Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Granit Xhaka.

2
2
74'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu David Silva.

3:1, ale tu mamy duży błąd sędziów! Będący na wyraźnym spalonym David Silva dograł na 5. metr do Jesusa i ten dopełnił formalności. Gol uznany, choć nadal powinno być 2:1.

27
17
8
10
10
73'

2
72'

Wymiana ciosów. Arsenal już nie kalkuluje, a gospodarze czyhają na kontry, w których są niesamowicie groźni.

5
3
1
1
68'

Teraz Petr Cech cudowną interwencją zatrzymał uderzenie z bliska Jesusa! Klasa!

5
5
4
2
3
68'

Hector Bellerin zablokował atomowy strzał Sane z ostrego kąta! Pachniało golem na 3:1.

2
3
1
3
1
67'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na De Bruyne otrzymał Laurent Koscielny.

4
4
1
2
1
65'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Aaron Ramsey.

Arsenal łapie kontakt! Po podaniu Ramseya, Lacazette pokonał Edersona płaskim strzałem z ostrego kąta między jego nogami!

20
9
5
10
15
64'

Granit Xhaka mógł mieć niezłą okazję w polu karnym Man City, ale źle przyjął piłkę po podaniu Sancheza.

2
2
2
1
2
62'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

59'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Alexandre Lacazette.

7
5
1
1
1
57'
55'

Ederson bardzo niepewnie złapał piłkę po strzale z dystansu Iwobiego. Atakował go jeszcze Ramsey, ale wszystko skończyło się faulem w ofensywie.

6
3
54'

David Silva zbyt głęboko dośrodkował z lewego skrzydła do Sterlinga i piłka wyszła poza boisko.

2
1
50'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

2:0! Aguero uderzył w lewy róg, Cech rzucił się w prawy i piłka wpadła do siatki po odbiciu się od wewnętrznej części słupka.

27
18
5
5
8
49'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monreal.

7
4
1
2
3
49'

Rzut karny dla Man City! Nacho Monreal sfaulował Sterlinga.

8
8
1
2
2
48'

Pierwsze fragmenty po przerwie spokojne, bez spięć podbramkowych.

1
1
1
1
1
Czy w drugiej połowie Arsenal zdobędzie co najmniej jednego gola?
2
2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
45+1'

Bardzo groźny płaski strzał Ramseya z 13 metrów i instynktownie interweniował Ederson!

4
3
2
3
2
45'

Doliczona 1 minuta.

5
3
2
2
3
42'

Zespół Pepa Guardioli konsekwentnie realizuje plan. Arsenal ma coraz większe problemy.

6
3
1
1
4
38'

Znów mogło być 2:0! Piłka trafiła przed bramkę do Sergio Aguero, ale Argentyńczyka rozpaczliwym wślizgiem uprzedził Laurent Koscielny!

5
3
2
1
1
35'

Co za beznadziejne zagranie Sterlinga! Gospodarze atakowali w proporcjach dwóch na jednego, wystarczyło tylko dokładnie podać do Sane, ale zamiast tego były zawodnik Liverpoolu posłał piłkę poza boisko!

4
1
2
2
3
32'

Arsenal nie wykorzystał bardzo dobrego momentu w początkowej fazie meczu. Teraz stwarzanie sytuacji przychodzi mu już znacznie trudniej.

6
5
1
6
3
28'

Nacho Monreal zablokował dośrodkowanie Sterlinga z prawej strony i piłka przeleciała nad bramką.

3
4
1
25'

Alexis Sanchez zagrał w pole karne do Oezila, ale sytuację wyjaśnił pewnym chwytem Ederson.

6
1
4
23'

Gol dla Man City całkowicie zmienił obraz gry. Gospodarze złapali wiatr w żagle.

6
5
1
1
19'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Fernandinho.

1:0 dla Man City! Kilka chwil wcześniej Cech obronił strzał De Bruyne, ale przy drugiej próbie już nie dał rady. Belg trafił do siatki płaskim uderzeniem przy dalszym słupku.

48
27
7
14
14
18'

Raheem Sterling zatańczył w polu karnym londyńczyków, lecz ostatecznie stracił piłkę na rzecz Kolasinaca.

2
3
1
1
15'

Teraz kilka spokojniejszych minut, bez groźnych strzałów.

3
1
1
2
1
11'

To powinna być zabójcza riposta gospodarzy! Leroy Sane dograł przed bramkę do Sterlinga, ale ten minimalnie spóźnił się do piłki i sam wpadł do siatki zamiast niej!

4
3
2
1
1
10'

Mesut Oezil miał trochę swobody w narożniku pola karnego, mimo to uderzył wyraźnie obok słupka. Na razie wysoki pressing Kanonierów przynosi im całkiem pozytywne efekty.

5
2
2
7'

Sead Kolasinac zablokowany przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła.

2
1
1
5'

Z 20 metrów w trybuny uderzył Alex Iwobi.

4
1
1
4'

Arsenal zaczął dość wysoko, ale szybko mógł zostać skarcony. Nadal jednak londyńczycy stawiają przede wszystkim na atak.