Gdynianie kradną czas, oddalajac piłkę od własnej bramki.

4
3
13
90+3'

Po rzucie rożnym, piłkę piąstkował Steinbors. Arka coraz bliżej trzech punktów i pierwszego zwycięstwa w tym sezonie na własnym stadionie!

19
7
3
2
6
90+2'
7
3
4
2
2
90+1'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Piotr Tomasik.

90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 4 minuty.

4
2
4
6
7
90'

Piłka wpadła do bramki Steinborsa po strzale głową Trałki, ale Łukasz Trałka chwilę wcześniej według sędziego sfaulował Damiana Zbozienia! Gwizdek sędziego, nie ma gola!

34
19
8
6
21
89'

Zbozień zablokował wrzutkę Kostewycza. Rzut rożny dla Lecha.

8
5
5
3
6
88'
6
2
3
1
6
87'

Marciniak podawał w kierunku Siemaszki. Piłka w rękach Putnocky'ego.

4
1
3
2
6
86'

Wołodymyr Kostewycz dośrodkował w pole karne Arki, jednak nikt nie dotknął piłki. Od bramki Steinbors.

1
3
1
83'

Po rzucie rożnym Lecha Poznań, strzał Christiana Gytkjaera. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

4
5
2
1
2
81'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Tymoteusz Klupś.

81'

Strzał z 18. metra Joao Amarala. Piłka przeleciała metr od spojenia słupka z poprzeczką.

3
2
1
1
3
81'

Indywidualna akcja Nalepy. Został ostro powstrzymany przez Trałkę, jednak sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

1
2
2
80'

Joao Amaral wrócił na boisko.

6
1
1
2
79'

Deja staranował Amarala, który zwija się z bólu.

1
4
1
3
78'

Kolejna dwójkowa akcja Zarandii i Janoty. Tym razem piłka w rękach Putnocky'ego.

7
2
1
3
3
76'

Gol! Strzelił Michał Janota. Asystował mu Luka Zarandia. Adam Deja odebrał piłkę przed polem karnym. Luka Zarandia wbiegł w pole karne oszukując Kostewycza i Goutasa, cofnął piłkę do Janoty, a ten prawą nogą pokonał Putnocky'ego!

59
30
11
17
26
75'

Na trybunach 9 501 widzów.

6
4
7
2
4
73'

Niecelny strzał Jóźwiaka. Piłka przeleciała ponad poprzeczką.

4
1
2
3
72'

Po miękkiej wrzutce Nalepy, na spalonym Adam Deja.

1
1
2
72'

Zarówno Kolew, jak i Zarandia wstali z boiska. Mogą kontynuować grę.

5
3
1
1
1
70'

Chwilę wcześniej upadł na boisko Kolew. Potrzebuje pomocy medycznej.

1
3
2
2
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Amaral. Kolejne upomnienie za faul na Zarandii.

Lech Poznań
6
3
3
3
3
69'

Tym razem strzał po ziemi z dystansu Christiana Gytkjaera. Piłka przeleciała obok słupka bramki Steinborsa.

5
3
3
4
5
68'

Po miękkiej wrzutce Michała Nalepy, piłkę wybił Goutas.

2
67'

Po strzale Kostewycza, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Steinborsa.

1
1
2
1
67'

Najlepsza akcja w II połowie! Na strzał z dystansu zdecydował się Maciej Gajos, piłkę odbił jednak Steinbors.

4
2
2
3
3
65'
64'

Akcja Kolewa z Jankowskim. Tym razem górą Matus Putnocky, który złapał piłkę.

3
3
1
1
63'

Tomczyk wpadł w Steinborsa, który wyszedł z bramki po piłkę. Łotysz został kopnięty, będzie mógł jednak kontynuować grę.

1
3
1
2
62'

Świetny rajd Luki Zarandii, który jednak nie miał z kim grać. Ostatecznie Arka straciła piłkę po tym, jak Janota podał piłkę... Putnocky'emu.

4
3
4
2
2
61'

Adam Marciniak na spalonym.

4
5
2
5
61'

Wrzutki próbował Marciniak, ale został zablokowany przez Cywkę.

2
4
4
1
5
60'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka. Sfaulował wychodzącego do kontry Lukę Zarandię.

8
1
4
4
6
59'

Po kornerze piłkarze Lecha długo rozgrywali piłkę, ale w końcu ją stracili. Kolejna zmarnowana szansa.

4
2
3
2
2
59'

Wrzutka w kierunku Gajosa. Ten wywalczył rzut rożny.

5
5
4
3
7
58'

W ostatnich minutach gra przede wszystkim toczy się w środkowej części boiska.

5
3
5
4
5
55'

Bardzo ciekawa, dynamiczna akcja Michała Nalepy pod polem karnym rywala. Poznańscy obrońcy nie pozwolili jednak tym razem na strzał.

5
1
2
5
54'

Wrzucał Kostewycz, jednak atakujący Trałka sfaulował rywala w polu karnym.

5
3
2
3
3
53'

Na strzał zdecydował się Pedro Tiba. Po rykoszecie, rzut rożny dla Lecha.

7
3
3
1
5
50'

W pole karne dogrywał Kostewycz. W szesnastce było jednak za dużo piłkarzy Arki. Zagrożenie oddalone.

8
3
2
2
3
49'

Po rzucie rożnym, Nalepa sfaulował Cywkę. Tym razem rzut wolny dla Lecha Poznań.

6
1
1
7
49'

Doskonałe podanie Jóźwiaka do Tiby! Piłkarza Lecha ubiegł jednak Helstup. Rzut rożny dla Lecha.

5
1
2
4
47'

Do akcji wychodził Zarandia, który został jednak powstrzymany przez Jóźwiaka przed polem karnym Lecha Poznań.

6
2
5
47'

Janota ostro sfaulowany przez Trałkę. Tym razem obyło się bez kartki.

20:22

Piłkarze wyszli już na boisko. Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

5
3
1
1
2
45+1'

Co to była za akcja! Po rzucie rożnym piłkarze Lecha Poznań sami sobie przeszkodzili. Z dynamiczną kontrą wyszedł Luka Zarandia. Ograł bramkarza, który wyszedl poza pole karne i strzelił na bramkę rywala! Doskonałym refleksem wykazał się jednak Kostewycz, który wybił piłkę wślizgiem niemal z linii!

23
5
11
6
12
44'

Z rzutu rożnego Michał Janota. Po tym zagraniu nie było jednak żadnego zagrożenia pod bramką Lecha.

3
5
1
1
7
43'

Amaral podawał piłkę w kierunku Tomczyka. Ten jednak jej nie dosięgnął i trafiła w ręce Steinborsa.

6
2
2
2
2
41'

Tym razem akcja przeniosła się pod bramkę Steinborsa. Wołodymyr Kostewycz posłał piłkę w pole karne. Nie było to ani podanie, ani trudno zakwalifikować to zagranie do strzałów. Piłka przeleciała obok bramki.

7
1
1
2
40'

Po rzucie rożnym gdynianie byli bardzo blisko strzelenia gola! Piłka przetoczyła się tuż obok słupka bramki Putnockiego. Arbiter i tak jednak odgwizdał spalonego.

5
3
2
3
7
40'

Tym razem piłka w pole karne do Kolewa. Ten jednak uprzedzony przez Goutasa. Grek wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
2
39'

Ale szansa Arki Gdynia! Po podaniu Zbozienia, Goutas nie trafił w piłkę. Okazję do strzelenia gola miał Maciej Jankowski, jednak nie trafił z najbliższej odległości!

9
4
2
5
9
37'

Łukasz Trałka zdecydował się na dogranie piłki w pole karne. Cóż jednak z tego, gdy nie było tam żadnych zawodników Lecha Poznań.

4
2
1
2
1
37'

Rajd Kamila Jóźwiaka pod pole karne Arki Gdynia. Bardzo dobrze zachował się jednak w defensywie Damian Zbozień i wybił piłkę na aut.

9
1
1
1
1
35'

Po długiej piłce Janoty w pole karne, Janicki ograł w "szesnastce" Jankowskiego. Lech oddalił zagrożenie.

3
2
2
1
4
31'

Rzut rożny dla Arki Gdynia. Znów bez powodzenia, piłka szybko trafiła do piłkarzy Lecha.

7
2
2
1
5
29'

Drobny uraz miał Maciej Jankowski, po kilkudziesięciu sekundach wstał i wygląda na to, że będzie mógł kontynuować grę.

7
2
2
28'

Tomasz Cywka próbował wbiec pomiędzy trzech piłkarzy Arki Gdynia. Przecenił jednak swoje umiejętności. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

6
2
3
2
25'

Mecz dwóch klubów, których kibice się przyjaźnią, fani Arki i Lecha wykorzystują na to, by od kilku minut wyzywać... Lechię Gdańsk.

26
15
2
2
11
24'

Po rzucie rożnym, niecelnie ponad bramką strzelił Dimitris Goutas. Zmarnowana szansa Lecha Poznań, jednak drużyna z Wielkopolski w ostatnich minutach zaczęła mocno dominować na boisku.

8
3
3
1
3
23'

Tym razem strzelał Joao Amaral. Kolejna kapitalna interwencja Steinborsa.

9
2
1
4
5
22'

Po rzucie rożnym Lecha Poznań, piłkę wybił Steinbors.

7
3
1
2
3
20'

Doskonała szansa Lecha Poznań! Po strzale Tomczyka, świetnym refleksem wykazał Steinbors, który wybił piłkę! Uratował swój zespół!

9
3
5
3
6
20'

Dynamiczna kontra Amarala. Jóżwiak nie trafił jednak czysto w piłkę mając przed sobą tylko bramkarza!

3
3
4
1
4
19'

Nic z tego nie wyszło. Piłka dla Lecha Poznań.

11
4
3
2
18'

Znów lewą flanką Luka Zarandia. Tym razem wywalczył rzut rożny.

10
3
2
3
2
15'

Kolejna dynamiczna akcja Zarandii. Gruzin wrzucił zbyt głęboko piłkę w pole karne po ograniu Cywki, złapał ją pewnie Putnocky.

7
2
2
14'

Z rzutu rożnego Wołodymyr Kostewycz, sytuację szybko wyjaśnili gdyńscy obrońcy.

4
1
1
1
4
14'

Frederik Helstrup wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
2
13'

Więcej z gry ma na razie mimo wszystko Arka. Nie było jednak akcji, po której gdynianie mogliby choćby liczyć na bramkę.

4
2
3
11'

Długa wrzutka z autu w pole karne Adama Marciniaka, złapał ją pewnie Matus Putnocky.

7
2
1
1
3
11'

Tym razem w ofensywie próbował swoich sił Adam Marciniak. Jego akcję przerwał Goutas.

8
4
2
2
9'

Luka Zarandia robił wszystko, by wrzucić piłkę w pole karne. Ostatecznie mu się to udało, ale wybił ją Dimitris Goutas.

6
3
1
3
5
7'

Po długim podaniu w pole karne do piłki doszedł Paweł Tomczyk, jednak zgubił ją i wyszła za pole gry.

6
1
2
7
6
6'

Tempo pierwszych minut delikatnie mówiąc nie powala.

3
7
2
3
4
4'

Pod polem karnym z piłką przebywał Maciej Jankowski, jednak strzelając posłał piłkę w trybuny.

6
4
2
1
1
2'

Od początku mecz odbywa się na połowie Arki. Nic z tego jednak nie wynika.