Spartak Moskwa
23' Fernando 46' Salvatore Bocchetti
Liverpool FC
7' Emre Can 31' Philippe Coutinho 75' Roberto Firmino
1:1

Koniec spotkania.

Kapitalnie obronił Aleksandr Selichow! Bramkarz Spartaka zatrzymał piłkę po strzale głową Mohameda Salaha!

Liverpool FC atakuje, lecz Spartak dobrze się broni. Zanosi się jednak na ciekawą końcówkę meczu.

Spartak. Schodzi: Aleksandr Samiedow. Wchodzi: Pedro Rocha Neves. Kolejna kontuzja w zespole Spartaka.

Doliczone osiem minut. To w związku ze zmianą bramkarza w zespole Spartaka.

Daniel Sturridge zmarnował dobrą okazję. Po wrzutce w pole karne strzelał z kilku metrów, lecz uderzenie było niecelne.

Zamieszanie pod bramką Spartaka. Ostatecznie Daniel Sturridge oddal jednak niecelny strzał.

Spartak. Schodzi: Iwelin Popow. Wchodzi: Lorenzo Melgarejo.

Po stracie jednego z piłkarzy Spartaka z 16 metrów niecelnie strzelał Roberto Firmino.

Ładny strzał z 15 metrów oddał Trent Arnold. Uderzenie było jednak niecelne. To pierwsza od dawna groźna akcja gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roberto Firmino.

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Spartaka. Piłkę złapał Aleksandr Selichow. Pewnie spisuje się drugi bramkarz gospodarzy.

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Georginio Wijnaldum.

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Daniel Sturridge.

Gra wznowiona. Przy piłce Liverpool FC.

Spartak. Boisko opuścił kontuzjowany Artem Rebrow. W jego miejsce wszedł Aleksandr Selichow.

Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

Kilka minut temu po jednej z interwencji urazu nabawił się bramkarz Artem Rebrow. Teraz znów potrzebuje pomocy medycznej. Chwilowa przerwa w grze.

Spartak znów broni się na własnej połowie. Liverpool FC śmiało ruszył do ataku.

Sadio Mane dogrywał w pole karne do Salaha. Podanie było jednak zbyt mocne i Salah nie zdołał oddać strzału. To była groźna akcja gości!

W odpowiedzi z ostrego kąta z około 16 metrów strzelał Andriej Jeszczenko. Loris Karius nie dał się zaskoczyć.

Kolejny rzut wolny. Tym razem strzelał Philippe Coutinho. Ładnie to uderzenie obronił Artem Rebrow.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolicy narożnika pola karnego przed bramkę Spartaka. Piłkę wybił Luiz Adriano.

Żółtą kartkę otrzymał Salvatore Bocchetti.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Bardzo groźna kontra gości, po której tuż obok bramki strzelał Mohamed Salah. Sędzia i tak odgwizdał jednak spalonego.

Spartak znów broni się na własnej połowie, a Liverpool FC spokojnie rozgrywa piłkę.

Po dośrodkowaniu w pole karne piłka przypadkowo odbiła się Firmino. Nie wpadła jednak do bramki.

Na strzał z dystansu zdecydował się Roberto Firmino. Uderzenie zostało zablokowane.

Spartak nieco śmielej gra teraz w ofensywie. Gra toczy się w środku boiska.

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Sadio Mane. Świetną zespołową akcję przeprowadził teraz Liverpool. Mane zagrał do wbiegającego w pole karne Philippe Coutinho, a ten pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.

Sadio Mane znalazł trochę miejsca i oddał strzał z 15 metrów. Artem Rebrow nie dał się zaskoczyć.

Teraz wrzutka w pole karne gości, gdzie piłkę pewnie złapał Loris Karius.

Sadio Mane dośrodkował w pole karne Spartaka, gospodarze wybili piłkę.

Gol! Strzelił Fernando. Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Fernando! Spartak dość niespodziewanie na prowadzeniu!

Będzie rzut wolny dla Spartaka. Do bramki gości około 20 metrów.

Liverpool FC rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy, Spartak czeka na swoją szansę z kontry.

Gra toczy się głównie na połowie Spartaka Moskwa. Przed chwilą po dośrodkowaniu w pole karne główkował Roberto Firmino, lecz świetnie obronił Artem Rebrow.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Spartaka. Jeden z zawodników gospodarzy zdołał wybić piłkę.

W dobrej sytuacji znalazł się Trent Arnold, lecz po jego strzale piłka przeleciała jednak obok bramki.

Sadio Mane wbiegł w pole karne gospodarzy, lecz nie zdołał już dokładnie dograć przed bramkę Spartaka.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emre Can.

Dośrodkowanie w pole karne Spartaka Moskwa. Piłka wyszła jednak poza boisko.

Od początku spotkania Liverpool FC stara się grać wysokim pressingiem.

Początek meczu.

Kto wygra mecz?

Wtorkowe spotkanie poprowadzi Clement Turpin (Francja).

Spartak Moskwa w 1. kolejce grupy E zremisował z 1:1 z NK Maribor. Liverpool FC podzielił się natomiast punktami z Sevilla FC (2:2).

Najciekawszym meczem dnia w Lidze Mistrzów będzie starcie Borussii Dortmund z Realem Madryt. Tak samo jak drużyna Łukasza Piszczka o pierwsze zwycięstwo zagrają kluby Kamila Glika oraz Piotra Zielińskiego.