1:4
Zakończony
Wisła Kraków
90+2'

Po dośrodkowaniu w pole karne ładny strzał oddał Krzysztof Piątek. Uderzenie było minimalnie niecelne.

6
4
2
1
4
90'

Doliczone dwie minuty.

15
12
3
3
4
89'

Gol! Strzelił Michał Helik. Asystował mu Szymon Drewniak. Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego celny strzał głową oddał Helik.

23
15
11
12
43
89'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Perez Alonso.

3
2
3
3
12
87'

Wisła dobrze prezentuje się w defensywie. Przed chwilą piłka po dośrodkowaniu została wybita z pola karnego gości.

10
5
4
1
1
83'

Spore zamieszanie w polu karnym Wisły. Jeszcze strzelał Sergei Zenjov, lecz po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

6
8
3
3
5
82'
81'
80'

Wisła cofnęła się do defensywy. Gospodarze prowadzą grę i szukają okazji na gola.

4
3
1
3
8
77'

W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Helik, lecz jego strzał został zablokowany.

7
5
3
2
2
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

4
4
1
2
6
75'
75'

Tym razem po dośrodkowaniu w pole karne Wisły niecelnie główkował Krzysztof Piątek.

2
6
1
2
3
72'

Groźnie było w polu karnym Cracovii. Kolejny raz zaatakowała Wisła, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Wasilewski, lecz uderzenie obronił Wilk.

12
4
3
2
4
71'

Indywidualna akcja Carlitosa. W polu karnym dobrze zatrzymał go jednak Michał Helik.

11
5
3
5
8
70'

Żółtą kartkę otrzymał jeszcze Piotr Malarczyk.

14
8
2
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matic Fink.

11
8
2
1
3
67'

Gol! Strzelił Carlitos. Z rzutu wolnego z około 20 metrów uderzył Carlitos. Piękny strzał, piłka wpadła w samo okienko.

75
36
13
10
14
65'

Gra toczy się na połowie Cracovii. Wisła przy piłce. Przed chwilą faulowany był Carlitos. Będzie rzut wolny dla gości.

11
5
1
3
61'
60'

Maciej Sadlok dośrodkował w pole karne Cracovii, gdzie gospodarze zdołali wybić piłkę.

2
1
2
1
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Michał Helik. Był jednak na spalonym i sędzia przerwał grę.

2
1
1
5
56'

komentarz

Spotkanie cały czas nie zostało wznowione.

komentarz

Boisko jest zadymione, czekamy na wznowienie spotkania.

16
59'

Cały czas trwa przerwa w grze.

9
5
2
1
15
55'

Spotkanie na chwilę przerwane. To w związku z odpaleniem rac przez kibiców.

9
5
6
2
18
53'

Kolejną okazję miał Jesus Imaz. Tym razem jego strzał obronił jednak Adam Wilk. To była świetna szansa na gola.

14
5
2
3
5
51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Kraków. Julian Cuesta wypiąstkował piłkę.

8
4
2
1
8
49'

Cracovia stara się atakować. Przed chwilą z dystansu strzelał Szymon Drewniak, lecz Julian Cuesta pewnie złapał piłkę.

7
7
1
1
4
46'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Paweł Brożek. Ależ początek drugiej połowy dla Wisły! Brożek powalczył w polu karnym o piłkę, ta trafiła do Imaza, który skierował ją do bramki! 3:0 prowadzi już Wisła!