Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

8
7
5
88'

Sprytnie rzut wolny w środkowej strefie boiska, a zarazem cenne sekundy wywalczył doświadczony Rafał Grzyb.

21
6
4
4
3
87'

Walczył o piłkę Patryk Klimala, ale bezskutecznie i znów atakują przyjezdni.

5
3
8
8
5
85'

Oblężenia białostockiej "szesnastki" ciąg dalszy. Tym razem główkował Marian Kelemen.

10
7
4
6
4
84'
83'

Piłkarze Rio wymieniają kolejne podania w okolicach pola karnego wicemistrza Polski, który ucieka się tylko do obrony.

10
5
6
4
4
81'

Rio Ave. Schodzi: Galeno. Wchodzi: Damien Furtado.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Gabrielzinho, który faulował Pospisila.

3
79'

Dość głęboko broni się Jagiellonia Białystok. Oby to się dla niej nie skończyło źle.

5
2
1
2
5
78'

Bruno Moreira główkował tuż obok białostockiej bramki.

1
1
1
2
76'

Rio Ave. Schodzi: Tarantini. Wchodzi: Joao Schmidt.

Joao Schmidt #15
Tarantini #8
3
1
76'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Taras Romanczuk.

Jagiellonia Białystok
3
1
1
3
8
75'
73'

Znakomicie strzał Galeno obronił Marian Kelemen! Golkiper od razu otrzymał gratulacje od klubowych kolegów.

16
10
2
2
3
73'

Marian Kelemen wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

9
1
1
1
2
71'
69'

Po chwili Tarantini posłał piłkę wysoko nad bramką strzeżoną przez Kelemena.

4
6
2
2
3
68'

Celnie strzelił Cillian Sheridan, ale nie mógł zaskoczyć bramkarza Rio Ave.

8
5
1
67'

Groźnie uderzał Przemysław Frankowski, jednak wynik na tablicy świetlnej nie uległ zmianie.

6
4
1
2
1
67'

Goście wymieniają kolejne podania, zaś podopieczni Ireneusza Mamrota tylko umiejętnie się przesuwają za piłką.

3
2
1
3
1
65'

Rio Ave ambitnie walczy o swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Do tej pory defensywa Jagiellonia Białystok spisuje się dobrze.

4
2
2
2
3
63'

Wzdłuż linii piłkę dogrywał Arvydas Novikovas, ale futbolówkę w niezłej sytuacji z około 6 metrów źle uderzył Bartosz Kwiecień.

4
2
3
2
4
62'

Fatalnie zagrywał Galeno i piłkę bez problemów opanował Marian Kelemen.

5
1
2
60'

Gabrielzinho złapany w pułapkę ofsajdową.

2
1
1
58'

Zalegająca na murawie woda pomogła Jagiellonii przechwycić piłkę. Po chwili kontra wicemistrzów Polski okazała się nieudana.

5
1
2
1
56'

Piłkę łatwo stracił Arvydas Novikovas. Po chwili Jagiellonia Białystok odzyskała futbolówkę w okolicach pola karnego ekipy z Portugalii.

2
2
54'

Spokojnie atak pozycyjny rozgrywa zespół Rio Ave. Gospodarze tylko biegają za piłką.

2
4
2
2
3
52'

Taras Romanczuk popisał się celnym strzałem z dystansu. Jednak wciąz bez zmiany wyniku, bo dobrze obronił Giorgi Makaridze.

6
5
2
52 '

Faulowany był Łukasz Burliga i od rzutu wolnego rozpocznie Jagiellonia Białystok.

3
4
1
1
2
50'

Jedna z nielicznych ofensywnych akcji "Jagi" z łatwością została rozbita przez rywala z Portugalii.

1
4
1
49'

Rio Ave cały czas prowadzi grę, lecz na razie może się przedrzeć przez zasieki złożone z defensorów gospodarzy.

2
4
1
47'

Galeno huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie i od własnej bramki rozpocznie Marian Kelemen.

1
4
1
1
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji Jagiellonia Białystok - Rio Ave.

10
3
3
2
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

5
3
3
2
1
45'

Na lewej flance aktywny jest Galeno. Po chwili piłkę na aut wybił właśnie ten gracz, bo na boisku leżał Machaj.

5
3
1
1
1
43'

Galeno uderzał groźnie z rzutu wolnego. Jednakże piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Kelemena.

5
11
1
1
2
42'

Wicemistrzowie Polski nie chcą popełnić błędu i grają bardzo czujnie w obronie, czyhają na okazję do szybkiej kontry.

15
10
2
2
1
40'

Rio Ave miało korner, jednak nie zdołało zagrozić bramce Jagiellonii Białystok.

7
5
1
1
1
38'

Pechowo interweniował Mitrović i piłka po odbiciu od jego nogi trafiła w słupek, a następnie wyszła poza linię końcową boiska.

1
2
10
3
38'

Próba długiego zagrania do Cilliana Sheridana, ale czujnie w obronie zagrali przyjezdni.

1
3
1
2
2
36'

Na pozycji spalonej zameldował się Moreira.

3
2
4
2
3
35'

Sporo walki z prawej strony boiska. Kolejne podania wymieniają piłkarze gości.

4
3
1
2
33'

Tym razem fatalnie dośrodkowywał z lewego skrzydła Galeno i bez problemów piłkę złapał Kelemen.

8
8
2
3
3
32'

Celnie główkował Galeno. Na posterunku był Marian Kelemen.

10
2
1
2
4
31'

Przemysław Frankowski przejął piłkę, lecz sędzia odgwizdał rzut wolny dla Rio. Z tą decyzją nie może się pogodzić polski zawodnik.

3
1
5
1
6
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kwiecień.

4
3
5
8
9
29'

Nieudanie uderzał z dystansu Bartosz Kwiecień i znów w ataku znajduje się drużyna z Portugalii.

4
5
1
7
2
27'

Lepiej piłką operują piłkarze Rio Ave, ale nasiąknięta murawa utrudnia im szybkie rozgrywanie akcji.

6
6
1
2
25'

Źle zagrywał Leandrinho i od własnej bramki rozpocznie Marian Kelemen.

8
1
23'

Przechwyt wicemistrzów Polski w środku pola. Po chwili niezłym dośrodkowaniem popisał się Arvydas Novikovas, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do strzału.

11
2
3
1
22'

5
20'

Goście wykonywali rzut rożny, ale nie byli w stanie zagrozić gospodarzom w tej sytuacji.

14
6
1
2
3
19'

Bruno Moreira oddał celny strzał, ale futbolówkę na rzut rożny sparował Marian Kelemen.

10
2
2
18'

Rio Ave. Schodzi kontuzjowany: Diego Lopes. Wchodzi: Bruno Moreira.

3
18'

Na razie skuteczny w białostockiej bramce Marian Kelemen, który udanie piąstkował.

11
7
1
17'

Romanczuk już na boisko, ale szykuje się zmiana z zespole Rio Ave i na placu gry pojawi się Moreira.

11
5
1
1
15'

Taras Romanczuk ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
5
8
1
13'

Mateusz Machaj faulował Reisa i będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

5
4
1
3
1
11'

Stara się odpowiedzieć zespół z Portugalii, a Jagiellonia czeka na swoją okazję do wyprowadzenia kolejnego, zabójczego ciosu.

16
7
3
3
9'

Gol! Strzelił Mateusz Machaj. Asystował mu Przemysław Frankowski.

Jagiellonia Białystok wyszła na prowadzenie 1:0! Przemysław Frankowski zagrał dobre, prostopadłe podanie. Błąd popełnił jeden z obrońców gości, a Mateusz Machaj przejął piłkę i pewnie uderzył w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

179
90
28
12
15
7'

Niezła akcja białostoczan - główkował Cillian Sheridan i "Jaga" będzie miała rzut rożny.

18
8
3
1
1
6'

Gelson zameldował się na pozycji spalonej.

11
6
4
3
2
3'

Lewym skrzydłem pod pole karne Jagiellonii próbuje się przedrzeć ekipa Rio Ave.

2
1
1
5
6
2'

Piłkarze muszą sobie radzić nie tylko z rywalem, ale i z bardzo zmoczoną po ulewnym deszczu murawą.

8
3
1
3
1
1'

Dobrą interwencją już na początku spotkania popisał się Marian Kelemen.

12
1
1
3
czas Start meczu
18:07

Potyczkę poprowadzi sędzia Ricardo de Burgos Bengoetxea z Hiszpanii.

4
6
6
3
3
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Jagiellonia Białystok - Rio Ave?