9
7
15
90'

Zanosiło się na groźną akcję Legii, lecz zabrakło już dokładnego dogrania przed bramkę Zagłębia.

10
8
8
6
15
89'

W polu karnym Legii główkował Mateusz Cichocki. Pewnie interweniował Arkadiusz Malarz.

14
7
8
9
21
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Domagoj Antolić.

Legia Warszawa
14
11
5
5
15
87'

Legia Warszawa stara się szanować piłkę i rozgrywa ją na połowie Zagłębia.

14
9
7
7
23
84'

Zagłębie Sosnowiec stara się atakować. W polu karnym Legii strzelał Alexandre Cristovao, ale to było uderzenie niecelne.

17
7
9
10
11
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Milewski.

Zagłębie Sosnowiec
16
10
8
5
8
78'
77'

Gol! Strzelił Carlitos.

Domagoj Antolić świetnie zagrał w pole karne do Carlitosa. Ten najpierw strzelił w słupek, ale przy dobitce skierował już piłkę prosto do bramki. 2:1 prowadzi Legia.

115
58
31
38
119
76'
74'

Znów pomocy medycznej potrzebuje Artur Jędrzejczyk.

9
15
10
14
10
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Junior Torunarigha.

10
6
7
3
10
71'

Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia Sosnowiec. Zabrakło jednak dokładności przy ostatnim, decydującym podaniu.

8
3
5
5
14
69'

Prostopadłe podanie w pole karne Zagłębia. Dobrze jednak z bramki wyszedł Dawid Kudła i złapał piłkę.

19
9
2
1
5
66'

Sporo walki na boisku, ale już mniej porywających akcji. Dużo też gry w środkowej strefie boiska.

6
3
10
2
4
63'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Główkował Mateusz Wieteska, lecz to był strzał niecelny.

16
11
9
8
11
62'

Gra wznowiona. Legia przy piłce.

12
7
11
9
19
62'
62'

Legia. Schodzi: Jose Kante. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

14
9
10
6
7
60'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Artur Jędrzejczyk.

21
15
8
6
9
60'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Gospodarze wybili piłkę.

11
8
5
8
16
58'

Dobrze w ostatnich minutach prezentuje się Zagłębie Sosnowiec. Goście są teraz przy piłce.

38
19
4
4
8
54'

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Asystował mu Szymon Pawłowski.

Szymon Pawłowski wyprowadził efektowną akcję Zagłębia. Zagrał w pole karne do Wrzesińskiego, ten dobrze opanował piłkę i oddał mocny, precyzyjny strzał. 1:1!

173
92
17
16
36
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
13
9
5
2
1
51'

Legia rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

6
6
4
4
6
48'

Od początku drugiej połowy Legia szuka okazji na gola. Atakują gospodarze. Przed chwilą z ostrego kąta niecelnie strzelał Jose Kante.

7
6
6
4
11
46'

Początek drugiej połowy. Dwie zmiany w Zagłębiu Sosnowiec.

9
6
8
4
3
46'

Zagłębie S. Schodzi: Mello. Wchodzi: Szymon Pawłowski.

12
6
6
2
4
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

8
3
9
3
6
45'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Ostatecznie gospodarze wybili piłkę.

9
3
4
2
7
42'

W pole karne Legii dośrodkował Konrad Wrzesiński. Junior Torunarigha nie trafił w piłkę, a później wybił ją Artur Jędrzejczyk.

13
7
5
4
6
39'

Gol! Strzelił Artur Jędrzejczyk. Asystował mu Domagoj Antolić. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym celny strzał głową oddał Artur Jędrzejczyk. 1:0 prowadzi Legia Warszawa.

97
47
18
29
79
38'

Było groźnie! Efektowny strzał z dystansu oddał Michał Kucharczyk. Piłkę odbił Dawid Kudła, jeszcze dobijał Carlitos. Będzie rzut rożny dla Legii.

8
5
4
4
7
38'

Jeszcze jeden rzut wolny dla Legii na połowie Zagłębia. Faulowany był Sebastian Szymański.

4
4
10
5
6
34'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, ale nie było zagrożenia pod bramką Dawida Kudły. Chwilę później dobrze w defensywie spisał się Domagoj Antolić, który przerwał akcję gości.

10
8
9
4
6
33'

Legia będzie miała rzut wolny. Będzie okazja do strzału i na dośrodkowanie w pole karne gości.

3
1
7
4
14
32'

Gra wznowiona.

16
7
5
4
5
31'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Arkadiusz Jędrych.

2
3
11
4
3
30'

Efektownie dryblował Jose Kante. Zawodnicy Zagłębia nie pozwolili jednak na oddanie strzału.

16
6
6
5
5
28'

Gra toczy się na połowie Zagłębia Sosnowiec. Goście jednak dobrze prezentują w defensywie.

18
6
8
5
7
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Legii. Jose Kante wybił piłkę. Po chwili jeszcze niecelny strzał z dystansu zawodnika klubu z Sosnowca.

9
3
6
8
12
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska. Będzie rzut wolny dla Zagłębia na wysokości pola karnego Legii.

22
22
5
11
12
22'

Sebastian Szymański rozegrał piłkę na połowie Zagłębia. Zagrał do Carlitosa, ten oddał strzał z ostrego kąta. Dawid Kudła nie dał się zaskoczyć.

14
7
6
5
4
19'

Poprzeczka! Świetny strzał z dystansu oddał Carlitos. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

14
11
12
6
9
17'

Akcja gości i zagranie w pole karne Legii. Było lekkie zamieszanie, ale wynik bez zmian. Już przy piłce Legia.

11
8
8
7
6
15'

Legia rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska. Zagłębie Sosnowiec stara się natomiast przerywać ataki gospodarzy. Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

16
10
7
4
4
12'

Z rzutu wolnego strzelał Carlitos. Ładne, ale jednak minimalnie niecelne uderzenie.

22
22
7
10
13
11'

Będzie rzut wolny dla Legii. Do bramki Zagłębia Sosnowiec około 25 metrów. Dobra okazja na strzał.

13
14
9
9
13
9'

Teraz dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłkę zagrał Konrad Wrzesiński, strzał zdolał oddać Junior Torunarigha, ale pewnie interweniował Arkadiusz Malarz.

18
11
9
9
9
8'

Carlitos dośrodkował w pole karne gości. Tym razem jeden z obrońców wybił piłkę. Szuka Legia akcji oskrzydlających.

17
10
9
6
3
6'

Jak na razie jednak sporo gry w środkowej strefie boiska.

14
11
9
5
9
5'

Michał Kucharczyk wrzucił piłkę w pole karne Zagłębia Sosnowiec. Dobrze jednak wybił ją Dawid Kudła.

16
7
3
5
8
4'

Prostopadłe podanie w pole karne Legii. Piłkę spokojnie przejął jednak Arkadiusz Malarz.

12
10
7
9
15
2'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy środka boiska.

11
8
8
7
8
15:10

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

14
15
6
5
6
14:55

Dariusz Mioduski napisał list do kibiców Legii Warszawa po odpadnięciu z europejskich pucharów