Chelsea FC
57' Pedro Rodriguez 84' Kieran Trippier 90+4' David Luiz
Tottenham Hotspur
90+4' Harry Kane
2:0

Koniec meczu. Chelsea FC ograła Tottenham Hotspur 2:0!

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Harry Kane.

Żółtą kartkę za kopnięcie rywala otrzymał David Luiz.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Gospodarze starają się kontrolować boiskowe wydarzenia i rozgrywają akcję daleko od własnego pola karnego.

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Danny Rose.

Gol samobójczy! Kieran Trippier.

Chelsea FC wygrywa już 2:0! Kieran Trippier próbował podawać piłkę do Hugo Llorisa, ale zrobił to nieudolnie i trafił do własnej bramki.

Chelsea. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Olivier Giroud.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Lucas Moura.

Czas ucieka, a Tottenham od pewnego czasu nie potrafi rozegrać groźnej, składnej akcji ofensywnej.

Tym razem nieudana akcja gospodarzy i próbuje odpowiedzieć Tottenham Hotspur.

The Blues wykonywali rzut rożny, jednak nie byli w stanie zagrozić bramce rywala.

Bardzo niecelnie z mniej więcej 20 metrów uderzył Pedro Rodriguez.

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Fernando Llorente.

Chelsea FC cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

Toby Alderweireld główkował niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Nieudanie w niezłej sytuacji uderzył Harry Kane. Zawodnik po tym zagraniu tylko złapał się za głowę.

Pedro Rodriguez znakomitym wślizgiem zatrzymał szarżującego Sona. Hiszpan dzisiaj jest wszędzie.

Przyjezdni walczą o doprowadzenie do remisu, ale na razie bezskutecznie.

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

Christian Eriksen zdecydował się na strzał z dystansu, lecz uderzył niecelnie.

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Chelsea FC wyszła na prowadzenie 1:0! Cesar Azpilicueta zagrał prostopadłe podanie do Pedro Rodrigueza, który ograł obrońcę Tottenhamu Hotspur i strzałem między nogami pokonał Hugo Llorisa.

Sędzia pozwala na ostrą grę. W ataku znajdują się piłkarze Kogutów.

Gonzalo Higuain trafił do siatki, ale jednak odgwizdana pozycja spalona.

Mateo Kovacić uprzedził Sona i zatrzymał kontrę Tottenhamu Hotspur.

Chelsea FC próbowała odważniej zaatakować, ale nieudanie z prawego skrzydła dośrodkowywał Cesar Azpilicueta.

Piłkę przejęli przyjezdni i wymieniają podania na własnej połowie boiska.

Początek drugiej odsłony starcia Chelsea FC - Tottenham Hotspur.

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu Chelsea FC - Tottenham Hotspur.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Harry Winks huknął z dystansu i trafił w poprzeczkę! Było o krok od gola dla gości.

Harry Kane został zablokowany i będzie korner dla Kogutów.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajduje się Tottenham Hotspur.

Piłkę złapał Hugo Lloris i szybko rozpoczął akcję swojej drużyny.

Walka, walka i jeszcze raz walka, lecz poza tym na boisku wieje nudą, bo od pewnego czasu brak strzałów na którąkolwiek z bramek.

Faulowany Mateo Kovacić i będzie rzut wolny dla Chelsea FC.

Heung-Min Son znalazł się na spalonym.

Szybka akcja przyjezdnych została rozbita przez Antonio Ruedigera.

Na boisku sporo walki w środkowej strefie boiska, ale brak składnych akcji z obydwu stron.

David Luiz nieprzepisowo zatrzymał Heung-Mina Sona.

Tottenham Hotspur stara się dłużej utrzymać przy piłce, ale nie potrafi sforsować muru złożonego z defensorów Chelsea.

Aktywny jest Koreańczyk Heung-Min Son, który stara się napędzać poczynania Kogutów.

Szarżował Heung-Min Son, ale został zatrzymany pod polem karnym The Blues.

Dobrze interweniował Hugo Lloris, który wyszedł z bramki i uprzedził Gonzalo Higuaina.

Minimalnie z około 17 metrów przestrzelił Gonzalo Higuain i grę od własnej bramki wznowi Hugo Lloris.

Eden Hazard został sfaulowany przez rywala i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

Od kilku minut na murawie piłkarskie szachy. Drużyny skupiają się przede wszystkim na zabezpieczaniu dostępu do własnej bramki.

Piłkarze Chelsea nie forsują tempa i wymieniają podania na własnej połowie boiska.

Dużo agresywnej walki, nikt nie zamierza odstawiać nogi w derbach Londynu.

Posiadanie piłki:

Chelsea FC - 50 proc.

Tottenham Hotspur - 50 proc.

Niecelnie po dośrodkowaniu N'Golo Kante z prawej flanki główkował Pedro Rodriguez.

Gonzalo Higuain trafił w słupek po wcześniejszym błędzie Moussy Sissoko! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

Mateo Kovacić był faulowany i grę od rzutu wolnego wznowią The Blues.

Spokojny początek starcia na Stamford Bridge w Londynie. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu Chelsea FC - Tottenham Hotspur!

Konfrontację poprowadzi sędzia Andre Marriner.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Chelsea FC - Tottenham Hotspur?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 28. kolejki Premier League Chelsea FC - Tottenham Hotspur. Początek środowego starcia zaplanowano na godzinę 21:00.