1:0
Zakończony
Arsenal FC
90+4'

Arsenal miał rzut wolny, jednak po dośrodkowaniu piłka bez problemu została wybita.

4
1
1
2
90+1'

Pięć minut doliczonych.

4
1
3
1
2
90+1'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Gylfi Sigurdsson. Wchodzi: Tom Davies.

88'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Bernard. Wchodzi: Ademola Lookman.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Za dyskusje z sędzią.

84'

Niecelne uderzenie Gomesa z dystansu. Everton jest bliżej strzelenia bramki niż Arsenal.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Wycięty równo z trawą Dominic Calvert-Lewin.

81'

Silne uderzenie Bernarda z lewej strony, jednak kolejny raz wprost w bramkarza.

1
2
2
1
79'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Richarlison. Wchodzi: Theo Walcott.

77'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Digne.

1
1
74'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Alex Iwobi.

74'

Wyśmienita okazja przed Richarlisonem. Mając mnóstwo czasu z prawej strony pola karnego uderzył obok słupka.

72'

Powinno być 2:0! Gylfi Sigurdsson uderzył jednak ze środka pola karnego wprost w Leno.

2
1
1
1
71'

Henrich Mchitarjan zszedł z lewej strony do środka i strzał sprzed pola karnego przeleciał tuż obok słupka.

2
2
70'

Sokratis przyblokował strzał Sigurdssona z 15 metrów. Korner dla Evertonu.

2
1
1
1
68'

Richarlison przymierzył sprzed pola karnego, jednak obok bramki Arsenalu.

1
1
1
66'

Ofensywna akcja, jedna z niewielu w drugiej połowie, ale Coleman był na spalonym.

3
2
62'

Ainsley Maitland-Niles bardzo kiepsko sobie dzisiaj radzi. Co chwilę popełnia jakieś błędy.

1
1
59'

Wymarzona okazja przed Bernardem, jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

2
1
59'

Celne uderzenie Lacazette'a, jednak strzał głową był wprost w bramkarza.

1
1
57'

Everton w defensywie, ale Arsenal nie ostrzeliwuje bramki rywali.

1
53'

Początek drugiej połowy dla Arsenalu - 71 proc. posiadania piłki dla Kanonierów.

2
1
1
52'

Koszmarny strzał Ramseya z lewej strony pola karnego.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes. Faulowany Ramsey.

1
1
1
48'

Pusta bramka Evertonu po tym jak Jordan Pickford wypiąstkował piłkę wprost w niego. Strzał Walijczyka poszybował nad poprzeczką.

1
1
47'

Zmiana ustawienia Arsenalu - teraz będzie grał czwórką w defensywie.

2
46'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Aaron Ramsey.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

3
3
44'

Piłkarze Arsenalu co chwilę mają pretensję do sędziego. Ich zdaniem arbiter podejmuje złe decyzje.

1
1
40'

Oezil wścieka się przy linii bocznej. Twierdzi, że był faulowany, ale rywale rozpoczęli od rzutu z autu.

2
37'

Teraz Everton jest nieco cofnięty. Ale Arsenal podaje najczęściej w szerz boiska.

1
1
1
33'

Everton kontroluje to, co się dzieje na boisku, ale okazji już nie tworzy.

3
31'

Koszmarne dośrodkowanie Kolasinaca z lewej strony tylko potwierdza fatalną dyspozycję gości.

2
1
27'

Kanonierzy nadal wyglądają bardzo słabo. Nic im się nie układa.

2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos. Faul w środkowej strefie boiska.

22'

Alexandre Lacazette niepocieszony. Otrzymuje mało podań, a na dodatek teraz był na spalonym.

1
20'

Przerwa w grze, ponieważ Sokratis był faulowany przez Gomesa. Kartki jednak nie ma.

1
19'

Sporo niedokładności w ostatnich minutach. Arsenal nie potrafi przejąć inicjatywy.

1
15'

Odważny strzał Gomesa z 25 metrów, jednak wyraźnie obok bramki.

1
13'

Agresywne wejście Mustafiego w nogi Gylfiego Sigurdssona. Sędzia uznał, że jednak nie było faulu.

1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Jagielka. 1:0 dla Evertonu! Po rzucie z autu, zamieszanie na piątym metrze i Jagielka, który tuż przed meczem zastąpił Keane'a, z czterech metrów wpakował piłkę do siatki.