Chelsea FC
74' Antonio Ruediger
Southampton FC
30' Jan Bednarek 79' Oriol Romeu
0:0

Koniec spotkania. Chelsea biła głową w mur i nie potrafiła znaleźć sposobu na defensywę Świętych. Dobry mecz Jana Bednarka.

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy.

Potężny strzał Alonso z trzydziestu metrów. Tym razem w światło bramki, ale pewnie obronił Gunn.

Alonso uderzył z trzydziestu metrów. Wysoko nad poprzeczką.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Nieudane dośrodkowanie Cedrica w pole karne. Akcja zakończona stratą.

Yoshida w polu karnym powstrzymał Kante.

Przerwa w grze. Cedric potrzebuje pomocy medycznej.

Valery wybiciem w trybuny przerwał akcję Chelsea.

Chelsea podkręciła tempo i liczy na błąd defensywy rywali.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oriol Romeu.

Groźna akcja Chelsea. Gunn obronił uderzenie Moraty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Ruediger.

Piłka w siatce Southampton, ale nie ma gola. Fabregas dodał do Moraty, ten pokonał bramkarza. Był jednak na spalonym. Telewizyjne powtórki pokazały, że jeśli tak było, to spalony był minimalny.

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Cesc Fabregas.

Strzał z dystansu Jorginho. Bez problemów obronił Gunn.

Ward-Prowse strzelił prosto w mur.

Szansa przed Southampton. Faul Ruedigera tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

Gunn po raz kolejny uratował swój zespół. Ubiegł Hazarda i przejął piłkę w polu karnym.

Strzał Luiza prosto w mur.

Faul przed polem karnym Southampton. Będzie szansa dla gospodarzy.

Chelsea nadal ma przewagę, ale nie potrafi udokumentować jej bramką.

Armstrong ruszył z kontrą, ale został powstrzymany przez Luiza.

Strzał Armstronga zza pola karnego, ale poradził sobie z nim Kepa.

Początek drugiej połowy.

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Shane Long.

Koniec pierwszej połowy. Dobra gra defensorów Southampton, którzy na niewiele pozwolili graczom Chelsea w ofensywie.

Pierwsza połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

Valery dograł w pole karne, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Southampton.

Strzał Alonso i rykoszet. Rzut rożny dla Chelsea.

Niewiele brakło, by było 1:0 dla Chelsea. Po strzale Moraty piłka odbiła się od nogi Valery'ego i było blisko samobója.

Akcja gospodarzy przerwana. Kante był na spalonym.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

Przerwa w grze. Willian potrzebuje pomocy medycznej.

Świetna interwencja Gunna po strzale Hazarda. Golkiper uratował swój zespół przed stratą gola.

Bednarek próbował przerwać kontrę rywali. Sędzia zastosował przywilej korzyści, ale nie zapomniał o karze dla Polaka.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek.

Kontra gospodarzy zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

Dobrze grają obrońcy Southampton, którzy dotychczas nie popełnili żadnego błędu.

Indywidualna akcja Williana zakończona zablokowanym strzałem.

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

Hazard dwukrotnie stracił piłkę na rzecz obrońców rywali. Przechwytem popisał się Bednarek.

Chelsea ma przewagę, ale wciąż nie potrafi jej udokumentować groźnymi akcjami.

Wrzutka w kierunku Ingsa, lecz piłka nie dotarła do środkowego napastnika Southampton.

Dobre podanie do Hazarda, za którym ruszył Bednarek. Z bramki wyszedł Gunn i wybił piłkę.

Groźnie pod bramką gości. Po wrzutce w pole karne Morata uderzył głową, ale Gunn obronił. Bramkarza asekurował Bednarek.

Barkley zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów, ale został zablokowany.

Nieudany strzał Warda-Prowse'a.

Mocny strzał Alonso. Trafił jednak w mur, a piłka opuściła boisko. Rzut rożny dla Chelsea.

Faul w okolicach pola karnego Southampton. Będzie szansa dla gospodarzy.

Niewiele brakowało, by Willian w polu karnym zgarnął piłkę. Ubiegł go Gunn.

Spokojny początek meczu. Od pierwszego gwizdka przewagą mają gospodarze.

Początek spotkania!

W podstawowym składzie gości znalazł się Jan Bednarek.

Obie ekipy walczą o zupełnie inne cele. Southampton walczy o utrzymanie, a Chelsea o podium Premier League.