Superpuchar Niemiec
12 sie 2018 20:30
89'

Kimmich do Wagner, a ten nie trafił do pustej bramki z metra. Każdy ma swojego Miłosza Przybeckiego.

14
50
18
11
20
88'

Fani gospodarzy wychodzą już ze stadionu, kibice Bayernu śpiewają im "do widzenia". Oczywiście nie po polsku.

18
33
5
9
7
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Kingsley Coman. Coman wjechał w pole karne Eintrachtu jak w masło. Odegrał do Thiago, a ten mocnym płaskim strzałem trafił na 0:5!

123
55
19
9
11
84'

Eintracht przejął piłkę i rozgrywa ją na połowie goście. Niewiele z tego wynika.

14
12
7
9
10
81'

Bayern gra w osłabieniu, ale wciąż atakuje. Rywale marzą już o końcowym gwizdku sędziego.

31
22
4
7
12
79'

Bayern do końca meczu będzie musiał grać w osłabieniu. Alaba utykając zszedł do szatni.

2
1
5
17
43
76'

Na murawie leży Alaba. Źle wygląda, to prawdopdoobnie uraz kolana po ostrym wejścia rywala. A Bayern zmian już nie ma.

5
9
14
40
51
76'

8
74'

Danny Blum płasko uderzał z pola karnego. Górą jednak bramkarz Bayernu.

15
24
3
6
6
72'
ZMIANA
22
13
18
46
93
72'

Polak już ma spuchniętą twarz i jest wściekły na rywala, który powinien udać się do specjalisty od zdrowia psychicznego. To nie jest normalne.

28
12
13
26
82
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał David Abraham. Brak słów patrząc na to, co robi kapitan Eintrachtu. Obrońca powinien wylecieć z boiska za uderzenie łokciem Polaka.

Eintracht Frankfurt
56
23
14
21
34
70'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzał Goretzka.

13
6
6
12
8
68'

Coman chciał podawać do Lewandowskiego, ostatecznie piłka minęła cel. A może uderzał i mu nie wyszło?

8
8
10
22
8
67'

Bayern nie pozwala rywalom na wiele. Mistrzowie Niemiec dążą do zdobycia kolejnych bramek.

29
15
5
5
6
64'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leon Goretzka.

18
9
16
8
7
64'
ZMIANA

Eintracht. Schodzi: Marco Fabian. Wchodzi: Danny Blum.

6
4
10
5
8
64'
ZMIANA
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu David Alaba. Akcja lewą stroną, Alaba płasko dośrodkował, a Coman przewracając się trafił na 4:0!

144
61
17
14
20
62'

Haller padł w polu karnym Bayernu. Sędzia nic nie widział i gramy dalej.

8
7
7
6
12
58'

A ten dalej swoje. Lewandowski znowu uderzał, tym razem z ok. 16 metrów. Bramkarz na raty obronił.

65
23
13
10
20
58'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Kingsley Coman.

32
13
10
10
12
56'

Hasebe ostro potraktował Lewandowskiego. Pierwszy siniak w nowym sezonie już jest.

11
12
17
19
70
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Strata piłki w środku pola, Bayern szybko rozegrał akcję. Mueller do Lewandowskiego, ten ograł rywala i w sytuacji sam na sam zdobył swojego trzeciego gola!

713
279
87
41
46
51'

Bayern przeważa, Eintrach chciał zaatakować. Na chęciach jak na razie wszystko się skończyło.

32
12
8
12
15
48'

Piłka wycofana do Robbena, ten uderzył z ok. 16 metrów. Piłka przeszła tuż obok bramki. Będzie rzut rożny.

17
3
3
10
6
46'

Gramy po przerwie!

22
6
2
3
5
45+2'

Jonathan de Guzman z rzutu wolnego wprost w mur.

15
9
6
11
8
45'

Sędzia doliczył minutę.

12
5
6
10
9
45'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels. Faul taktyczny Niemca. Wydaje się, że gracz Bayernu powinien wylecieć z boiska. Rywal wychodził sam naprzeciwko bramkarza.

Bayern Monachium
7
4
2
16
38
45'

W końcu Eintracht, ale skończyło się na złym dograniu. Piłkę przejął Neuer.

17
8
2
4
6
44'

Niemal zamilkły trybuny na stadionie we Frankfurcie. Gospodarze chyba czują, że w niedzielny wieczór szans na dobry wynik nie mają.

22
9
2
6
11
41'

Bayern cały czas pod bramką Eintrachtu. Gospodarze nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy.

42
15
10
12
8
38'

Strzał z pola karnego Lewandowskiego. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg.

43
10
14
17
16
36'

Techniczny strzał sprzed pola karnego Muellera. Do szczęścia zabrakło metra!

20
11
8
14
8
35'

Dalekie dogranie do Lewandowskiego, Polak źle przyjął piłkę i ta odskoczyła mu na kilka metrów.

9
13
9
39
12
34'

Bayern wysoko atakuje rywala, który ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

17
7
4
8
4
31'

W końcu Eintracht pod bramką Bayernu. Jednak bez uderzenia. Goście panują nad meczem.

18
11
6
4
9
30'

Bayern niszczy Eintracht. Gospodarze bezradni patrzą jak mistrzowie Niemiec panoszą się na ich połowie.

32
14
5
4
10
28'

Lewandowski padł w polu karnym, sędzia uznał, że takich pchnięć nie odgwizduje się.

21
17
16
10
67
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Rywale zajęci "szturchaniem" Lewandowskiego, a ten zrewanżował im się najlepiej jak mógł. Dośrodkowanie z rogu, bramkarz źle wyszedł do piłki, a Polak głową z pięciu metrów na 0:2!

535
214
56
23
36
26'

Przepychanki w polu karnym. To jeden z rywali potraktował go lekkim "liściem".

5
11
25
11
16
25'

Gol dodał Bawarczykom pewności, rywale nie zmieniają taktyki i wciąż nastawieni na kontry.

24
10
10
10
12
23'

Odpowiedź Eintrachtu. Sprzed pola karnego niecelnie uderzał Mijat Gacinović. Zabrakło metra!

21
18
10
12
20
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. Dlaczego tak nie strzelał w Rosji... Dogranie z prawej strony Kimmicha, Lewandowski głową z kilku metrów nie do obrony! 0:1!

497
212
59
26
33
20'

Czekamy na większe emocje. Sporo biegania, tempo dość dobre, ale spięć jak na lekarstwo. Bayern na razie bez strzału.

9
7
10
12
17
17'

Utrzymuje się przewaga Bayernu, ale akcje Eintrachtu wyglądają bardzo obiecująco. Mistrzowie Niemiec muszą być czujni.

12
11
8
7
5
15'

Główkował Fabian, ale trafił w rywala. Tylko rzut rożny dla Eintrachtu.

12
5
11
4
7
14'

Eintracht szans szuka w kontrach, Bayern jednak z tyłu jak na razie nie myli się.

9
9
2
3
8
11'

W końcu Bayern zepchnął rywala na jego połowę i zaczyna szukać dziury w obronie.

21
14
3
3
4
9'

Wyrównany początek. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej wywalczyć przewagi.

8
4
6
4
3
7'

David Abraham uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wysoko ponad bramką.

7
2
5
2
5
4'

A na boisku spokojne pierwsze minuty. Gra toczy się w środku pola.

9
2
4
3
6
3'

Mijat Gacinović dostał po szczęce od Alcantary i przez chwilę zbierał się z boiska.

8
10
5
8
5
19:42

To szczególny mecz dla Niko Kovaca, który jeszcze niedawno prowadził Eintracht. Teraz zasiądzie na ławce Bayernu.