Leicester City
61' Rachid Ghezzal 63' Rachid Ghezzal 88' Nampalys Mendy 90+5' Wilfred Ndidi
Liverpool FC
10' Sadio Mane 45' Roberto Firmino 55' Virgil van Dijk 90+3' James Milner
1:2

Koniec meczu.

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi. Faulowany Keita.

Korner dla Leicester City. Nawet Kasper Schmeichel powędrował w pole karne rywali. Niewiele jednak to dało.

Żółtą kartkę otrzymał James Milner. Faul w środku boiska.

Liverpool miał najpierw rzut rożny, później aut. Goście kradną cenne sekundy.

Pięć minut doliczonych.

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joel Matip.

Żółtą kartkę otrzymał Nampalys Mendy. Faulowany Mane.

Nieudany strzał Arnolda z 25 metrów. Zupełnie niecelny.

Nadal gra jest mocno rwana. To może się podobać prowadzącemu Liverpoolowi.

Leicester. Schodzi: James Maddison. Wchodzi: Daniel Amartey.

Dłuższa przerwa w grze. Ben Chilwell oberwał - i to mocno - w... krocze.

Okres mniej ciekawej gry. Zmiany wybiły z rytmu obie drużyny.

Leicester. Schodzi: Demarai Gray. Wchodzi: Shinji Okazaki.

Coraz mocniej wścieka się przy linii bocznej Juergen Klopp.

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Naby Keita.

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Xherdan Shaqiri.

Liverpool jest zagubiony i nic dziwnego, że Klopp szykuje podwójną zmianę.

Rzut wolny dla Leicester, ale po dośrodkowaniu Harry Maguire był na spalonym.

To pierwszy stracony gol Liverpoolu w tym sezonie.

Gol! Strzelił Rachid Ghezzal. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Koszmarny błąd Alissona, który dryblował we własnym polu karnym i stracił piłkę. Iheanacho dograł do Ghezzala, który dopełnił formalności.

Żółtą kartkę otrzymał Rachid Ghezzal. Faulowany Milner.

Firmino starał się prostopadłym podaniem uruchomić Salaha, jedank nie wyszło to Brazylijczykowi.

James Maddison uderzył piłką w mur po strzale z rzutu wolnego.

Żółtą kartkę otrzymał Virgil van Dijk. Faulowany Maddison 20 metrów od bramki LFC.

Gomez w ostatniej chwili zablokował Maddisona. To powinna być bramka!

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Maddisona z rzutu rożnego. Stracona szansa.

Precyzyjny strzał Maddisona z 18 metrów, jednak uderzenie nie miało odpowiedniej mocy i piłka wylądowała w rękach bramkarza.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu James Milner. 2:0! Dośrodkowanie Milnera z rzutu rożnego i Firmino z ośmiu metrów głową wpakował piłkę do siatki.

Liverpool po dłuższym czasie przedostał się pod pole karne rywali. Techniczny strzał Salaha z 20 metrów i Schmeichel wybił piłkę na korner.

Albrighton dośrodkował piłkę "na walkę", ale niski Gray nie miał żadnych szans z rosłymi defensorami.

Leciutki strzał Bena Chilwella z 30 metrów. Piłka w rękach bramkarza.

Teraz Liverpool ma problem z wyjściem z własnej połowy.

Trwa ostrzał bramki LFC, chociaż James Maddison także uderzył niecelnie.

Nieudany strzał Albrightona z 25 metrów. Piłka poszybowała bardzo daleko od bramki The Reds.

The Reds bardzo dobrze spisują się w defensywie. Wciąż Liverpool nie stracił bramki w tym sezonie.

Wyrównał się mecz w ostatnich minutach.

Demarai Gray oddał bardzo niecelny strzał z 20 metrów.

Alisson "na raty" złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W końcu Lisy przedostały się pod pole karne. Demarai Gray oddał kąśliwy strzał i Alisson musiał interweniować.

Niezła akcja Liverpoolu. Salah zagrał w pole karne do Firmino, który odegrał na środek pola karnego, gdzie nie było jednak żadnego z jego kolegów.

Kiepski strzał głową Gomeza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Lisy mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

Kolejne minuty dla Liverpoolu.

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Andrew Robertson. 1:0 dla LFC! Dogranie z lewej flanki i Mane z siedmiu metrów uderzył obok bramkarza. Od kilku minut pachniało bramką dla The Reds.

Zbyt mocne dogranie do Graya i piłkę złapał Alisson.

Drybling Firmino w polu karnym Lisów, jednak stracił piłkę.

Nie ma gola? Aż niemożliwe! Najpierw Firmino nie wykorzystał okazji (Schmeichel obronił), ale Salah miał wyborną sytuację, żeby dobić piłkę do siatki. Strzelił tuż obok słupka.

Sporo chaosu i niedokładności na początku meczu.