Miśkiewicz doskonale obronił strzał Mladenovicia!

7
10
45
79'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević. Najpierw sfaulował Kubickiego, a następnie kłócił się z sędzią.

Korona Kielce
19
7
8
4
16
78'

Lechia Gdańsk ciągle napiera. Tym razem Tomasz Makowski poślizgnął się w polu karnym Korony. Stracona szansa gdańszczan!

21
15
11
3
19
75'

Potężny strzał Flavio Paixao. Posłał piłkę nad poprzeczką.

29
18
9
4
11
75'

Na trybunach znajduje się 7 259 widzów.

21
9
12
5
5
74'

Kolejna stuprocentowa akcja Lechii! Tym razem Mladenović dogrywał do Sobiecha, którego strzał obronił Miśkiewicz.

28
18
8
8
28
73'

Makowski dograł piłkę do Paixao, jednak strzał Portugalczyka został zablokowany przez kieleckiego obrońce.

13
6
3
4
13
72'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Górski. Za faul na Łukasiku.

22
8
6
4
12
70'

Potężny strzał Górskiego kilkanaście metrów od słupka.

15
4
3
5
6
69'
12
8
3
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Dyskusyjna sytuacja. Powtórki pokazały, że nie faulował on, a Brown Forbes.

9
4
5
5
14
67'

Ale szansa Lechii Gdańsk! Mladenović dogrywał piłkę do Sobiecha, ten jednak był doskonale asekurowany przez Gnjaticia. Piłka w rękach Miśkiewicza!

22
11
5
8
17
66'

Znów Michalak do Sobiecha. Doskonale w obronie Kovacević!

19
7
2
9
10
65'

Z rzutu wolnego Pucko, jednak przeciągnął podanie i pewnie piłkę złapał Dusan Kuciak.

16
5
2
4
6
64'
12
5
5
2
3
64'

Ciekawa akcja Lechii Gdańsk. Michalak na pełnej szybkości podał piłkę do Sobiecha, ten jednak strzelił wprost w ręce bramkarza.

13
9
7
7
10
62'

Lechia usiłuje atakować Koronę. Gdańszczanom brakuje jednak ostatniego podania.

11
16
5
6
9
59'

To mógł być gol! Świetne wejście w pole karne Browna Forbesa, jednak Kostarykańczyk nie przymierzył celnie do bramki. Zabrakło centymetrów! Kuciak byłby bez szans!

25
15
8
9
32
56'

Piłkę posyłał Pucko, sytuację kontrolowali jednak piłkarze z Gdańska.

20
8
6
6
12
55'

Kielczanie wywalczyli rzut rożny. Szansa dla kielczan.

19
8
5
5
12
54'

Sędzia Jakubik pouczył trenera Piotra Stokowca.

19
12
8
4
15
53'

Strzelał Felicio Brown Forbes, większych problemów z obroną nie miał Dusan Kuciak.

16
3
2
2
10
51'

Brown Forbes faulowany przez Nalepę na 17. metrze. Szansa dla Korony.

20
11
4
7
8
51'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Flavio Paixao! Portugalczyk fatalnie przestrzelił!

Lechia Gdańsk
65
68
19
26
54
49'

Nie ma wideoweryfikacji. Do piłki podchodzi Flavio Paixao.

25
5
6
11
25
49'

Rzut karny dla Lechii Gdańsk! Tamm sfaulował Sobiecha!

15
9
5
9
23
48'

Na razie spokojny początek meczu. Bez okazji z obu stron.

20:27

Wyszli też lechiści. Za chwilę zaczynamy!

12
5
1
3
20:27

Piłkarze Korony Kielce wrócili już na boisko.

6
3
2
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum minutę.

12
5
6
3
5
44'

Na strzał z dystansu zdecydował się Marcin Cebula. Wyraźnie chybił. To nie była dobra próba.

17
8
5
7
8
44'

3
43'

Ale akcja Lechii Gdańsk! Doskonale dogrywał Kubicki, Sobiech dogrywał do Michalaka. Ten nie trafił czysto w piłkę i przeleciała ona nad poprzeczką. Michalak był jednak na spalonym.

15
7
4
1
12
40'

Mocno niecelny strzał po rzucie rożnym Korony. Od bramki Dusan Kuciak.

20
8
5
4
11
39'

Tym razem Gardawski wywalczył rzut rożny. Jego dośrodkowanie zablokował Nunes.

15
6
3
1
3
35'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucał Mladenović. Piłkę wybili przed siebie piłkarze Korony.

22
7
7
5
15
33'

Po dynamicznej akcji Paixao i wrzutce Mladenovicia, Miśkiewicz minimalnie ubiegł Sobiecha!

18
7
5
1
13
31'

Rymaniak wrzucał piłkę w pole karne do Browna Forbesa. Ten jednak nie zdołał do niej dojść.

13
7
4
2
11
29'

Tym razem trochę inaczej rozegrany rzut rożny. Piłka trafiłą do Michała Nalepy, jednak ten strzelił głową nad poprzeczką. To mógł być gol!

26
10
10
12
17
28'

Świetna akcja Lechii Gdańsk! Z woleja strzelał Filip Mladenović po zgraniu klatką piersiową przez Sobiecha. Doskonale obronił jednak Miśkiewicz!

42
10
7
5
18
26'

To mecz rzutów rożnych. Dogrywał Pućko, jednak Łukasik ograł Rymaniaka.

22
7
1
3
5
25'

Po rzucie rożnym potężny strzał oddał Petrak. Niewiele brakowało do pokonania Kuciaka!

14
5
8
1
9
24'

Nalepa po błędzie miał problem z zatrzymaniem Pućki. Ostatecznie Słoweniec wywalczył rzut rożny.

10
3
5
1
7
23'

Po rzucie rożnym piłka trafiłą do stojącego przed polem karnym Cebulą. Ten oddał potężny strzał, jednak nie trafił minimalnie w światło bramki. Jak dotąd najlepsza akcja Korony.

27
10
14
3
9
23'

Michalak zablokował dośrodkowanie Gardawskiego. Kolejny rzut rożny dla Korony.

13
6
3
2
14
22'

Piłkę dośrodkowywał Matej Pucko. Strzelał Rymaniak, jednak nie trafił w światło bramki.

10
15
4
2
5
21'

Strzelał Gnjatić, ale piłkę zablokował Augustyn. Rzut rożny dla Korony.

14
6
4
2
6
21'

Gardawski wrzucał piłkę w pole karne, ale tam był doskonale ustawiony Augustyn i wybił ją przed siebie.

14
5
3
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez. Za faul na Sobiechu. Kielczanie coraz trudniej sobie radzą z piłkarzami Lechii.

19
12
4
2
11
19'

Michalak wrzucał piłkę w pole karne, pewnie piłkę złapał Miśkiewicz.

16
3
4
1
4
19'

Tradycyjnie z rzutu rożnego piłkę bił Mladenović, jednak chyba powinien zmienić sposób wykonywanie kornerów. Ponownie piłkarze Korony wybili piłkę.

8
2
3
2
5
18'

Joonas Tamm zablokował Michalaka na skraju pola karnego. Kolejny rzut rożny dla Lechii.

14
4
3
3
9
17'

I kolejna okazja Lechii! Po strzale jednego z gdańszczan piłkę przed siebie wypluł Miśkiewicz. Czyhający Sobiech nie zdołał jednak oddać strzału.

11
7
4
2
11
17'

Stuprocentowa szansa Lechii Gdańsk! Jarosław Kubicki nieoczekiwanie wszedł w pole karne, jednak Miśkiewicz obronił!

29
11
2
5
17
16'

Znów z rzutu rożnego Mladenović. Ponownie bezproblemowo poradzili sobie z tym dograniem gospodarze.

7
4
3
4
9
15'

Joao Nunes pograł piłką z Michalakiem. Dośrodkowanie młodzieżowego reprezentanta Polski zablokował Rymaniak, posyłąjąc piłkę na rzut rożny.

10
5
4
13'

Żółtą kartkę otrzymał Ognjen Gnjatić. Sfaulował Makowskiego.

16
4
2
3
8
12'

Obie drużyny grają wysokim pressingiem. Trudno jest zyskać nawet kilka metrów na boisku.

12
3
5
2
1
10'

Dośrodkowywał Mladenović, ostatecznie piłka trafiła do rąk Michała Miśkiewicza.

7
3
4
5
8
9'

Dynamiczną akcję przeprowadził Konrad Michalak. Wywalczył rzut rożny.

16
4
2
1
4
8'

Rzut rożny dla Korony Kielce. Głową strzelał Ognjen Gnjatić, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

11
8
5
2
4
7'

Częściej przy piłce utrzymuje się Korona Kielce. Lechiści jednak nie odpuszczają im ani na krok przy żadnej akcji.

11
7
3
1
3
5'

Joao Nunes na spalonym. Kovacević wrócił na plac gry.

10
6
2
3
4
5'

Kovacević schodzi z boiska. Wiele na to wskazuje, że będzie grał.

8
5
2
1
4
3'

Na boisku leży Adnan Kovacević. Ucierpiał bez kontaktu z rywalem.

4
4
6
3
7
2'

Piłkę w pole karne bił Mladenović, pewnie wybił ją jeden z kieleckich obrońców.

12
6
2
2
3
1'

Już w pierwszej minucie Lechia wywalczyła rzut rożny.