boateng!

385
139
74
65
113
27'

Ramos upadł w polu karnym Bayernu, próbując dojść do dośrodkowanej z rzutu rożnego piłki, ale sędzia Kassai nie wskazał na "wapno". Gramy dalej.

253
118
59
50
86
27'

Real odparł szturm Bayernu i teraz utrzymuje piłkę daleko od swojej bramki. Mądra gra Królewskich.

144
75
53
72
246
26'

Ależ interwecja Neuera! Carvajl uderzył mocno z 18 metrów, ale Niemiec zdołał zbić piłkę poza światło swojej bramki!

196
89
59
31
61
23'

Pierwsza okazja Realu! Po centrze Marcelo piłka trafiła w polu karnym Bayernu do Benzemy, ale ten z 6 metró zagłówkował obok bramki Neuera.

195
155
77
74
151
21'

Trwa oblężenie pola bramki Realu. Bayern rozgrywa piłkę tuż przed polem karnym gospodarzy i Królewscy nie wiedzą, jak przerwać atak gości.

632
243
76
64
94
19'

Bayern gra jak w Monachium i cierpliwie buduje atak pozycyjny. Real stawia na zrywy, szybkie ataki, które są kończone próbą strzału po kilku podaniach.

299
130
63
56
72
20:39

Zdaniem Zbigniew Boniek "Lewy" wcale nie jest zdrowy w stu procentach.

195
63
86
123
94
16'

Franck Ribery efektownie wygrał pojedynek z Luką Modriciem, ale udany drybling poniósł Francuza i po chwili wpadł miedzy trzech rywali, by stracić piłkę.

118
66
52
78
147
15'

Teraz Marcelo wbił piłkę w pole karne Bayernu, ale lecącą do Benzemy piłkę na rzut rożny wybił Boateng.

231
89
53
45
83
13'

Arturo Vidal huknął sprzed pola karnego, ale posłał piłkę nad bramką Realu.

150
61
63
98
134
13'

Trzeba oddać Bayernowi, że z łatwością zdobywa teren. Goście wchodzą w pole karne Realu raz lewą, raz prawą stroną, ale brakuje im precyzji w kluczowych sytuacjach. Dzięki dobrej grze stoperów Navas nie musiał jeszcze interweniować na linii.

249
89
49
46
79
11'

I już jesteśmy w drugim polu karnym, ale strzał Isco z narożnika "16" zablokował Alonso.

266
93
47
53
85
9'

Real wrócił z dalekiej podróży! Alaba i Ribery ograli na lewym skrzydle Carvajala, po chwili Ribery wystawił piłkę jak na tacy Thiago, ale jego strzał z 6 metrów ofiarną interwencją zablokował Marcelo. Piłka trafiła jeszcze do Robbena, który z narożnika pola bramkowego uderzył w boczną siatkę.

111
62
52
86
146
8'

Po centrze z prawej strony Lewandowski wzbił się w powietrze, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Realu. Polak był skwapliwie pilnowany przez Nacho i Ramosa.

142
67
54
94
170
7'

Po strzale Cristiano Ronaldo piłka odbiła się od muru Bayernu.

339
173
61
78
98
5'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

Sędzia Kassai ukarał Vidala za faul na Isco. Chilijczyk nie zagra w kolejnym meczu Bayernu w Lidze Mistrzów.

136
66
64
112
277
5'

Fatalna interwencja Vidala, który przed swoim polem karnym zaatakował wślizgiem Isco. Chilijczyk powalił Hiszpana na ziemię i Real ma rzut wolny z 18 metrów od bramki Neuera.

59
38
29
61
132
5'

Intensywne pierwsze minuty w Madrycie!

189
80
63
40
58
4'

Bez zagrożenia pod bramką Realu po centrze Thiago z rzutu rożnego.

117
44
43
93
83
3'

Alonso przed swoim polem karnym stracił piłkę na rzecz Isco, ale po chwili Bawarczycy przerwali kontrę gospodarzy, odbierając piłkę Ronaldo.

111
80
30
26
38
2'

Teraz po centrze Alaby z lewej strony piłka trafiła w polu karnym Realu do Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał zgrać futbolówki do Robbena. Grę od bramki wznowi Navas.

115
47
42
56
98
1'

Nieudane zagranie Ribery'ego do Lewandowskiego i piłkę przejął Real.

79
34
26
64
134
20:39

Real zagra na biało, Bayern wystąpi w czerwonych strojach.

143
46
32
12
16
20:39

Sędzia Kassai wyprowadził drużyny na murawę. Niebawem hymn Ligi Mistrzów i pierwszy gwizdek!