Michalak zagrał do Kubickiego. Pomocnik Lechii nie trafił czysto w piłkę. Lechia nie wykorzystuje swoich szans.

14
15
28
89'

Kontra Lechii! Załuska broni uderzenie Michalaka. Gospodarze mogli "zabić" mecz, ale nic z tego nie wyszło.

29
16
13
14
27
87'

Kolejna świetna interwencja Nalepy w obronie!

30
20
9
8
21
85'

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Joao Nunes.

33
16
10
8
10
85'
85'

Sobiech wywalczył dla gdańszczan rzut rożny. Lechia oddala grę od własnej bramki.

22
12
5
5
10
82'

Makowski strzelił z dalszej odległości. Piłka przeleciała obok bramki Łukasza Załuski.

22
10
16
5
8
80'
79'

Było groźnie w polu karnym gospodarzy. Strzał Adama Buksy zablokowany!

23
13
15
12
19
79'

Pogoń rozgrywa piłkę. Kubicki zanotował odbiór, ale szybko stracił piłkę.

15
12
12
12
16
75'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Daniel Łukasik. Lechia wychodzi na prowadzenie! Łukasik kapitalnie wrzucił piłkę z rzutu wolnego na głowę Flavio Paixao. Portugalczyk musiał wykonać wyrok. 2:1!

112
65
25
49
69
74'
26
12
9
4
8
73'

Ofiarna interwencja Mladenovicia. Lewy obrońca Lechii rzucił się rywalowi pod nogi i wywalczył dla piłkę dla swojego zespołu.

18
5
5
6
16
71'

Majewski "wrzucił" piłkę z rzutu rożnego, ale najwyżej we własnym polu karnym skoczył Michał Nalepa. Defensywa Lechii gra bardzo dobrze przez całe spotkanie.

16
6
5
6
18
68'

Niedokładny przerzut Łukasika do Flavio Paixao.

18
11
3
4
13
66'

27
66'

Mladenović wygrał pojedynek na lewym skrzydle i posłał kolejne dośrodkowanie. Dobrze spisali się obrońcy gości.

28
9
5
7
11
64'

Ładna piłka w kierunku Delewa. Bułgar nie trafił jednak czysto w piłkę. Wciąż mamy 1:1.

15
7
10
16
8
63'

Fatalna "wrzutka" Mladenovicia. Lechia stara się rozgrywać akcje, ale niespecjalnie jej to wychodzi.

19
25
6
12
11
62'

Łukasik nie miał z kim grać i wycofał piłkę do Kuciaka. Gołym okiem widać, że gospodarze mają problemy.

18
28
7
6
11
58'

Iker Guarrotxena strzela! Uderzenie było jednak zbyt lekkie i pewnie piłkę złapał Kuciak.

20
9
12
5
15
57'

Świetny wślizg Nalepy w działaniach defensywnych. Mecz liderowi zaczyna się powoli wymykać spod kontroli. Pogoń dominuje.

37
11
6
4
12
56'

Lechia. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Tomasz Makowski.

18
14
7
6
7
55'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

Pewny strzał Drygasa! Kapitan gości kompletnie zmylił Kuciaka. Mamy 1:1!

Pogoń Szczecin
135
68
19
29
51
53'

Rzut karny dla gości! Lipski popełnił błąd i przewinił!

56
34
17
21
35
52'

Pomocy medyków potrzebuje Spas Delew.

11
7
12
9
9
50'

Trochę zamieszania pod polem karnym przyjezdnych. Ponownie szczęścia szukał Łukasik. Strzał pomocnika Lechii zza pola karnego został pewnie złapany przez Łukasza Załuskę.

16
5
6
2
6
50'

Uderzenie Łukasika zablokowane przez jednego ze stoperów gości.

8
46'

Mocne rozpoczęcie przyjezdnych. Dusan Kuciak broni strzał Tomasa Podstawskiego.

20
3
3
1
7
46'
czas Druga połowa
20:20

Na stadionie zameldowało się 13 184 kibiców.

16
5
5
6
5
45+2'

Pogoń Szczecin nie potrafi zagrozić bramce Lechii Gdańsk.

39
17
10
14
24
45'

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

27
10
12
3
4
45'

Łukasz Załuska wybiegł z bramki i uprzedził Artura Sobiecha.

21
12
9
12
13
44'

Świetny odbiór Flaxio Paixao. Portugalczyk szybko posłał piłkę do Żukowskiego, ale młody piłkarz Lechii się pogubił .

15
9
4
13
9
42'

Majewski wykonał rzut wolny, ale nie sprawił problemów miejscowym. Piłka w rękach Dusana Kuciaka.

22
11
7
8
17
41'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik.

Kolejny żółty kartonik w szeregach gospodarzy.

20
10
8
7
17
40'

Dużo szczęścia mieli gdańszczanie we własnym polu karnym. Poradzili sobie jednak z przeciwnikami, a na samym końcu Drygas faulował Filę.

21
12
8
6
12
38'

Złe podanie Sobiecha do Żukowskiego. Nie jest to udany mecz napastnika.

16
14
4
9
17
35'

Niecelne uderzenie Spasa Delewa ze stojącej piłki.

35
18
8
12
22
34'

Pogoń ma "tylko" rzut wolny!

54
29
11
20
47
33'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila.

24
9
6
8
18
33'

Trwa wideoweryfikacja. Sędzia Marciniak sprawdza, czy Pogoń rzeczywiście zasłużyła na jedenastkę!

30
11
12
16
27
32'

Rzut karny dla gości! Faul Fili na Drygasie!

45
17
7
10
23
31'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żukowski.Młody pomocnik z Gdańska ostro sfaulował swojego rywala.

17
4
8
8
11
29'

Mateusz Żukowski ruszył lewym skrzydłem, ale zatrzymał go Sebastian Walukiewicz.

17
3
4
2
6
27'

Kolejne odważne wejście Fili. Wychowanek Lechii chce pokazać Piotrowi Stokowcowi, że zasługuje na miejsce w składzie.

22
6
4
4
6
26'

Miejscowi poradzili sobie z dośrodkowaniem Delewa.

20
6
4
4
15
24'

Malec ładnie wypatrzył Buksę. Napastnik Pogoni jednak nie zrobił z piłką nic konstruktywnego.

13
10
4
7
6
22'

Kubicki ambitnie walczył o piłkę przy linii bocznej, ale przewinił.

13
4
4
5
2
21'

Majewski szukał kolegów dośrodkowaniem ze stojącej piłki, ale fatalnie wykonał swoje zagranie. Piłka zatrzymała się na pierwszym z przeciwników - Flavio Paixao.

18
8
4
6
10
19'

Dośrodkowanie Flavio Paixao w pole karne gości. Świetnie ustawieni byli stoperzy ze Szczecina.

24
13
5
5
8
17'

Majewski chciał zagrać piłkę w pole karne miejscowych, ale trafił w Kubickiego. Mamy korner.

19
4
6
2
6
16'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale dobrze ustawiony był Filip Mladenović.

13
7
4
2
8
15'

Błażej Augustyn przerwał akcję przyjezdnych. Defensor Lechii wybił piłkę na aut i oddalił zagrożenie.

18
5
3
4
12
12'

Piłkarze ze Szczecina szukają swoich szans, ale gdańszczanie są dobrze ustawieni w defensywie.

23
12
5
5
8
8'

Gol! Strzelił Filip Mladenović.

Piękny strzał Filipa Mladenovicia z rzutu wolnego! Mamy 1:0!

110
47
17
30
71
8'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.Pomocnik gości faulował Lipskiego.

16
11
7
5
22
7'

Odważne wejście młodego Karola Fili. Prawy defensor gospodarzy zagrał piłkę w pole karne rywali, ale dobrze ustawieni byli piłkarze ze Szczecina.

18
8
5
3
3
6'

Majewski wykorzystał błąd Jarosława Kubickiego, ale po chwili stracił piłkę.

11
5
9
4
9
4'

Pogoń Szczecin dalej w posiadaniu piłki. Lechia Gdańsk  spokojnie czeka na własnej połowie.

16
11
6
3
5
2'

Pierwsza okazja dla gości. Dusan Kuciak broni strzał Radosława Majewskiego. Ostrzeżenie dla lidera Lotto Ekstraklasy.