6
9
20
89'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Miralem Pjanić, piłka odbiła się od muru obrońców i poleciała nad poprzeczką.

16
9
12
12
9
85'
37
16
13
7
13
84'

Mnóstwo walki w ostatnich minutach, nie jest to porywający fragment.

14
7
10
7
14
81'

Niemiłosiernie wygwizdywani są piłkarze Monaco. To chyba jeszcze efekt starcia Glika z Higuainem.

24
15
13
23
20
78'
20
11
11
9
9
76'

Bardzo niecelny płaski strzał Fabinho z 17 metrów.

11
9
6
13
15
74'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

34
13
10
12
23
73'

Kamil Glik brzydko nadepchnął Higuaina i na boisku wywiązała się spora awantura.

74
24
23
15
39
72'

Poderwali się teraz piłkarze Monaco, ale wciąż są bardzo daleko od finału. Potrzebują do awansu trzech goli.

29
18
7
7
7
69'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Thomas Lemar.

12
10
18
9
8
69'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Joao Moutinho.

2:1! Przysnęła obrona Juve, Moutinho dograł przed bramkę do Mbappe Lottina i ten tylko dołożył nogę.

183
95
44
32
53
67'

Mało widoczny dotąd Kylian Mbappe Lottin oddał płaski strzał z ostrego kąta i instynktownie nogą obronił Gianluigi Buffon.

23
19
9
9
6
66'

Monaco już pogodzone z porażką. Juventus kontroluje boiskowe wydarzenia.

22
13
6
17
23
63'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła niecelnie w asyście Raggiego uderzył Mario Mandzukić. Początkowo sędzia przyznał Starej Damie rzut rożny, jednak Chorwat przyznał, że to on ostatni dotknął piłki i decyzja została zmieniona.

25
11
9
7
5
60'

Kamil Glik stoczył twardy bój z Higuainem, ale nie pozwolił rywalowi oddać strzału, a w końcu został przez niego sfaulowany.

56
20
11
7
9
57'

Teraz sprzed pola karnego nad poprzeczką uderzył Gonzalo Higuain. Trybuny już świętują, Juventus nie pozwala Monaco na nic.

22
15
8
13
15
55'

Jemerson przytomnie zablokował mocny strzał Cuadrado z ostrego kąta.

9
7
4
6
16
54'

Monaco. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Fabinho.

11
4
2
3
9
54'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Juan Cuadrado.

8
7
10
13
14
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Mendy.

13
13
7
11
21
51'

Teraz Juventus przejął piłkę i spokojnie odlicza czas.

19
7
5
6
10
49'

Gwizdy na trybunach, Monaco w ataku pozycyjnym.

15
6
6
7
10
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

8
3
3
4
10
46'

Początek drugiej połowy.

16
6
6
6
6
44'

Gol! Strzelił Dani Alves.

2:0! Po piąstkowaniu Subasicia Alves dopadł do bezpańskiej piłki na 20. metrze i uderzył z woleja nie do obrony.

Juventus FC
195
79
52
75
96
43'

Danijel Subasić obronił groźny strzał Dybali z ostrego kąta. Teraz z kolei Juve mogło prowadzić 2:0!

24
8
9
13
14
41'

Mogło być 1:1! Benjamin Mendy centrował płasko w kierunku Falcao, ale Kolumbijczyka fantastycznie uprzedził Giorgio Chiellini! Co za interwencja, klasa.

26
16
10
10
24
40'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Radamel Falcao.

29
13
9
18
21
37'

Gonzalo Higuain oddał płaski strzał mimo asysty dwóch rywali. Danijel Subasić interweniował z małymi kłopotami.

20
10
11
10
13
35'

Gonzalo Higuain trafił do siatki w sytuacji sam na sam z Subasiciem, ale tym razem gola nie ma. Spalony.

21
11
10
17
21
35'

Djibril Sidibe zbyt dlugo układał sobie piłkę do strzału z 20 metrów i został zablokowany.

16
7
4
6
6
33'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić.

Juve prowadzi! Sprzed pola karnego perfekcyjnie dośrodkował Alves, Subasić zatrzymał pierwszy strzał Mandzukicia, ale przy poprawce był bezradny. Stoperzy Monaco zostawili napastnikowi zbyt dużo miejsca.

187
91
56
92
180
29'

Djibril Sidibe ostro potraktowany przez rywala i przez chwilę zwijał się z bólu.

28
10
15
22
20
27'

Andrea Raggi w ostatniej chwili zablokował strzał Pjanicia z 15 metrów. Znów było bardzo niebezpiecznie pod bramką gości.

28
17
14
15
19
26'

Z prawego skrzydła centrował Dani Alves, piłka spadła ostatecznie na głowę Mandzukicia, ale ten uderzył niecelnie.

28
20
13
14
14
25'

Juventus coraz groźniejszy! Gonzalo Higuain podał prostopadle do Mandzukicia, ale ten drugi nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Subasiciem! Kapitalna interwencja bramkarza Monaco.

46
17
10
15
13
22'

Kamil Glik! Polak wybił piłkę sprzed bramki po strzale Higuaina z ostrego kąta!

112
46
18
12
15
21'

Szarpane spotkanie. Monaco ma z gry nieco więcej, tyle że nic z tego nie wynika.

16
15
9
15
13
17'

Benjamin Mendy centrował w kierunku Falcao, szybciej przy piłce był jednak Giorgio Chiellini.

25
9
9
12
21
15'

Zupełnie nieudany strzał Dybali z 18 metrów. Piłka minęła słupek w sporej odległości.

38
25
18
22
19
14'

Nie porywają pierwsze minuty tego meczu. Juventus spokojnie czeka na ruch przeciwnika.

18
14
14
19
32
11'

Po raz ostatni w Lidze Mistrzów Juventus stracił gola 22 listopada w grupowym spotkaniu z Sevillą (wygrał je 3:1). Skruszenie muru obronnego Starej Damy będzie więc dla Monaco piekielnie trudnym zadaniem.

38
18
24
23
24
10'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Claudio Marchisio. Kontuzja okazała się jednak poważniejsza.

38
23
18
46
23
9'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Sami Khedira.

21
11
10
15
20
7'

W składzie Monaco nie znalazł się ostatecznie awizowany przed meczem Nabil Dirar. Za niego gra Benjamin Mendy.

12
7
26
9
10
4'

Zamarli na chwilę kibice Juve, bo Kylian Mbappe Lottin trafił z ostrego kąta w słupek. Gol jednak i tak nie zostałby uznany, gdyż snajper Monaco znajdował się na spalonym.