9
6
17
90+8'

Sędzia wciąż nie kończy meczu! Dał rzut wolny Jagiellonii, protestuje Piotr Stokowiec, który dostał upomniany przez arbitra.

11
8
10
16
45
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joao Nunes. Przeszkadzał przy wyprowadzaniu gry.

Lechia Gdańsk
27
9
6
11
24
90+6'

Stracona szansa Jagiellonii. Po długiej grze, białostoczanie wybili piłkę . Od bramki Kuciak.

49
23
4
18
17
90+4'

Co to było?! Ivan Runje dostał piłkę na piątym metrze, jednak przestrzelił ustrzelając gołębie na dachu stadionu Jagiellonii. Powinien być remis!

53
79
16
20
35
90+4'

Długa akcja Lechii Gdańsk. Mladenović stracił jednak piłkę na rzecz Frankowskiego.

21
5
8
10
21
90+3'

Kuciak złapał pewnie piłkę po strzale Kwietnia.

33
13
5
4
12
90+3'

Dusan Kuciak piąstkował po długiej wrzutce Jagiellonii.

31
13
3
3
7
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sławomir Peszko. Bezpardonowo kopnął w nogę Arvydasa Novikovasa. Kryminał w wykonaniu reprezentanta Polski!

61
58
23
28
107
90'

Arbiter doliczy minimum 5 minut do czasu gry.

14
5
8
11
25
90'

Grająca w jedenastkę Lechia rozpaczliwie broni się z osłabioną Jagiellonią.

13
9
8
8
14
89'

Bartosz Kwiecień ściął się z Filipem Mladenoviciem. Obyło się bez żółtych kartek.

20
5
7
3
6
88'

Taras Romanczuk padł w polu karnym po interwencji Michała Nalepy i Błażeja Augustyna. Sędzia pozostał niewzruszony. Lechia gra z jednym piłkarzem więcej, jednak nie widać tego na boisku.

19
8
6
9
11
87'

Po rzucie rożnym Lechii, Peszko faulował Mitrovicia.

13
14
12
10
19
86'

Po wrzutce Nunesa piłkę przyjął Borysiuk. Tego jednak odpowiednio asekurował obrońca Jagiellonii.

20
8
8
9
15
84'

Machaj podał piłkę w pole karne o Sheridana. Temu jednak będzie się chyba w nocy śnił Michał Nalepa, który znów go bezwzględnie powstrzymał.

27
17
7
8
9
83'

W środku boiska faulowany Flavio Paixao. Lechia kradnie kolejne cenne sekundy.

23
15
6
7
16
82'
ZMIANA
81'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Ariel Borysiuk.

25
15
7
5
6
80'

Przy akcji Lechii Gdańsk, Joao Nunes podał piłkę wprost pod nogi Arvydasa Novikovasa. Ten przebiegł przez pół boiska, jednak zabrakło mu precyzji przy strzale.

11
3
3
3
7
79'

Lechia Gdańsk nieśmiało wyprowadziła akcję. Piłkę złapał bezproblemowo Marian Kelemen.

11
4
4
6
11
78'
ZMIANA
76'

Cillian Sheridan upadł w polu karnym po wejściu Michała Nalepy. Lechia przeprowadziła szybką akcję, po której Jakub Wójcicki oberwał piłką w klatkę piersiową. Trafiła ona pod nogi Filipa Mladenovicia, ten strzelił celnie na bramkę Jagiellonii, ale wcześniej sędzia przerwał mecz.

8
4
5
4
9
76'

Na stadionie znajduje się 11 766 widzów.

23
13
10
3
3
75'

Po długiej akcji Jagiellonii, Novikovas podał piłkę rywalom. Kolejna stracona szansa wicemistrzów Polski.

12
6
1
1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Faulował Flavio Paixao wychodzącego na czystą pozycję.

Jagiellonia Białystok
18
6
4
5
6
73'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Kuciak. Zbyt mocno celebrował wybicie piłki z pola bramkowego.

8
2
3
9
20
73'

Wrzuka w pole karne Lechii, piłka dla Kuciaka. Kolejna zmarnowana szansa Jagiellonii.

16
10
4
6
6
Czy czerwona kartka dla Guilherme była słuszna?
8
70'

Lechia miała rzut wolny z 17. metra. Filip Mladenović trafił prosto w mur.

7
6
1
8
21
68'

Czerwoną kartkę otrzymał Guilherme Sitya. Sfaulował Sławomira Peszkę, który wychodziił sam na sam z Marianem Kelemenem, kilka centymetrów od pola karnego!

43
23
15
14
38
66'

Patryk Lipski wrzucił piłkę w pole karne. Sytuację wyjaśnili obrońcy z Białegostoku.

16
3
1
6
5
64'

Ale pech Jagiellonii! Arvydas Novikovas trafił w słupek!

34
22
21
19
24
63'

Strzału z dystansu próbował Sławomir Peszko, trafił w jednego z rywali.

20
10
1
7
12
63'

Tempo gry mocno siadło. Gdańszczanie mogą być z tego zadowoleni.

13
8
3
4
10
60'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Sławomir Peszko.

28
16
8
3
7
60'
ZMIANA
13
3
5
4
5
60'

Jakub Wójcicki nie zmieścił się na boisku. Piłka dla Kuciaka.

9
8
7
3
4
58'

Po akcji zaczętej przez wychowanka Lechii, wychowanego na gdańskich Siedlach Przemysława Frankowskiego piłkę przejął Jakub Wójcicki i podał ją Cilianowi Sheridanowi. Ten strzelił na bramkę mając obok siebie przyklejonego Michała Nalepę. Piłkę złapał Dusan Kuciak.

5
6
2
3
6
57'

Świetna akcja Tarasa Romanczuka! Piłkarz, który ma za sobą debiut w reprezentacji Polski wrzucił piłkę w pole karne, tam jednak Cillian Sheridan bez powodzenia.

5
11
6
7
6
56'

Patryk Lipski zdecydował się na strzał z dystansu. Piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

12
3
5
8
3
54'

Chyba najlepsza akcja Jagiellonii! W polu karnym do piłki doszedł Cillian Sheridan, przy asyście Michała Nalepy oddał strzał i piłka przeleciała minimalnie obok słupka bramki strzeżonej przez Dusana Kuciaka. To mógł być gol! Lechia musi mieć się na baczności!

22
10
6
7
16
Czy zaskakuje Ciebie dotychczasowa postawa Błażeja Augustyna podczas meczu w Białymstoku?
5
52'

Dobrze zapowiadająca się akcja Lechii Gdańsk. Patryk Lipski jednak na spalonym.

12
8
3
6
7
51'

Z akcją szedł Arvydas Novikovas, w obronie doskonały Błażej Augustyn. Ten obrońca na razie gra o niebo lepiej, niż w zeszłym sezonie!

13
6
4
5
3
49'

Jagiellonia gra niesamowicie ambitnie, Lechia jest jednak pewna w destrukcji. Na razie bez akcji w II połowie.