6
8
89'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin.

Czwarty gol pomocnika Lechii w tym sezonie. Słowak zabawił się z obrońcami jak z dziećmi. Jego pierwszy strzał zdołał jeszcze zablokować Tomelin, ale poprawka była już bezbłędna.

Lechia Gdańsk
180
81
21
9
13
89'

Prostopadłe zagranie do pozostawionego bez opieki Świderskiego. Mocne uderzenie, ale Kuciak odbił piłkę.

9
4
2
1
1
87'

Dobra akcja gości przeprowadzona prawym skrzydłem. Płaskie podanie Frankowskiego w pole karne do Świderskiego, ale strzał rezerwowego został podbity przez obrońców.

11
6
4
2
8
86'

Piotr Tomasik dośrodkował na 5. metr, ale tam pewnie na przedpolu piłkę złapał Kuciak.

9
14
2
2
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin. Faulowany Cernych.

4
3
2
2
12
84'
82'
81'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Cernych. Faulowany Haraslin.

Jagiellonia Białystok
12
5
2
3
7
80'

Brzydki faul Sheridana i krótka wymiana zdań z Nunesem. Bez kartki.

5
3
8
4
10
78'

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Grzegorz Kuświk.

17
11
10
10
10
76'

Kibice gości nie mają wesołych min.

19
16
2
3
9
74'

Grzyb faulowany przez Marco Paixao 40 metrów przed bramką gospodarzy. Żle dogrywał Tomasik i piłka u Kuciaka.

13
18
4
6
5
74'
70'

Piłka na głowę Runje, ale Kuciak spokojnie chwycił futbolówkę metr przed linią bramkową.

14
7
2
2
2
68'

Od dobrych kilku minut piłka nie gościła w żadnym polu karnym. Słabo to aktualnie wygląda.

11
4
5
4
7
66'

Lechia cieszy się grą. Jagiellonia już chyba spuściła głowę.

41
29
4
3
9
61'

Jagiellonia wyszła z szybką akcją, ale Arvydas Novikovas fatalnie przyjął piłkę i jest już po wszystkim.

14
12
6
4
5
58'

Otwierające drogę do bramki podanie do Wolskiego. Ciut szybszy był jednak Marian Kelemen.

12
6
5
5
13
57'

Zablokowany strzał Sheridana. Jagiellonia jeszcze wierzy. Wierzy również trener Probierz, który chwilę wcześniej wprowadził ofensywnego skrzydłowego w miejsce obrońcy.

7
5
7
5
6
53'

Świetna centra Vassiljeva na 6. metr. Jeden z graczy gości strącił piłkę, czym zupełnie zmylił czekającego na futbolówkę Sheridana.

9
9
9
6
10
49'

Dobra piłka na Sheridana, ale Irlandczyk strzelił tak jakby nie jadł przez kilka dni.

16
18
4
4
9
48'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Sławomir Peszko.

Jest już raczej po meczu. Peszko idealnie dogrywa wzdłuż bramki, a dzieło zniszczenia finalizuje z kilku metrów Paixao.

169
66
11
14
29
47'

Bliski wyjścia na czystą pozycję był Sławomir Peszko, ale zatrzymał go Runje.

10
6
4
5
4
46'

Gra wznowiona.

17
6
6
3
5
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

22
10
6
9
12
44'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantin Vassiljev. Taktyczny faul na dryblującym Wolskim.

40
15
9
5
12
42'

Świetna okazja dla gości. Cernych powinien od razu dogrywać do wbiegającego na 18. metr Sheridana, ale postanowił przyjmować piłkę. Prosty techniczny błąd i z wielkiej chmury mały deszcz. Dobra interwencja obrońcy.

15
8
4
4
4
39'

Peszko faulował Novikovasa. Vassiljev dograł na 5. metr, gdzie bliski trącenia piłki był Taras Romanczuk... zabrakło centymetrów.

19
10
8
6
15
36'

Lechia ma 2 gole przewagi i pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Milos Krasić pozwala sobie nawet na podania piętą.

31
16
5
3
10
32'

Marco Paixao wpadł na sędziego. Tomasz Musiał na murawie, ale skwitował to jedynie uśmiechem. Przepraszający gest Portugalczyka.

32
29
7
3
2
31'

Słabym punktem Jagiellonii jest dzisiaj Zygmunt Gordon. Szkot gra bardzo niepewnie, a do tego sprezentował gospodarzom "jedenastkę".

23
14
7
6
7
29'

Sędzia Musiał pofatygował się do ławki trenerskiej Jagiellonii. Michał Probierz aż kipi ze złości. Z ust dało się wyczytać "Spójrz mi w oczy".

41
20
6
4
4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski. Faul na Romanczuku.

11
4
6
9
25
25'

Gol! Strzelił Marco Paixao.

Drugi raz Marco i drugi raz do siatki. Ten sam róg, tylko piłka uderzona już wyżej. Kelemen wyczuł strzelca, ale nie dał rady.

163
77
22
15
39
24'

Druga jedenastka dla gospodarzy! Novikovas popchnął Wawrzyniaka, ale nie mamy pewności co do słusznosci tej decyzji.

73
29
14
12
40
22'

Medycy na boisku. Haraslin i Joao Nunes zderzyli się głowami. Ten pierwszy nie podnosi się z murawy.

9
6
9
19
15
20'

Jagiellonia stara się odpowiedzieć, ale centry w pole karne za każdym razem trafiają do gospodarzy.

20
9
8
6
12
17'

Bezbłędnie napastnik gospodarzy. Precyzyjnie, płasko, tuż przy lewym słupku.

197
87
24
26
55
16'

Rzut karny dla Lechii! Gordon wyciął we własnym polu karnym Peszkę!

82
39
17
10
30
15'

Zagranie ręką Runje i szansa dla Wolskiego na dobre obsłuzenie kolegów. Pomocnik Lechii zagrywa jednak prosto do rąk Kelemena.

5
6
5
5
7
12'

Vassiljev zacentrował na głowę Tomelina, ale Brazylijczyk niecelnie strzelił głową. Zaskoczeniem jest fakt, jak łatwo stoper Jagiellonii doszedł do okazji strzeleckiej.

10
3
5
5
7
10'

Jagiellonia zamknęła Lechię na jej połowie. Arvydas Novikovas szukał górnego rogu, ale pomylił się dość znacznie.

14
9
8
5
7
9'

Kuciak ratuje Lechię, broniąc uderzenie Cernycha. Litwin z 16 metrów uderzył w kierunku dalszego słupka, ale odbił piłkę bramkarz gospodarzy.

17
7
8
6
5
6'

Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, tymczasem Konstantin Vassiljev chytrze strzela przy bliższym słupku. Dusan Kuciak z problemami, ale skutecznie.

14
6
8
4
5
5'

Daje o sobie znać Fiodor Cernych. Litwin wbiegł w pole karne z lewej strony. Mocny strzał, ale ofiarnie pod nogi rzucił mu się Mario Maloca, przyjmując piłkę na ciało.

17
4
5
3
5
4'

Środkiem boiska pobiegł Rafał Wolski i lekko przerzucił piłkę nad Tomelinem. Marco Paixao wystartował do tego podania, ale szybszy Kelemen.

7
4
2
2
6
1'

9. sekunda i już korner dla gości. Dośrodkowanie Tomasika niezbyt dobre i Lechia ruszyła z kontrą. Wolski jednak zbyt długo zwlekał z podaniem.

6
3
1
4
6
17:24

Biało-zielone stroje gospodarzy. "Jaga" zagra na żółto-czerwono.

6
2
2
1
1
17:24

Cieplutko, 22 stopni na plusie, a do tego idealna murawa. Nic tylko grać!

4
1
1
1
1
17:24

Przewidywania i statystyki swoją drogą, ale na kogo Wy stawiacie?