Celnie uderzał z mniej więcej 14 metrów Ousmane Dembele, ale na posterunku był Manuel Neuer, który złapał piłkę.

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Thomas Mueller.

86'
83'

Niemcy. Schodzi: Matthias Ginter. Wchodzi: Julian Brandt.

82'

Francuzi szukają swojego trzeciego trafienia. Niemcy wyglądają na podłamanych obrotem spraw w drugiej połowie starcia.

20
9
6
2
3
80'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Francja wygrywa 2:1! Antoine Griezmann pewnie wykorzystał "jedenastkę". Manuel Neuer rzucił się w przeciwną stronę.

111
62
18
15
19
79'

Rzut karny dla Francji! Mats Hummels faulował Blaise'a Matuidiego we własnej "16". Chociaż wydaje się, że to Francuz nadepnął na nogę Niemca.

72
37
21
14
17
77'

Tempo gry spadło. Atak pozycyjny buduje reprezentacja Francji.

7
3
2
2
4
75'

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Julian Draxler.

5
2
3
1
4
72'

Niesamowicie na całej szerokości boiska pracuje Antoine Griezmann. Jednak Francuzi mogli się nadziać na kontratak Niemców, lecz zablokowany został Werner.

8
5
2
2
5
70'

Coraz szybciej grają Francuzi. Celnie uderzył Benjamin Pavard, a futbolówkę złapał Manuel Neuer.

12
4
3
2
3
68'

Bardzo mocno z 16 metrów uderzył Serge Gnabry, ale ten strzał obronił Hugo Lloris.

8
5
2
1
4
66'

Świetnie Leroy'a Sane'a zatrzymał prawy obrońca Benjamin Pavard.

6
2
3
2
4
65'

Z rzutu wolnego huknął w trybuny Antoine Griezmann.

8
3
8
2
4
62'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Lucas Hernandez.

Francja doprowadziła do remisu 1:1! Antoine Griezmann uderzeniem głową zamienił na bramkę dokładne dośrodkowanie Lucasa Hernandeza z lewego skrzydła.

72
48
15
13
19
60'

Niemcy wykonywali rzut rożny, lecz nic dobrego dla nich z tej akcji nie wynikło.

7
5
3
3
2
58'

Fatalnie z rzutu wolnego dośrodkowywał Kylian Mbappe Lottin i piłkę do gry wprowadzi Manuel Neuer.

4
4
2
5
3
56'

Francuzi szukają swojej szansy w ofensywie, ale źle zagrywał Blaise Matuidi i piłkę złapał Manuel Neuer.

2
2
1
2
54'

Sędzia odgwizdał faul Blaise'a Matuidiego na Kimmichu, z czym nie może się pogodzić Francuz.

1
4
1
1
2
52'

Kylian Mbappe Lottin ograł Suele i wyszedł sam na sam z Manuelem Neuerem. Niemiec wyszedł obronną ręką z tego pojedynku.

7
1
1
3
52'

Leroy Sane znalazł się na pozycji spalonej.

2
1
2
4
51'

Lucas Hernandez faulował Gintera i Niemcy wznowią grę od rzutu wolnego w okolicy własnego pola karnego.

5
1
48'

Strzał Lucasa Hernandeza z dystansu został zablokowany. Jednak Francuzi wciąż w ataku.

9
3
3
1
2
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Francja - Niemcy.

17
7
8
6
6
43'

Paul Pogba huknął z rzutu wolnego wprost w mur złożony z niemieckich piłkarzy.

10
5
14
6
9
40'

Nieźle w niemieckie pole karne zagrywał Antoine Griezmann, a bliski dojścia do sytuacji strzeleckiej był Kylian Mbappe Lottin. Ostatecznie piłkę złapał Manuel Neuer.

5
9
2
3
7
38'

Na razie reprezentacja Niemiec kontroluje boiskowe wydarzenia i znów naciera w kierunku francuskiej bramki.

3
3
2
7
5
36'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Matthias Ginter.

1
9
1
1
2
34'

Znów Niemcy zagrozili Francuzom. Strzał Sane'a został przyblokowany i piłkę złapał Hugo Lloris.

9
2
1
1
4
32'

Niemcy się nie spieszą i umiejętnie budują atak pozycyjny.

3
2
1
2
5
30'

Niemcy wyszli z szybką kontrą, ale niedokładnie zagrywał Leroy Sane i nic nie wyszło z tej akcji.

4
4
1
3
4
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matthias Ginter.

8
9
4
3
5
28'

Próbował uderzać z dystansu Benjamin Pavard, lecz ten strzał został zablokowany.

5
2
2
2
3
27'

Kylian Mbappe Lottin próbował wymusić na arbitrze odwizdanie rzutu karnego, po tym jak starł się z Matsem Hummelsem. Sędzia pozostał jednak niewzruszony.

3
4
4
6
25'

Leroy Sane, który nie wystąpił podczas MŚ 2018, gra dzisiaj jak natchniony. Sporo pracy ma dzisiaj Lloris, który teraz wypiąstkował piłkę po wrzutce z lewej flanki.

5
2
1
2
24'

Zagotowało się pod francuską bramką po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego. Matthias Ginter oddał celny strzał, zaś piłkę na korner po tym uderzeniu odbił Hugo Lloris. Kolejne ostrzeżenie dla Francji.

7
4
3
3
5
22'

Paul Pogba dostał reprymendę od sędziego za zbyt agresywny atak na przeciwnika.

2
1
3
21'

Niemcy co chwila nękają francuską defensywę. Aktywny jest Timo Werner.

4
1
3
1
3
19'

Szarżował Leroy Sane, który próbował wyprowadzić Wernera na sytuację sam na sam z bramkarzem rywala. Jednak piłkę końcówkami palców do boku wybił Hugo Lloris. Było o krok od gola dla kadry Niemiec.

3
2
5
2
2
18'

Joshua Kimmich faulował Antoine'a Griezmanna i gospodarze rozpoczną swoją akcję od rzutu wolnego.

5
1
1
1
16'

Podopieczni Joachima Loewa jakby złapali wiatr w żagle i starają się przedrzeć pod pole karne Trójkolorowych prawym skrzydłem.

4
6
4
3
4
14'

Gol! Strzelił Toni Kroos.

Niemcy wyszli na prowadzenie 1:0! Dość szczęśliwie rzut karny na bramkę zamienił Toni Kroos, bo jego intencje wyczuł Hugo Lloris. Jednak francuski golkiper nie był w stanie obronić tego uderzenia i piłka po jego rękach wpadła do siatki.

31
17
15
24
57
13'

Leroy Sane wywalczył rzut karny dla Niemiec! Presnel Kimpembe zagrał piłkę ręką we własnej "16" po nastrzeleniu przez niemieckiego zawodnika.

17
12
8
10
34
11'

5
9'

Ależ przyspieszenie na prawej flance zaprezentował Kylian Mbappe Lottin, który zakręcił jak chciał Nico Schulzem.

Kylian Mbappe Lottin
12
4
6
1
3
8'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale tam królują Blaise Matuidi i N'Golo Kante.

5
3
6'

Leroy Sane dośrodkował z lewego skrzydła, zaś piłkę z własnego pola karnego głową wybił Presnel Kimpembe.

2
4
2
4'

Mistrzowie świata spokojnie operują piłką w środku pola, zmuszając przyjezdnych do biegania za futbolówką.

7
4
2
1
1
2'

Od początku meczu wysoki pressing Francuzów, a goście mają problem z wymianą kilku celnych podań.

8
1
2
2
2
1'

Starcie od środka boiska rozpoczęli Niemcy.