Strzelał Kostewycz, świetnie obronił Kuciak.

13
11
27
90'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Lechii po wrzutce Makuszewskiego. Trzej piłkarze Lecha minęli się z piłką. Od bramki Kuciak.

53
29
12
13
20
90'

Arbiter doliczył minimum 4 minuty do czasu gry.

24
8
11
6
19
90'

Lechia. Schodzi: Artur Sobiech. Wchodzi: Jakub Arak.

30
12
6
5
3
89'

Sobiech dogrywał w pole karne Lecha. Piłkę wybił Rogne.

25
7
5
3
10
86'

Lech gra piłką na połowie Lechii. Poznaniacy nie potrafią jednak oddać strzału.

25
17
9
7
19
82'

Kompletnie nieudana wrzutka Makuszewskiego. Piłkę łatwo zgarnęli gdańszczanie.

38
25
11
9
26
80'

Kolejna nieudana akcja Lecha Poznań. Od bramki Kuciak.

31
20
6
10
21
79'
77'

Gra przeniosła się na środek boiska. To dobra wiadomość dla Lechii, która ma brakę zapasu.

25
16
13
8
12
75'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Flavio Paixao.

38
16
12
3
9
71'
71'

Na spalonym Gytkjaer.

7
9
5
8
17
70'

Kolejny kąśliwy strzał Lukasa Haraslina, który wyraźnie ma chrapkę na strzelenie gola. Posłał jednak piłkę nad poprzeczką.

17
11
6
6
17
69'

Konrad Michalak minął rywala i poszedł pod bramkę Buricia. Jego strzał został jednak zablokowany przez obrońcę Lecha.

12
10
9
11
7
67'

Kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne. W międzyczasie po jednym piłkarzu każdej z drużyn potrzebowało pomocy medycznej. Dłużej leżał na boisku Mladenović, który w końcu wstał i może kontynuować grę.

13
6
13
4
17
67'

Gyktjaer zdecydował sie na strzał z dystansu. Mocno chybił.

8
13
6
9
11
66'

Sobiech przyjął piłkę przed polem karnym Lecha, jednak zagrał zbyt bojaźliwie. Piłka po jego strzale przeleciała obok słupka bramki Buricia.

7
9
10
5
11
64'
64'

Ale "setka" Haraslina! Przyjął piłkę w polu karnym i strzelił nad poprzeczką. To powinien być gol!

14
13
8
20
25
63'

Inicjatywę na kilka minut przejęli piłkarze z Poznania.

19
14
2
1
9
60'

5
5
8
2
3
58'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Konrad Michalak.

11
6
10
5
5
58'

Kolejny rzut rożny, tym razem jednak piłkę od razu przejęli lechici.

10
5
5
1
4
57'

Po rzucie rożnym Mladenovicia, do strzału złożył się Karol Fila. Jego strzał został jednak zablokowany.

10
5
5
2
8
56'

Mak wrzucał piłkę, czym przestraszył Buricia. Bramkarz Lecha wybił piłkę na rzut rożny.

17
6
4
2
3
55'

Lechia przeważa na boisku. Pachnie kolejnym golem.

20
4
5
9
18
53'

To mógł być gol kolejki! Lukas Haraslin przymierzył z rzutu wolnego w spojenie słupka z poprzeczką!

45
9
14
15
19
51'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Rogne. Za faul na Mladenoviciu tuż obok pola karnego Lecha.

Lech Poznań
18
3
4
8
13
50'

Po rzucie rożnym Lecha, poznaniacy przeszkodzili sami sobie. Piłkę łatwo wybili lechiści.

14
7
5
9
11
50'

Tymoteusz Klupś wywalczył rzut rożny dla Lechia.

20
10
2
8
49'

4
3
9
2
2
48'

Na spalonym Sobiech po podaniu Mladenovicia.

14
4
6
4
3
Cz Lechia utrzyma prowadzenie w II połowie?
komentarz

Piłkarze obu drużyn wyszli na boisko. Nie będzie żadnych zmian w przerwie.

5
45+2'

Strzał rozpaczy Tomasza Makowskiego. Piłka minęła słupek.

15
12
5
5
15
45+1'

Po rzucie wolnym dla Lecha, jeden z piłkarzy z Poznania faulował lechistę.

7
1
4
4
24
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 3 minuty.

19
8
17
6
9
45'

Na szczęście piłkarz, który w tym meczu wyszedł w pierwszym składzie po raz pierwszy po kontuzji może grać dalej.

18
7
5
4
6
45'

Patryk Lipski opatrywany przez lekarzy po wejściu rywala.

5
4
15
7
13
43'

Jóźwiak strzelał niecelnie zza pola karnego. Piłka dla Kuciaka.

20
11
9
6
14
43'

Tym razem dynamiczna akcja Lechii. Michał Mak po długim podaniu Lipskiego wrzucił piłkę w pole karne. Tam jednak Artur Sobiech był szczelnie blokowany.

17
5
5
4
12
42'

Lechiści wyszli spod topora. Po długiej akcji Lecha, szczęśliwie udało im się wyjść z pola karnego.

18
10
5
12
40'

Na spalonym Patryk Lipski.

22
9
6
5
15
40'

Piłkarze Lechii zdecydowanie przekombinowali przy rzucie rożnym. Stracona szansa gdańszczan.

12
9
3
4
20
39'

Akcja Mladenovicia w polu karnym po podaniu Haraslina. Reprezentant Serbii wywalczył rzut rożny dla Lechii.

20
13
9
3
8
38'

Jevtić dograł piłkę w pole karne. Vujadinović oddał strzał głową, piłka przeleciała nad poprzeczką. Od bramki Kuciak.

14
12
11
4
14
36'

Miękka piłka Jóźwiaka w pole karne. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Kuciaka.

19
11
13
9
19
32'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Lipski. Za faul na Jóźwiaku.

Lechia Gdańsk
28
12
7
9
21
31'

Gumny upadł w polu karnym Lechii. Sędzia stał jednak bardzo blisko i od razu pewnym ruchem kazał mu wstać.

23
11
6
8
16
30'

Strzał Trałki przeciął pewny w polu karnym Augustyn.

8
2
6
3
6
29'

Po długim podaniu Augustyna do Haraslina, kompletnie nieudany centrostrzał Słowaka.

16
9
6
7
10
28'

Powoli do głosu dochodzą piłkarze Lecha. Z 18. metra strzelał Jevtić, jednak przymierzył obok słupka. Nawet gdyby trafił w światło bramki, taka piłka nie miałaby prawa zaskoczyć Kuciaka.

14
5
7
6
10
26'

Po długiej akcji Lecha Poznań do piłki doszedł Trałka. Nie jest to jednak dobra wiadomość dla poznańskich kibiców, gdyż posłał piłkę daleko w trybuny.

19
16
4
8
12
23'

Kolejny rzut rożny bity przez Jevticia. Piłkę bez najmniejszego problemu zgarnęli gdańszczanie.

18
11
2
6
14
22'

Wrzucał Jevtić, jednak nie było zagrożenia dla Lechii.

17
7
3
8
7
21'

Jóźwiak został zatrzymany przez Filę. Rzut rożny dla Lecha.

15
6
3
6
12
20'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin. Po wrzutce w pole karne, Lukas Haraslin zamiast w piłkę, kopnął rywala. Arbiter potraktował Słowaka surowo. To już drugie upomnienie dla piłkarza Lechii w tym meczu.

22
8
6
6
32
18'

Lechiści doskonale czują się na połowie rywala! Tym razem strzelał Lukas Haraslin, minimalnie chybił.

53
28
10
7
21
15'

Lechia na razie miażdży rywala. Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla gdańszczan.

46
28
3
10
17
14'

Mak wrzucał piłkę w pole karne, jednak gdańszczanie nie przebili się przez gęste zasieki obronne.

10
6
9
3
8
14'

Atak Lukasa Haraslina, w ostatnim momencie powstrzymany przez poznańską obronę.

16
14
6
9
10
13'

Rzut wolny dla Lecha przeciął Sobiech. Zmarnowana szansa piłkarzy z Wielkopolski.

26
13
5
7
17
12'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Za faul. Augustyn nie zagra w kolejnym meczu z Cracovią.

25
18
9
13
25
11'

Co tu się dzieje! Michał Mak wygrał pojedynek szybkościowy z dwoma piłkarzami Lecha Poznań i oddał strzał. Zabrakło centymetrów, trafił w słupek!

69
29
19
21
45
10'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Błażej Augustyn.

Lechia objęła prowadzenie! Po zamieszaniu po krótko rozegranym rzucie rożnym dla Lechii. Podanie w pole karne do Augustyna i Lechia prowadzi!

147
65
25
34
67
8'

Lukas Haraslin poszedł z ambitną akcją po lewej stronie boiska. Powstrzymał go Gumny

15
2
10
5
7
8'

Karol Fila wyszedł z kontratakiem. Został sfaulowany przez piłkarza Lecha. Rzut wolny dla Lechii, obyło się bez kartki.

4
2
9
1
10
7'

Dośrodkowywał Jevtić, najwyżej w polu karnym wyskoczyli gdańszczanie.

17
11
5
6
9
6'

Jevtić dośrodkowywał piłkę w pole karne Lechii. Piłkę przeciął Lipski, rożny dla Lecha.

10
6
11
2
6
2'

Długa piłka w kierunku pola karnego Lecha. Tam jednak w ofensywie faulował Błażej Augustyn.

6
4
6
3
5
2'

I kolejna ofensywna akcja Lechii. Tym razem Vujadinović powstrzymał Michała Maka.

15
5
3
1
3
1'

Już w 17. sekundzie spotkania Lukas Haraslin faulował w ofensywie. Szybko do ataku wyszli gdańszczanie.

4
4
4
5
6
20:27

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko! Lechia gra na biało, Lech na niebiesko.

25
6
7
6
4
Jaki wynik padnie w meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań?

14:01

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Gospodarze w dalszym ciągu są liderem i mają trzy "oczka" przewagi nad Legią Warszawa. Goście ostatnio wygrali i przybliżyli się do "pierwszej ósemki". Początek sobotniego pojedynku zaplanowano na godzinę 20:30. Oba zespoły mają o co grać!