Świetne dośrodkowanie Quaresmy, wystarczyło dołożyć głowę/nogę. Żaden z kolegów nie odczytał jednak intencji Portugalczyka.

3
4
10
88'

Talisca zmarnował kapitalne podanie Quaresmy. Aż szkoda, że nie padła bramka, byłby kandydat do asysty roku.

12
5
4
4
5
86'

Gary Medel miał przed sobą kilka metrów wolnego miejsca i odpalił z dystansu. Strzał zablokowany, korner nie przyniósł skutku.

12
4
3
3
5
84'

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu David Alaba.

Wagner dopiął swego. Dwójkowa akcja Jamesa z Alaby, dośrodkowanie Austriaka po rykoszecie minęło wszystkich, łącznie z bramkarzem, i spadło na klatkę piersiową Wagnera.

Bayern Monachium
81
44
26
15
18
82'

Fenomenalna akcja Besiktasu. Kilka podań na jeden kontakt, Bayern patrzył z rozdziwionymi ustami. Mustafa Pektemek nie popisał się jednak przy strzale, Turek zablokowany.

11
4
7
3
3
80'

Bayern już trochę na stojąco. James nie zrozumiał się z partnerami i po akcji. Besiktas tez nie taki zaangażowany.

7
6
5
2
2
78'

Wagner powalczył o piłkę w narożniku i zyskał rzut wolny. Niemiec z dużą ochotą do gry.

22
11
5
3
5
76'

Obudził się James. Zrobił sobie miejsce do strzału, spróbować, no właśnie, sami nie wiemy, jak to nazwać. Wrzutkostrzał nad bramką.

15
12
7
7
6
76'

Besiktas. Schodzi: Vagner Love. Wchodzi: Ryan Babel.

14
10
5
7
6
74'

Bardzo aktywny jest zmiennik Lewandowskiego, Wagner. Niemiec dwa razy zakręcił się wokół obrońców i był bliski niezłej okazji.

15
11
8
4
7
71'

Żółtą kartkę otrzymał Oguzhan Ozyakup. Turek przesadził z atakiem na Boatenga.

Besiktas Stambuł
18
12
9
4
7
70'

Geniuszem dryblingu Mueller nie jest. A i tak przeszedł sam dwóch rywali, zatrzymał się dopiero na trzecim, na 10. metrze od bramki.

20
9
8
6
8
68'
19
17
20
45
78
67'

Koniec występu Lewandowskiego w Stambule. Bardzo przeciętny mecz Polaka.

15
14
13
19
36
67'

Niezła okazja Besiktasu. Stojąca piłka, 25 metrów do bramki, strzelał Talisca. Prosto w mur.

14
11
6
6
7
66'

Ależ elektryczny jest Bayern, jak nie Bayern. Suele uratował kolegów po błędzie w środku pola, znowu szarżował Vagner Love.

16
12
13
10
9
64'

Żółtą kartkę otrzymał Atiba Hutchinson. Ostro potraktowany Martinez.

20
10
8
6
8
63'

Żółtą kartkę otrzymał Rafinha. Spóźniony Brazylijczyk wyciął Quaresmę.

13
9
13
10
16
61'

Fantastyczna akcja i okazja Besiktasu! Po akcji Quaresmy Pektempek w bliska w Ulreicha!

20
15
12
19
29
60'
17
12
10
8
9
60'

Besiktas. Schodzi: Jeremain Lens. Wchodzi: Talisca.

12
9
5
6
6
59'

Gol! Strzelił Vagner Love. Asystował mu Gokhan Gonul.

Katastrofalny błąd Bayernu przy wyprowadzaniu piłki. Alaba zgubił futbolówkę, Gonul szybko, prostopadle do Vagnera Love. Pogubił się, ale i tak pokonał Ulreicha.

33
22
25
29
73
58'

Besiktas przekombinował. Tak długo czekał ze strzałem, aż w końcu został złapany na spalonym.

14
11
4
4
10
57'

Tragiczne dośrodkowanie Quaresmy. Lens tylko schował twarz w dłoniach.

17
14
6
7
14
56'

To nie jest dzień Jamesa. Po wejściu niewidoczny, teraz zepsuł świetną okazję i przy okazji przeszkodził Lewandowskiemu. Wcześniej do główki nie doszedł Vidal.

11
10
6
10
19
54'

Przedarł się Lens. Uderzył, ale marnie. Besiktas po przerwie bezzębny.

20
12
5
8
9
52'

Nie najlepsze zachowanie Lewandowskiego w kontrze Bayernu. Było ich trzech, w każdym z nich inna krew, jeden przyświecał im cel, ale Polak zupełnie nie zrozumiał się z partnerami i zgubił piłkę.

10
11
9
12
26
51'

Czy kot mnie słyszy? Zwierzę wtargnęło na murawę i na moment... zatrzymało spotkanie.

25
50
20
13
12
50'

Jednak przesadziliśmy, było grubo ponad 30 metrów. Strzału spróbował Alaba, prosto w bramkarza.

21
13
6
8
13
49'

Lewandowski sprytnie się zastawiał. Polak faulowany na 25. metrze od bramki. To co, podejdzie do strzału?

28
19
5
5
13
46'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gokhan Gonul.

Błyskawiczna akcja Bayernu. Ribery pociągnął kilka metrów, podał na prawo do Rafinhi, Brazylijczyk dosrodkowywał. Katastrofalne zachowanie stoperów Besiktasu i Gonul wepchnął piłkę do siatki, próując interweniować. Za jego plecami czaił się Lewandowski i pewnie strzeliłby gola.

91
54
23
16
14
46'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Niklas Suele.

11
7
5
3
9
46'

Piłkarze zaczęli. Jedna zmiana w Bayernie.

13
10
3
2
4
45'

Doliczona minuta. Ribery wywalczył korner.

22
16
4
2
10
44'

Zrobiło się gorąco. Arslan domaga się kartki dla Ribery'ego za jeden z poprzednich fauli.

16
9
4
3
8
43'

Lewandowski i Mueller naciskali pressingiem stoperów Besiktasu. Bezskutecznie, Super Orły sobie poradziły.

27
11
5
5
7
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng. Dużo problemów ze skrzydłowymi Besiktasu, Lens powalony przez duet Hummels - Boateng.

20
13
6
8
18
41'

Teraz Bayern nie najlepiej. Hummels nie porozumiał się z Muellerem. Besiktas od autu przy ogłuszającym dopingu miejscowych.

17
14
6
8
12
39'

Zazwyczaj dośrodkowywał Alaba, teraz nieźle Rafinha. Znowu w górę wyszedł Vidal, znowu źle. Chilijczyk nie może się dzisiaj wstrzelić.

13
9
5
5
11
37'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels. Faul w lewym sektorze po akcji Wagnera Love.

11
9
5
10
22
35'
28
13
9
14
11
35'

Błąd Besiktasu przy wyprowadzaniu piłki, sam z Zenginem ruszył Lewandowski. Polak uderzył tragicznie, miał szczęście, że skończyło się chociaż rzutem rożnym.

13
13
5
17
10
34'

Hummels zabawił się w reżysera gry. Uruchomił Alabę, Austriak poradził sobie z przyjęciem, ale naciskany stracił piłkę przy linii końcowej.

14
11
4
11
9
33'

Na murawie leżał Thiago. Wygląda na kolejny uraz Hiszpana...

10
8
6
15
8
32'

Przysnął Hummels. Pozwolił, by Quaresma przyjął i uderzył. Portugalczyk znowu jednak katastrofalnie.

17
15
6
5
7
30'

Quaresma bardzo egoistycznie. Miał kolegów do gry, a zdecydował się na strzał z 20 metrów. Fatalny wybór Portugalczyka.

15
19
6
4
7
28'

Dośrodkowanie Alaby, całkiem niezłe, doszedł do niego Hummels, przepchnął rywala i złapał się za głowę, że nie trafił w bramkę.

11
11
6
3
7
28'

Akcja przeniosła się pod szesnastkę Besiktasu. Dośrodkowanie Alaby zablokowane.

13
13
7
8
5
25'

Zakotłowało się w szesnastce Bayernu. Besiktas dwoma podaniami przedostał się w pole karne, Gonul wstrzelił piłkę i monachijczyków uratował Arturo Vidal. Chilijczyk raczej często nie wraca pod własną bramkę.

13
10
8
8
10
23'

Pierwsza próba Lewandowskiego. Strzał z bardzo trudnej pozycji, bez szans na powodzenie.

10
10
17
18
15
22'

Mueller uprzedzony przez stoperów. Besiktas po raz pierwszy od kilkudziesięciu sekund dorwał piłkę.

7
6
17
2
7
20'

Bayern zadowolił się prowadzeniem, wymienia podania na własnej połowie.

22
18
9
7
10
18'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Thomas Mueller.

Szarańcza w polu karnym Besiktasu. Przy dośrodkowaniu Muellera bodaj trzech piłkarzy Bayernu nabiegało na piłkę. Wrzutkę wykorzystał Thiago!

132
66
19
11
18
17'

Rozklepana obrona Besiktasu. Vidal zamarkował strzał, wypuścił w uliczkę Ribery'ego. Francuz szykował się do uderzenia, w ostatniej chwili zatrzymał go ryzykowany wślizg w szesnastce.

31
19
9
13
16
15'

Wrzawa w Stambule. Quaresma przedarł się lewą stroną i, tak oczywiście, dośrodkowywał zewnętrzną częścią stopy. Skończyło się na rożnym, w dodatku źle rozegranym.

19
16
9
7
9
15'

Gokhan odepchnął Ribery'ego w powietrzu. Francuz tylko popatrzył z politowaniem na Turka.

9
6
4
6
11
13'

Lewandowski nie doczekał się podania. Czekał na dośrodkowanie, a Rafinha wprost w pierwszego obrońcę.

10
6
5
13
24
12'

Neuer powrócił? Nie, to Ulreich odważnie na przedpolu. Bramkarz wyszedł daleko przed szesnastkę i przerwał bardzo groźną akcję Besiktasu.

22
12
6
7
5
10'

Bardzo groźny strzał Alaby z rzutu wolnego! Tolga wypluł piłkę, na 5. metrze pozostawiony Mueller, ale spudłował. O dziwo.

18
12
11
11
25
9'

Nieudana pułapka ofsajdowa. Samopas zostawiony Vagner Love. Brazylijczyk jednak się pogubił i Ulreich ma piłkę.

17
11
7
6
5
8'

Wagner Love kręcił obrońcami przed polem karnym. Brazylijczyk przesadził z wiarą we własne umiejętności, Hummels zabrał mu piłkę.

17
6
4
7
6
7'

Znowu aktywny Lewandowski. Dojrzał go Mueller, ale za długo zwlekał z podaniem. Polak sam na sam z bramkarzem, był jednak na spalonym.

7
5
4
15
9
5'

Długa piłka do Lewandowskiego. Polak kontrolował lot piłki, spodziewał się błędu obrońców Besiktasu, ale tureccy stoperzy nie pozwolili mu zabrać się z futbolówką.

14
8
6
8
13
4'

Besiktas rzucił się na Bayern. Wyszedł bardzo wysoko pressingiem i przy przeraźliwych gwizdach na moment przejął piłkę, ale przy okazji z faulem.

11
8
4
5
9
2'

Gdyby tu był Lewandowski, byłoby 0:1. Dośrodkowanie Alaby spadło na głowę Vidala. Nie dało się nie trafić w światło bramki, a jednak.

11
7
7
16
10
1'

Od razu pokazał się Lewandowski. Przejął piłkę raptem kilka sekund po rozpoczęciu, pognał do przodu i w dwójkę próbował rozklepać obronę z Muellerem. Niemiec fatalnie jednak podał.