1:2
Zakończony
Chelsea FC
90+4'

Ryan Sessegnon trafił do siatki! Pomocnik wykorzystał podanie od Vietto i z kilku metrów pokonał Kepę. Nie ma gola: piłkarz Fulham był na spalonym.

8
6
3
4
5
82'

Na murawie leży tym razem Willian. Brazylijczyk ucierpiał w starciu z Anguissą.

1
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

1
1
2
88'

Kepa Arrizabalaga ratuje Chelsea! Floyd Ayite zagrał z lewej strony w pole karne do Aleksandara Mitrovicia. Napastnik Fulham uderzył głową, ale bramkarz Chelsea wykazał się znakomitym refleksem!

7
7
1
1
3
88'

Spokojne ostatnie minuty spotkania. Fulham traci nadzieję, żeby co najmniej wyrównać. Z kolei przyjezdnym ze Stamford Bridge taki wynik jak najbardziej odpowiada.

83'

Na murawie leży Mateo Kovacić. Pomocnik ucierpiał w starciu powietrznym z rywalem w polu karnym Fulham.

1
1
80'

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Luciano Vietto.

80'

Pierwszy kontakt Loftusa-Cheeka z piłką. Pomocnik Chelsea zablokowany przez dwóch rywali w narożniku boiska.

1
78'
74'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

73'

Niezłe, choć nieco chaotyczne rozegranie Fulham w polu karnym Chelsea. Piłka wybita na rzut rożny.

1
1
71'

Fulham. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Floyd Ayite.

2
1
1
1
1
68'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

4
4
4
2
2
67'

Tom Cairney sprawdził refleks Kepy Arrizabalagi. Zawodnik Fulham mocno uderzył z dystansu, ale Hiszpan na posterunku!

3
1
1
1
1
65'

Niezłe dośrodkowanie Toma Cairneya z prawej strony w pole karne Chelsea do Aleksandara Mitrovicia. Sytuację uratował Antonio Ruediger. Obrońca, który dziś świętuje 26 urodziny, wybił piłkę.

3
3
1
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho za faul na Sessegnonie.

Chelsea FC
3
5
3
3
3
60'

I przemówili gospodarze. Zawodnikami Chelsea zakręcił Ryan Babel, ale jego podanie prostopadłe zostało zablokowane. Piłkę przejął jednak Aleksandar Mitrović i mocno uderzył zza pola karnego, ale nad bramką.

4
6
4
4
4
58'

Ofensywa Chelsea na bramkę Fulham. Głową próbował uderzać Kante, po chwili lewą stroną ruszył Hazard, ale nikt nie zamknął akcji po jego podaniu.

2
5
2
2
2
57'

Eden Hazard poluje na bramkę. Tym razem jego strzał zza pola karnego blokuje Calum Chambers.

4
6
3
3
3
54'

N'Golo Kante domaga się rzutu karnego. Francuz dośrodkował z prawej strony, piłka odbiła się od ręki Tima Reama. Arbiter nie przyznał jedenastki.

5
4
4
3
5
52'

Aktywny jest na początku drugiej połowy Willian. Brazylijczyk uciekł na prawej stronie pola karnego i oddał strzał. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

5
4
3
4
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin McDonald za faul na Willianie.

3
2
2
3
5
50'

Problemy Sergio Rico z płaskim strzałem Williana z prawej strony. Bramkarz Fulham wypuścił piłkę i dobić próbował Gonzalo Higuain.

2
1
1
1
1
49'

Odpowiedź Fulham. Calum Chambers dośrodkował z lewej strony, ale Kepa Arrizabalaga interweniuje i chwyta piłkę.

1
1
2
2
1
47'

Inicjatywa od początku drugiej połowy po stronie Chelsea. The Blues rozgrywają atak pozycyjny. Sprawy w swoje ręce wziął Eden Hazard. Belg uderzył z lewej strony pola karnego, ale broni Sergio Rico.

3
2
2
3
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Chelsea. W obu ekipach bez zmian.

2
45+1'

Znowu akcja dwójki Cesar Azpilicueta - Gonzalo Higuain. Argentyńczyk znowu pewnie uderzył z pierwszej piłki po podaniu Hiszpana, ale tym razem dobrze interweniuje Sergio Rico.

2
3
2
3
2
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

3
2
2
2
2
44'

Mało akcji, a dużo walki w ostatnich minutach. Drużyny próbują zagrozić bramce rywali, ale na rzie bezskutecznie.

2
2
2
2
2
41'

Interwencja Sergio Rico. Hiszpański bramkarz obronił uderzenie z kilku metrów Edena Hazarda.

1
1
1
2
3
39'

Starcie Kepy Arrizabalagi z Cesarem Azpilicuetą podczas interwencji przy dośrodkowaniu Joe Bryana. Kapitan Chelsea po czasie podniósł się z boiska i jest w stanie kontynuować grę.

1
1
1
1
1
37'

Tym razem Gonzalo Higuain dogrywał. Adresatem podania na prawą stronę pola karnego był Eden Hazard. Belg przymierzał się do strzału, ale został zablokowany przez Tima Reama.

1
1
1
1
1
35'

Ryan Sessegnon niezyt udanie dośrodkował z lewej strony. Sytuację niemal na linii pola karnego próbował ratować Dennis Odoi. Zawodnik Fulham uderzył obok bliższego słupka.

2
2
1
1
1
33'

Gonzalo Higuain ma dziś ciąg na bramkę. Argentyńczyk dobiegł do podania prostopadłego od Jorginho i uderzył w polu karnym. Napastnik Chelsea nie uderzył precyzyjnie i piłka przeleciała obok bramki.

2
2
1
2
3
31'

Gol! Strzelił Jorginho. Asystował mu Eden Hazard.

Hazard zdecydował się nie podawać na lewą stronę do Emersona. Zamiast tego Belg zszedł do środka i zagrał przed pole karne do Jorginho. Włoski pomocnik uderzył z dystansu i zaskoczył Sergio Rico. Piłka wpadła do siatki i Chelsea znów na prowadzeniu!

18
13
6
5
6
29'

Tom Cairney ruszył z kotratakiem po stracie N'Golo Kante. Francuz naprawił swój błąd i zatrzymał rywala na własnej połowie. Sędzia obgwizdał faul.

3
4
4
3
1
28'

Gol! Strzelił Calum Chambers. Asystował mu Ryan Babel.

Zawodnicy Fulham na któtko rozegrali piłkę z rzutu rożnego. Babel zdecydował się dośrodkować z lewej flanki w pole karne. Tam niekryty był Chambers i z pierwszej piłki zaskoczył bramkarza Chelsea. Mamy remis!

8
7
7
11
11
27'

Dobre dogranie Ryana Sessegnona z lewej strony w pole karne Chelsea. Aleksandar Mitrović świetnie uderzył z woleja, ale jeszcze lepiej broni Kepa!

3
3
1
1
1
26'

Niezłe zagranie Williana na lewej stronie do Emersona. Lewy obrońca Chelsea zatrzymany w polu karnym przez rywala.

2
2
1
1
1
25'

Chelsea uspokaja grę. Wyczekiwuje rywala, nie spieszy pod bramkę.

1
1
1
1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Calum Chambers za faul na Willianie.

2
1
1
1
2
20'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Mocna odpowiedź The Blues! Willian wypuścił na prawej stronie Azpilicuetę, a ten zagrał w pole karne. Higuain wykorzystał podanie, pewnie i mocno uderzył z pierwszej piłki. Sergio Rico bez szans. 1:0 dla Chelsea.

23
18
6
2
2
18'

Atak pozycyjny Fulham na połowie Chelsea. Dośrodkowanie w pole karne do Ryana BabelaKepa Arrizabalaga niepewnie interweniował i na moment wypuścił piłkę, gdyby Holender był przytomniejszy, na pewno wykorzystałby błąd bramkarza.

5
5
1
1
1
16'

Znowu Gonzalo Higuain. Argentyńczyk nie zdążył do prostopadłego podania od Jorginho w pole karne.

2
2
1
1
1
15'

N'Golo Kante dograł w pole karne do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk obrócił się z piłką, ale jego strzał nie postraszył bramkarza.

2
2
1
1
1
13'

Andreas Christensen zablokował dośrodkowanie Ryana Sessegnona z lewej strony boiska. Fulham wznowi grę z autu.

1
1
1
1
1
12'

Willian zszedł z piłką do środka i uderzył z dystansu. Brazylijczyka umiejętnie zablokował obrońca.

2
2
2
1
1
9'

Fulham przejął inicjatywę, ale im również brakuje konkretów pod bramką.

1
1
1
2
2
6'

Dośrodkowanie Ryana Babela z prawej strony wybite przed pole karne. Piłkę przechwycił Tom Cairney, ale dobrze broni Kepa Arrizabalaga!

5
5
3
2
2
4'

Ależ okazję miał Gonzalo Higuain! Argentyńczyk dostał podanie z prawej strony w pole karne od Edena Hazarda i uderzył głową. Piłka przeleciała obok słupka.

6
6
3
1
1
3'

Willian próbował urwać się na prawej flance, ale zostaje faulowany przez Joe Bryana.

2
2
1
1
1
3'

Chelsea rozgrywa atak pozycyjny. Drużyna Maurizio Sarriego na razie ma problem, by przebić się pod bramkę rywali.

1
1
1
2
2
1'

NIeudane rozegranie Gonzalo Higuaina z Edenem Hazardem. Argentyńczyk nieudanie dogrywał do Belga.