West Bromwich Albion
54' Claudio Yacob 72' Claudio Yacob
Manchester City
3' Leroy Sane 45' Fabian Delph 59' Leroy Sane 66' Raheem Sterling 77' Leroy Sane 85' Danilo
1:2

Manchester City pokonał West Bromwich Albion 2:1 i zameldował się w 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej. Grzegorz Krychowiak i spółka za burtą.

Przed dobrą okazją do strzelenia gola stanął Hal Robson-Kanu, jednakże obił słupek bramki.

West Bromwich Albion rusza z kolejną akcją, ale Manchester City dobrze się broni.

Hal Robson-Kanu celnie uderzał, ale piłkę pewnie wyłapał Bravo. Sędzia doliczył 5 minut.

Kibice wspierają West Bromwich Albion, które ma już bardzo mało czasu na wyrównanie stanu rywalizacji.

Zawodnicy West Bromwich Albion mieli rzut rożny, jednak piłka minęła bramkę przyjezdnych.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danilo.

Manchester City stara się uspokoić grę, ale gospodarze walczą bardzo ambitnie o doprowadzenie do wyrównania.

West Bromwich Albion blisko wyrównania, ale na posterunku Claudio Bravo.

WBA. Schodzi: Claudio Yacob. Wchodzi: James McClean.

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Fernandinho.

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Nacierali gospodarze, a z kontrą wyszli goście. Bernardo Silva dobrze zagrał do Leroy'a Sane'a, a Niemiec zszedł z prawego skrzydła do środka i pięknym strzałem zza pola karnego w prawy górny róg bramki pokonał Bena Fostera.

James Morrison mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, ale pięknie obronił Bravo.

Uderzał Grzegorz Krychowiak, ale jego strzał został zablokowany.

Piłkarze WBA chcą pójść za ciosem! Szybki kontratak na bramkę mógł zamienić Hal Robson-Kanu, lecz uderzył obok słupka bramki strzeżonej przez Bravo.

Gol! Strzelił Claudio Yacob. Asystował mu Kieran Gibbs.

West Bromwich Albion doprowadziło do remisu! Kieran Gibbs dośrodkowywał z rzutu rożnego, a niepilnowany Claudio Yacob strzałem nogą z powietrza pokonał Claudio Bravo.

Szybka kontra Manchesteru City, lecz strzał Leroy'a Sane'a odbił Ben Foster.

Bardzo blisko gola dla West Bromwich Albion! Tuż obok bramki uderzał James Morrison.

WBA. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Jose Salomon Rondon.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Raheem Sterling.

Manchester City spokojnie konstruuje swoją akcję, ale umiejętnie ustawiają się miejscowi piłkarze.

WBA. Schodzi: Gareth McAuley. Wchodzi: Matt Phillips.

Ben Foster skuteczny w bramce WBA i dalej bez zmiany wyniku. Ładna interwencja nogami golkipera West Bromwich Albion.

Żółtą kartkę za nieprzemyślany faul otrzymał Leroy Sane.

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Kyle Walker.

Yaya Toure uderzał z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

Dość długo opatrywany był Ilkay Gundogan.

Żółtą kartkę za taktyczny faul otrzymał Claudio Yacob.

Wysoki pressing piłkarzy WBA, lecz po chwili z kontratakiem ruszyli goście.

Hal Robson-Kanu przerwał kontrę Manchester City, ale obyło się bez żółtej kartki.

W drugiej części rywalizacji odważniej poczyna sobie West Bromwich Albion.

Ilkay Gundogan dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale nic nie wyszło z tej akcji dla The Citizens.

Na starcie drugiej odsłony do ataku ruszyli gospodarze.

Początek II połowy meczu West Bromwich Albion - Manchester City.

Koniec pierwszej połowy, po której Manchester City prowadzi z West Bromwich Albion 1:0.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabian Delph.

Leroy Sane uderzał z dystansu, lecz nie zdołał ponownie pokonać Bena Fostera.

Coraz mniej czasu do końca pierwszej połowy. Manchester City atakuje prawym skrzydłem.

Yaya Toure faulował rywala i grę rozpocznie West Bromwich Albion.

Imponuje gra piłką podopiecznych Pepa Guardioli, który znów są w okolicach pola karnego gospodarzy.

Dobre dośrodkowanie Grzegorza Krychowiaka. Po chwili sędzia odgwizdał rzut wolny dla The Citizens.

Manchester City miał rzut wolny, jednak wciąż bez zmiany wyniku. Przy linii opatrywana była ręka Gabriela Jesusa.

West Bromwich Albion w końcu ruszyło z ofensywną akcją. Celnie uderzył głową Jay Rodriguez.

Goście na razie mają wszystko pod kontrolą. Gospodarze muszą uciekać się do obrony.

Gareth McAuley faulował Jesusa, za co otrzymał reprymendę od sędziego. Kolejne takie zagranie może się skończyć indywidualną karą.

Ben Foster zatrzymał Leroya Sane'a. Wciąż w natarciu goście.

Gabriel Jesus popisał się indywidualną akcją, którą zakończył niecelnym strzałem.

Grzegorz Krychowiak popisał się skutecznym odbiorem, ale po chwili jego zespół stracił piłkę.

Manchester City ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, lecz na razie nie jest w stanie strzelić drugiego gola.

Ilkay Gundogan dogrywał z rzutu rożnego, ale nic nie wyszło z tej akcji podopiecznych Pepa Guardioli.

Ilkay Gundogan spróbował strzału, jednakże został zablowany. Po chwili dobrze bronił Ben Foster.

Tempo rywalizacji zdecydowanie spadło. Manchester City rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

Hal Robson-Kanu zagrał piłkę ręką i od rzutu wolnego rozpoczną The Citizens.

Manchester City sunie z kolejną akcją, ale umiejętnie ustawiają się piłkarze WBA, którzy blokują dostęp do własnej bramki.

Kolejnego gola szuka Leroy Sane, lecz czujny był Ben Foster

Grzegorz Krychowiak faulował jednego z rywali. Po chwili na spalonym Gabriel Jesus.

West Bromwich Albion będzie grało długimi piłkami i starało się wykorzystać jakąś okazję w kontrze.

Spokojnie kolejne podania wymieniają goście, którzy budują akcję ofensywną.

Dobrze z rzutu rożnego dośrodkowywał Grzegorz Krychowiak, ale piłkę wypiąstkował Claudio Bravo, który zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

John Stones zatrzymał akcję West Bromwich Albion.

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Mocne otwarcie zespołu z Manchesteru. Dobrze w polu karnym gospodarzy zachował się Leroy Sane, który wykorzystał zagranie od Ilkaya Gundogana i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania.

Gramy!

Pojedynek poprowadzi sędzia Michael Jones.

W wyjściowym składzie West Bromwich Albion znalazł się polski pomocnik Grzegorz Krychowiak.

Która drużyna awansuje do kolejnej rundy Pucharu Ligi Angielskiej?

Początek meczu 1/16 finału Pucharu Ligi Angielskiej West Bromwich Albion - Manchester City został zaplanowany na godzinę 21:00. Zapraszamy na naszą relację LIVE!