5
2
14
90+3'

Niezły strzał Igora Angulo, który przerzucił piłkę nad murem i celował w okienko bramki. Uderzenie nie było wystarczająco mocne i nie zaskoczyło Radosława Cierzniaka.

44
32
5
13
30
90+3'

Artur Jędrzejczyk nie zachował zimnej krwi, sfaulował w powietrzu rywala i Górnik będzie miał okazję z rzutu wolnego.

35
19
15
15
37
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

36
15
22
18
34
90'
ZMIANA
13
16
5
3
8
90'
ZMIANA

Górnik Zabrze. Schodzi: Valeriane Gvilia. Wchodzi: Dani Suarez.

10
89'

Carlitos chciał powtórzyć sytuację. Hiszpanowi dograł tym razem Sebastian Szymański, ale Przemysław Wiśniewski nie dał się oszukać drugi raz.

39
14
4
4
18
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Iuri Medeiros.

Wrócili z zaświatów! Bardzo dobre podanie Medeirosa na lewą stronę pola karnego do Carlitosa. Hiszpan przełożył sobie piłkę na prawą nogę i technicznym strzałem pokonał bramkarza Górnika! Trzy minuty do końca podstawowego czasu gry, a Legia prowadzi 2:1.

Legia Warszawa
218
125
40
71
186
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Valeriane Gvilia za próbę wymuszenia rzutu karnego.

49
83'

Decyzja Mariusza Złotka chyba nikogo nie zaskakuje. Nie ma rzutu karnego.

47
23
5
12
33
81'

Jesus Jimenez zagrał w polu karnym do Valeriane'a  Gvilii. Gruzin próbował minąć Radosława Cierzniaka, zauważył, że bramkarz Legii ruszył z interwencją i spróbował wymusić rzut karny. Pomocnik Górnika padł w polu karnym bez kontaktu z rywalem. Sędzia chce się upewnić i idzie obejrzeć powtórkę.

14
18
5
5
16
80'

Niecelne uderzenie Valeriane'a  Gvilii.

22
12
6
15
17
78'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk za faul na Sekuliciu.

38
22
10
15
27
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos.

Hiszpan zmylił Martina Chudego. Bramkarz rzucił się na swoją lewą stronę. Napastnik Legii uderzył w przeciwnym kierunku.

163
90
26
57
157
76'

Carlitos wykorzysta rzut karny dla Legii.

57
29
11
23
62
76'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Angulo za zagranie ręką w polu karnym.

37
23
8
25
44
75'

Zwodnicy Legii domagają się rzutu karnego. Igor Angulo zagrał ręką w polu karnym. Mateusz Wieteska dogrywał głową do Carlitosa.

22
10
6
13
27
74'

Kolejna okazja Szymona Żurkowskiego po szybkim kontrataku. Z prawej strony w pole karne zagrywał Valeriane Gvilia. Polak nie wykorzystał szansy i z kilkunastu metrów uderzył obok dalszego słupka.

18
11
10
10
14
72'

Szymon Żurkowski długo prowadził piłkę i miał dużo wolnej przestrzeni. Zawodnik Górnika postanowił uderzyć z dystansu. Strzał był mocny, ale niecelny. Górnik wciąż prowadzi 1:0.

15
13
5
6
13
70'

Błyszczy po wejściu Sebastian Szymański. Pomocnik nieźle uderzył z rzutu wolnego, ale minimalnie niecelny. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

21
12
5
11
9
68'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Mateusz Wieteska.

15
21
9
5
8
Czy Górnik utrzyma prowadzenie do końca meczu?
4
67'

Andre Martins próbował dryblować na prawej stronie pola karnego rywali. Portugalczyk przewrócił się, ale nie było faulu. Warszawianie wciąż próbują chociażby zremisować, ale idzie im to z ogromnym trudem.

14
13
2
4
4
66'

Równie nieudana odpowiedź gospodarzy. Igor Angulo uderzył z dystansu, ale piłka nawet nie zagroziła bramce Legii.

9
7
2
8
20
65'

Nieudana wrzutka Pawła Stolarskiego. Sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił Paweł Bochniewicz. Chwilę wcześniej defensorzy Górnika zablokowali płaski strzał z dystansu w wykonaniu Sebastiana Szymańskiego.

16
10
2
2
4
62'

Sebastian Szymański przejął piłkę w połowie boiska i od razu chciał zrobić z tego pożytek. Polak zagrał prostopadle do Sandro Kulenovicia, ale napastnik nie zdążył za myślami kolegi. Piłkę przechwycił Martin Chudy.

20
14
3
8
7
60'

Jesus Jimenez przedarł się w pole karne Legii i chciał zagrać na prawą stronę do Valeriane'a  Gvilii. Podanie Hiszpana przejęli rywale.

9
5
6
6
18
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
58'

Atak pozycyjny Legii. Carlitos postanowił dryblować i zejść do środka, ale skutecznie naciskali na niego rywale.

16
10
1
4
5
56'

Carlitos zagrał na lewą stronę pola karnego do Dominika Nagy'a. Węgier nie zdążył do piłki, zablokował go Boris Sekulić.

15
15
2
6
11
56'

Ależ współgrają dziś ze sobą Valeriane Gvilia i Igor Angulo. Gruzin precyzyjnie dograł na głowę Hiszpana, ale ten uderzył niecelnie.

17
10
5
4
5
55'

Szymon Żurkowski chciał postraszyć z dystansu. Zawodnicy Legii zablokowali strzał pomocnika i będzie rzut rożny dla zabrzan.

17
8
7
2
5
53'

Legia nie potrafi zagrozić w drugiej połowie nawet ze stałych fragmentów gry. Nieudane dośrodkowanie Andre Martinsa.

17
24
5
4
8
51'

Kolejny groźny atak Górnika! Łukasz Wolsztyński zwlekał z oddaniem strzału w polu karnym. Zdążył uprzedzić go Andre Martins.

15
10
10
5
19
50'

Jesus Jimenez zmarnował wyśmienitą okazję. Hiszpan nie zamknął akcji po dośrodkowaniu głową Igora Angulo.

7
5
5
13
14
47'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Stolarski za faul na Wolsztyńskim.

23
12
4
7
8
46'

Niezbyt udane dośrodkowanie Iuriego Medeirosa. Sytuację strzałem próbował ratować Kasper Hamalainen, ale zablokowali obrońcy Górnika.

13
11
4
7
6
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Legii Warszawa.

8
Czy Legia strzeli gola w drugiej połowie?
9
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Wiśniewski za wybicie piłki po gwizdku arbitra.

16
8
5
7
17
45'

Valeriane Gvilia ma świetnie ułożoną nogę. Precyzyjne dośrodkowanie Gruzina i bardzo groźny strzał głową w wykonaniu Igora AnguloRadosław Cierzniak w gotowości i popisał się dobrą interwencją!

18
8
6
4
13
42'

William Remy uderzył głową po dośrodkowaniu Andre Martinsa. Francuz musi dalej próbować, bo strzelił niecelnie.

28
19
3
9
10
41'

Carlitos zagrał na prawą stronę pola karnego do Dominika Nagy'a. Węgier dośrodkował, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

28
17
3
6
9
40'

William Remy czyści. Francuz przejął prostopadłe podanie Valeriane'a  Gvilii w pole karne Legii.

10
8
5
5
17
39'

Igor Angulo znowu marnuje okazje. Hiszpan miał dużo wolnej przestrzeni, uderzył z dystansu, ale trafił wprost w Williama Remy'ego.

7
6
6
11
18
37'

Kolejne niezłe dośrodkowanie Valeriane'a  Gvilii. Szybszy od Mateusza Matrasa był jednak William Remy, ale nie zauważył tego arbiter i kazał Radosławowi Cierzniakowi wznowić grę spod bramki.

13
9
14
7
14
35'

Sędzia wraca do sytuacji z rzutu rożnego dla Legii sprzed chwili. Carlitos został poszkodowany przez Adriana Gryszkiewicza, miał problemy z podniesieniem się z murawy, ale sędzia nie przyznaje rzutu karnego.

32
18
8
9
19
34'

Marko Vesović uruchomił na lewej stronie pola karnego Dominika Nagy'a. Obrońcy Górnika wybili dośrodkowanie Węgra.

20
17
4
5
9
33'

Legia próbuje odpowiedzieć, ale na razie wali głową w mur. Zawodnicy Górnika atakują wysokim pressingiem i skutecznie.

32
12
2
7
11
Czy Górnik utrzyma prowadzenie do przerwy?
5
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Valeriane Gvilia.

Do trzech razy sztuka! Angulo zrehabilitował się za dwa poprzednie pudła. Tym razem napastnik się nie pomylił i wykorzystał dośrodkowanie Gvilii z prawej strony boiska. 35-latek uciekł spod krycia Remy'emu i precyzyjnie uderzył z pierwszej piłki w polu karnym. 1:0 dla Górnika.

55
26'

To nie jest dobry dzień dla Igora Angulo! Napastnik zmarnował okazję pod dobrym podaniu Łukasza Wolsztyńskiego. Hiszpan przyjął piłkę, ale słabo uderzył na dalszy słupek. Radosław Cierzniak spokojnie broni.

9
6
5
9
16
26'

Valeriane Gvilia zagrał przed pole karne do Jesusa Jimeneza. Hiszpan nie poradził sobie z piłką i zamiast groźnego strzału mamy stratę.

5
5
2
3
12
23'

Andre Martins dośrodkował na głowę Williama Remy'ego. Francuz nieźle uderzył, ale kolejną dobrą interwencją popisał się Martin Chudy.

22
14
4
3
4
21'

I jedziemy w drugą stronę. Do trzech razy sztuka? Nie w Legii. Carlitos wycofał piętą piłkę do Kaspra Hamalainena. Fin uderzył w polu karnym na dalszy słupek, ale dobrze obronił Martin Chudy.

18
15
4
5
8
21'

I odpowiedź Górnika. Valeriane Gvilia uderzył z prawej strony, ale broni Radosław Cierzniak.

17
7
4
9
15
18'

Kolejna zmarnowana szansa Carlitosa. Tym razem napastnik nie opanował piłki na lewej stronie pola karnego po podaniu Iuriego Medeirosa.

20
16
4
6
16
16'

Swojej okazji nie wykorzystał Carlitos. Hiszpan nie zdążył do podania Andre Martinsa na lewej stronie.

17
12
3
7
10
14'

Iuri Medeiros ma fantazję! Portugalczyk uderzył z dystansu, ale Martin Chudy na posterunku. Na tablicy wyników wciąż 0:0.

16
11
6
4
8
12'

Gospodarze w natarciu. Tym razem okazję do dośrodkowania miał Adrian Gryszkiewicz, ale nie zrobił tego najlepiej. Górą obrońca Legii.

15
6
5
7
20
10'

Ależ okazję miał Igor Angulo! Hiszpan przyjął piłkę zagraną w pole karne, zaskoczył Pawła Stolarskiego i wystarczyło celnie uderzyć w bliskiej odległości. Snajper Górnika oddał płaski strzał, ale niecelny. Było tak blisko!

13
9
8
11
27
9'

Kasper Hamalainen zgasił piłkę i dograł do Iuriego Medeirosa. Portugalczyk uruchomił Carlitosa, ale Hiszpan pogubił się w dryblingu i stracił piłkę przed polem karnym Górnika.

15
13
4
6
11
7'

Wdarło się trochę chaosu w grę obu ekip. Zrobił nam się "typowy mecz walki" i piłka zamiast na ziemi, wisi w powietrzu.

8
17
10
2
4
5'

Górnicy szukają okazji prostopadłymi podaniami do Igora Angulo. Na razie bezskutecznie, na posterunku obrońcy Legii. Tym razem akcję zabrzan wybiciem głową zatrzymał William Remy.

12
7
8
8
19
4'

Przyjezdni mieli swoją akcję, znowu na lewej stronie. Wszystko zepsuł Luis Rocha, który niecelnie podał.

15
14
7
9
15
2'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz.

22
12
10
13
19
2'

Nieudane rozegranie zabrzan. Legia ruszyła z kontrą na lewej flance. Dominik Nagy popędził z piłką, ale został sfaulowany przez Adriana Gryszkiewicza.

13
9
10
7
13
1'

Niezłe prostopadłe podanie Mateusza Matrasa na lewą stronę pola karnego do Igora Angulo. Niezła interwencja Pawła Stolarskiego i będzie rzut rożny.