9
7
9
87'

Liverpool. Schodzi: Daniel Sturridge. Wchodzi: Dominic Solanke. Napastnik The Reds doznał urazu oddając strzał przy golu na 0:3.

85'

Pachniało golem na 1:3, jednak Dejan Lovren uprzedził na 5. metrze Lewandowskiego.

21
9
5
9
4
83'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge.

Bayern na kolanach! Sturridge wyszedł sam na sam z Ulreichem i go przelobował!

43
25
10
16
34
82'

W zamieszaniu w polu karnym płasko uderzył Mats Hummels, ale zabrakło mu precyzji i piłka minęła słupek.

4
2
4
12
7
82'

Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Robert Lewandowski, jednak trafił w mur obrońców Liverpoolu.

14
12
7
11
5
80'

Sprzed pola karnego płasko strzelił Alberto Moreno - obok słupka.

4
2
4
2
9
79'

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Jon Flanagan.

79'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Marco Friedl.

8
77'

Nic nie wskazuje na przełom, bo forma Bayernu w tym spotkaniu nadal jest bardzo słaba.

14
9
5
6
7
72'

Bayern. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Arturo Vidal.

18
10
5
1
2
72'

Mogło być 0:3 po kapitalnej akcji rezerwowych Liverpoolu, ale gola nie ma! Kent odegrał na środek pola karnego do Grujicia i ten wykonał egzekucję płaskim strzałem. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że znajdujący się na spalonym Adam Lallana mocno absorbował Ulreicha.

20
10
2
5
8
69'

Daniel Sturridge mógł zaliczyć wejście smoka, ale jego uderzenie w kierunku dalszego słupka było niecelne.

7
3
4
3
5
68'
68'
67'

Liverpool. Schodzi: Robert Firmino. Wchodzi: Ryan Kent.

5
2
2
2
7
67'

Liverpool. Schodzi: Joel Matip. Wchodzi: Ragnar Klavan.

10
4
2
4
8
62'
61'

Mats Hummels zatrzymał na własnej połowie rozpędzonego Roberto Firmino. To była groźna kontra The Reds.

15
8
5
5
7
59'

Soczyście sprzed pola karnego strzelił James Rodriguez - tuż obok słupka.

10
4
5
5
7
57'

Mistrz Niemiec próbuje podkręcić tempo, zagrać odważniej, ale na razie w ofensywie nie wychodzi mu kompletnie nic.

6
4
2
12
9
52'

Bayern jest całkowicie bezradny. Liverpool ma pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

16
7
6
13
15
50'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Firmino otrzymał Renato Sanches.

15
7
3
12
21
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

9
5
4
3
6
46'
46'

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Adam Lallana.

10
6
6
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

8
17
2
4
3
44'

Rafinha popełnił ostry faul na Sadio Mane, ale obyło się bez kartki.

17
11
11
11
13
41'

James Rodriguez wystartował do prostopadłego podania w pole karne Liverpoolu, jednak uprzedził go Loris Karius.

9
5
3
6
25
37'

Z prawego skrzydła do nikogo dośrodkował Thomas Mueller i piłkę przejęli obrońcy Liverpoolu.

11
7
8
8
21
34'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Już 2:0 dla Liverpoolu! Po kapitalnym zagraniu Mane, z lewej strony pola karnego dośrodkował Moreno, Ulreich wypiąstkował piłkę wprost do Salaha i ten dopełnił formalności głową.

49
28
17
33
63
30'

Słabo wygląda gra Bayernu. Robert Lewandowski też na razie nie błyszczy.

19
8
10
44
27
27'

Bayern podejmuje spore ryzyko, w efekcie zespół Juergena Kloppa ma bardzo dużą swobodę w kontratakach.

12
11
6
8
12
25'

Mogło być 0:2! Z rzutu wolnego bardzo groźnie uderzył Alberto Moreno i Sven Ulreich obronił z wielkim trudem!

26
16
8
8
15
21'
17
10
11
19
12
21'

Z dystansu tyleż mocno co niecelnie uderzył Thomas Mueller.

7
7
6
12
8
19'

Bawarczycy przez chwilę w dziesiątkę, z pomocy lekarskiej korzysta Thiago Alcantara.

5
3
3
18
10
18'

Bayern ma przewagę w polu, jednak musi uważać, bo kontry Liverpoolu są bardzo groźne.

20
9
7
6
5
16'

Z rzutu wolnego z 25 metrów obok słupka uderzył David Alaba.

11
13
10
14
13
12'

To mogła być zabójcza kontra Liverpoolu, jednak Sven Ulreich instynktownie obronił strzał Salaha w krótki róg!

13
16
8
9
11
12'

Dobre dośrodkowanie Alaby z lewego skrzydła, jednak zamykający akcję Robert Lewandowski nie zdołał oddać strzału głową.

26
12
9
17
8
10'

Bramka dla Liverpoolu sprawiła, że Bayern nie jest już tak odważny w ofensywie.

13
9
12
8
13
7'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino.

Pierwszy wypad Liverpoolu i od razu 0:1! Tolisso stracił piłkę w środku pola na rzecz Firmino, ten podał do Mane i Senegalczyk trafił do siatki strzałem z ostrego kąta.

75
28
23
40
53
5'

Nad Monachium przechodzi aktualnie burza, pada deszcz.

11
11
23
15
12
3'

Przewaga Bawarczyków w pierwszych minutach. To oni dłużej utrzymują się przy piłce.

37
17
5
9
9
Która drużyna awansuje do finału Audi Cup?