West Ham United
33' Marko Arnautović 39' Mark Noble 65' Angelo Ogbonna 76' Jack Wilshere 89' Felipe Anderson 90+1' Pablo Zabaleta 90+3' Andrij Jarmolenko
AFC Bournemouth
16' Dan Gosling 59' Joshua King 60' Callum Wilson 66' Steve Cook
1:2

Koniec. Falstart WHU i druga porażka w tym sezonie.

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Jarmolenko. Za dyskusje z sędzią.

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Zabaleta. Kolejny faul gospodarzy.

Cztery minuty doliczone.

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Lewis Cook.

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Anderson. Faulowany King.

Dobra akcja WHU, jednak Wilshere uderzył zbyt lekko, żeby pokonać Begovicia.

Minuty upływają, a WHU nawet nie potrafi stworzyć sobie okazji strzeleckiej.

Goście wycofali się w okolice własnego pola karnego i tutaj oczekują na rywali.

Bournemouth. Schodzi: David Brooks. Wchodzi: Simon Francis.

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Lucas Perez.

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Frustracja zawodników Młotów.

Bardzo dobra pierwsza połowa i fatalna druga - tak wygląda dzisiaj West Ham United.

Korner dla WHU, ale nie ma nawet strzału.

Kontra gości, którą niecelnym strzałem wykończył Adam Smith.

Gol! Strzelił Steve Cook. Asystował mu Ryan Fraser. 2:1 dla Bournemouth! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Cook z pięciu metrów głową wpakował piłkę do siatki. Fabiański bez szans.

Żółtą kartkę otrzymał Angelo Ogbonna. Faulowany Brooks.

Duża odległość, ale mimo to Hernandez spróbował strzału. Był on celny, lecz zdecydowanie za słaby, żeby pokonać bramkarza.

Gol! Strzelił Callum Wilson. 1:1! Napastnik Bournemouth miał przed sobą trzech graczy WHU, a mimo to wpadł w pole karne, oddał płaski strzał, który pod nogą przepuścił Fabiański.

Żółtą kartkę otrzymał Joshua King. Faulowany Balbuena.

Lepiej w drugiej połowie wygląda gra Bournemouth.

Starcie Noble'a z Fraserem w polu karnym WHU. Goście domagają się "jedenastki", ale innego zdania jest sędzia.

Przyblokowany strzał Frasera, ale mimo to Fabiański nie miał łatwego zadania.

Zagotowało się w polu karnym gości po rzucie rożnym. Ostatecznie piłka poza placem gry.

Dobre piąstkowanie Fabiańskiego, a przy okazji Polak był faulowany.

Ogbonna wraca jednak na boisko.

Angelo Ogbonna leży kontuzjowany na boisku. Możliwe, że niezbędna będzie zmiana.

David Brooks zagroził Fabiańskiemu płaskim strzałem. Kolejny raz Polak popisał się bardzo dobrym refleksem.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Znów aktywny Arnautović szukał swojej drugiej bramki. Jego techniczny strzał obronił Begović.

Dwie minuty doliczone.

Nieporozumienie w defensywie WHU i niepilnowany Brooks oddał strzał głową tuż obok słupka.

Fabiański wyrzucił piłkę aż na połowę rywala - celnie.

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble. Faulowany Fraser.

Marko Arnautović ładnie przyjął piłkę, ale jego strzał został zablokowany.

Koszmarnie niecelny strzał Brooksa z 25 metrów.

Kolejne akcje Młotów. Po kiepskim początku meczu teraz gra gospodarzy wygląda bardzo dobrze.

Gol! Strzelił Marko Arnautović. 1:0 dla WHU! Mocny, płaski strzał i Begović nie był w stanie sięgnąć piłki.

Rzut karny dla WHU! Hernandez faulowany na szóstym metrze. Jednak dopiero po kilku sekundach użył gwizdka.

FABIAŃSKI! Cóż za refleks! Wilson był sam na sam z Polakiem, uderzył płasko, lecz Fabiański zatrzymał piłkę.

Niezła, naprawdę niezła akcja WHU. Chytry strzał Hernandeza Begović sparował na korner.

Anderson upadł w polu karnym Bournemouth. Karny? Sędzia jest innego zdania.

Spora przewaga WHU w ostatnich minutach. Bournemouth nie potrafi wyjść nawet z własnej połowy.

Teraz Hernandez oddał strzał sprzed pola karnego. Nabił rywala i wywalczył korner.

Javier Hernandez doszedł do strzału głową. To była jednak trudna sytuacja i Meksykanin chybił wyraźnie.

Żółtą kartkę otrzymał Dan Gosling. Doigrał się pomocnik Bournemouth.

Zepsuta kontra Bournemouth i piłka w rękach Fabiańskiego.