Paris Saint-Germain
10' Kylian Mbappe Lottin 27' Rolando 32' Rolando 33' Thiago Silva 45+1' Edinson Cavani 55' Edinson Cavani 57' Lassana Diarra 75' Dani Alves 82' Thiago Motta 89' Angel Di Maria
Olympique Marsylia
20' Lucas Ocampos 49' Valere Germain 60' Jordan Amavi 75' Clinton N'Jie
3:0

Koniec. PSG wygrał z Olympique 3:0, ale fanów gospodarzy musi martwić uraz Neymara.

Skurcze złapały... Alphonse'a Areolę. Niezbyt często spotykana sytuacja w przypadku bramkarza.

Efektowna interwencja Aeroli po strzale sprzed pola karnego.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angel di Maria.

Po błędzie obrony gości tuż obok słupka z pola karnego uderzył di Maria.

Olympique wciąż dąży do uratowania honoru, ale paryżanie mądrze się bronią.

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta. To już mały rekord kartkowy.

Clinton N'Jie uderzał niemal do pustej bramki, piłkę wybił wślizgiem Thiago Silva.

Neymar na noszach zniesiony z boiska. Zapowiada się przerwa w grze Brazylijczyka.

Neymar skręcił staw skokowy i udzielana jest mu pomoc.

Z grymasem bólu, niemal z płaczem na murawie leży Neymar. Wygląda to poważnie.

Żółtą kartkę otrzymał Clinton N'Jie. Zawodnik gości mógł wylecieć z boiska, ale Alves także nie był bez winy.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Alves.

Clinton N'Jie na spalonym. Sędzia przerwał grę, ale zawodnik gości zaczął prowokacje.

PSG. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Julian Draxler.

Kurzawa zamiast dogrywać uderzył z trudnej pozycji. Wysoko ponad bramką.

PSG oddało inicjatywę Olympique i szans szuka w kontrach. Przed momentem Giovani Lo Celso biegł, ale zabrakło mu szybkości.

Rolando wygrał w polu karnym walkę o piłkę. Uderzenie głową na róg sparował bramkarz.

PSG. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Thiago Motta.

PSG. Schodzi: Kylian Mbappe Lottin. Wchodzi: Angel di Maria.

Żółtą kartkę za faul na Neymarze otrzymał Jordan Amavi.

Ol. Marsylia. Schodzi: Hiroki Sakai. Wchodzi: Bouna Sarr.

Luiz Gustavo uderzał z pola karnego, ale źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lassana Diarra.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar. Piłkę w polu karnym otrzymał Cavani, przyjął, obrócił się i uderzył potężnie! Dogrywał Neymar. 3:0!

Daleko w pole karne wyszedł Areola i pewnie złapął piłkę.

PSG na połowie Olympique. Gospodarze chcą zdobyć trzeciego gola i zamknąć mecz.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valere Germain.

Gramy po przerwie.

Przerwa. PSG ma mecz pod kontrolą i prowadzi 2:0.

Żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem otrzymał Edinson Cavani.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gracze z Marsylii starają się złapać kontakt. Przed momentem uderzał Payet, ale ponad bramką.

Sprzed pola karnego mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Amavi.

Sprzed pola karnego uderzył Neymar, piłka o centymetry minęła słupek!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Silva.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rolando.

Z rzutu wolnego w światło bramki dogrywał Neymar. Piłkę złapał Pele.

Gol samobójczy! Rolando. Dogranie w pole karne do Rabiota, ten wycofał do Neymara, a tor lotu piłki zmienił Rolando. Już 2:0!

Sędzia rozmawiał z trenerem gości, który zbyt impulsywnie reaguje na ławce. Na boisku przewaga PSG.

Szybka akcja PSG, sędzia przerwał grę. Na minimalnym spalonym Kylian Mbappe Lottin.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Ocampos. Wciąż trwa przerwa w grze. Alves pozbierał się i chyba wróci do gry.

Ocampos ostro potraktował Daniego Alvesa. To może być poważny uraz.

Głową uderzal Neymar. Minimalnie obok bramki!

Goście starają się odpowiedzieć PSG, ale nie potrafią zbliżyć się pod bramkę paryżan.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Błąd defensywy Olympique, Amavi wślizgiem chciał zatrzymać podanie, ale... dograł pod nogi Mbappe. Francuz płaskim strzałem pokonał bramkarza gości! 1:0!

Kontra PSG, ale w polu karnym pogubił się Neymar i piłka wyszła na aut bramkowy.

Ostro potraktowany przez rywala Neymar. Sędzia ustnie upomniał gracza gości.

Goście od początku ofensywnie, gospodarze w tyłach dość nerwowo.

Gramy!

PSG jest liderem Ligue 1, Olympique po sobotnim remisie Monaco do mistrzów Francji traci dwa punkty.