89'
ZMIANA

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Vincent Kompany.

87'

Christian Eriksen centrował z lewej strony pola karnego, ale już upadał na boisko i Ederson nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1
1
1
84'

Brzydki faul Sissoko na Sterlingu, mimo to sędzia nie sięgnął po kartkę.

81'
ZMIANA
80'

Powinno być 1:1! Po fatalnej stracie Mahreza, Dele Alli zagrał na czystą pozycję do Lameli, ale ten koszmarnie spudłował z ok. 11 metrów!

1
3
78'

Biją głową w mur londyńczycy. Z ich ataków nie wynika nic konkretnego.

1
1
74'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Mousa Dembele. Wchodzi: Dele Alli.

2
1
1
1
1
74'

Tottenham często centruje w pole karne Man City, ale te piłki konsekwentnie zbierają stoperzy.

1
2
1
1
1
71'
ZMIANA
69'

Z lewego skrzydła centrował Harry Winks, potem z prawego Moussa Sissoko, ale po obu próbach zabrakło strzału.

1
1
2
2
1
67'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Harry Winks.

1
1
1
2
1
66'

Teraz Sergio Aguero uderzył z powietrza i Lloris interweniował z problemami.

1
1
1
1
1
65'

Sergio Aguero miał bardzo dobrą okazję na 13. metrze, ale uderzył zbyt lekko i piłkę złapał Hugo Lloris.

1
1
1
1
1
63'

Słabo gra Tottenham. Niewiele wskazuje na to, że gospodarze zdołają odrobić straty.

2
1
1
1
1
61'

1
58'

Kyle Walker zepsuł groźną kontrę zbyt mocnym podaniem do Sergio Aguero. Piłka poza boiskiem.

1
1
1
2
2
55'

Niesamowite! Powinno być 0:2! Strzał Sterlinga z kilku metrów zablokowany!

3
1
2
1
2
53'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Aymeric Laporte.

2
1
1
1
1
52'

Po podaniu Lucasa Moury, Harry Kane wyszedł sam na sam z Edersonem, ale był na spalonym. Gra przerwana.

1
2
1
1
1
50'

David Silva egzekwował rzut wolny z 18 metrów, ale gospodarze zablokowali zarówno jego pierwszy strzał, jak i poprawkę.

1
1
1
1
1
47'

Obrona gości poradziła sobie z dośrodkowaniem Trippiera z prawego skrzydła.

1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
1
1
1
45'

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Lucas Moura.

3
2
1
1
1
42'

Sergio Aguero nie opanował piłki po dośrodkowaniu Mendy'ego i strzału nie było.

1
1
2
1
1
41'

Rzut wolny blisko pola karnego dla Tottenhamu. Z dośrodkowaniem poradził sobie jednak Aymeric Laporte.

4
3
1
1
1
37'

Z ostrego kąta w środek bramki uderzył David Silva - na posterunku Hugo Lloris.

1
2
1
1
3
34'

Erik Lamela zagrał na czystą pozycję do Kane'a, ale ten w kluczowym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę i został uprzedzony przez Edersona. To mogła być świetna okazja dla Kogutów.

1
1
1
1
2
31'

Na razie 6:2 w strzałach dla Manchesteru City. Goście są konkretniejsi.

2
2
1
1
27'

Tottenham próbuje podkręcać tempo, Manchester City gra teraz z kontry.

2
1
23'

Ależ teraz spartaczył akcję Moussa Sissoko! Zawodnik Tottenhamu miał mnóstwo swobody w polu karnym, powinien strzelać z ostrego kąta, lecz zamiast tego niecelnie podał.

3
2
20'

Gra toczy się teraz głównie w środku pola. Manchester City kontroluje mecz, Kogutom z trudem przychodzi stwarzanie zagrożenia pod bramką Edersona.

2
16'

Z bardzo ostrego kąta przestrzelił Bernardo Silva.

2
1
16'

Manchester City atakuje częściej i dobrze wykorzystuje zwłaszcza lewe skrzydło, na którym popłoch sieje Sterling.

2
2
1
1
1
12'

Toby Alderweireld zablokował strzał Sterlinga z ostrego kąta. Znakomity początek meczu na Wembley!

1
10'

Po rzucie rożnym celnie, jednak wprost w ręce Edersona główkował Toby Alderweireld.

1
2
9'

Z 25 metrów tuż nad poprzeczką uderzył Harry Kane. Groźna próba, zwłaszcza że Ederson był nie najlepiej ustawiony.

4
1
3
2
3
7'

Znów dogrywał Sterling i znów strzelał Aguero - tym razem jednak z trudnej pozycji i tylko w boczną siatkę.

2
2
2
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Raheem Sterling.

1:0 dla Man City! Aktywny od początku Sterling wpadł w pole karne, dograł spod końcowej linii do Mahreza, a ten wpakował piłkę do siatki płaskim strzałem z 7 metrów. Lloris bez szans.