Bundesliga: 29. kolejka
14 kwi 2019 15:30
90+2'

Gol! Strzelił Leon Goretzka.

Robert Lewandowski zacentrował z prawego skrzydła, piłka odbiła się od Alfredo Moralesa i wylądowała wprost pod nogami Goretzki, który po strzale z bliskiej odległości podwyższył wynik.

Bayern Monachium
66
30
14
12
15
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

14
8
5
5
8
89'

Gol! Strzelił Dodi Lukebakio. Napastnik Fortuny zmylił Ulreicha. Mamy 1:3!

36
88'

Jest rzut karny!

31
18
19
13
19
87'

Jest interwencja VAR-u. Sędzia będzie analizował sytuację, w której Mats Hummels dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym.

15
8
8
11
11
86'

Piłkarze Fortuny i kibice domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką Hummelsa. Beskutecznie.

14
7
7
6
8
84'

Niecelnie uderzył Thiago Alcantara.

6
6
2
7
6
81'

Fortuna. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Takashi Usami. Polak miał jedną sytuację w pierwszej połowie. Bezbarwny występ naszego piłkarza.

81'

[color=rgb(68, 73, 80); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: pre-wrap; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(241, 240, 240); text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none]ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Czy Grosicki to zawodnik na Premier League? "Liga musi go zweryfikować"

[/color]

1
4
80'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: James Rodriguez.

10
8
4
3
3
79'

Serge Gnabry padł w polu karnym, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

4
5
3
3
6
75'

Ależ rajd Gnabry'ego! Skrzydłowy Bayernu minął dwóch rywali, a jego dogranie skutecznie przeciął Marcin Kamiński.

11
13
4
5
5
75'

Andre Hoffmann uprzedził w polu karnym Goretzkę.

6
3
2
5
4
71'

Nie ma na boisku Neuera, nie ma Muellera, więc opaskę kapitańską założył Robert Lewandowski.

60
29
16
8
11
70'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leon Goretzka.

70'

Bardzo niecelny strzał Barkoka.

4
3
3
1
2
68'

Fortuna. Schodzi: Rouwen Hennings. Wchodzi: Dodi Lukebakio.

2
67'
66'

Kingsley Coman główkował z 15. metrów wprost w bramkarza.

4
7
2
4
7
65'

Ładna akcja na linii Thomas Mueller - Robert Lewandowski. Polak chciał wypuścić w uliczkę Niemca, ale jego intencje odczytał jeden z obrońców Fortuny.

11
3
6
6
5
60'

Tradycyjna "cieszynka" Ganbry'ego po bramce.

4
6
4
1
4
59'

Piłka odbiła się od Alcantary i wylądowała w rękawicach bramkarza Fortuny.

6
8
5
5
7
56'

[color=rgb(68, 73, 80); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: pre-wrap; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(241, 240, 240); text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none]ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Kto zagra w półfinale Ligi Mistrzów? "Każdy mecz to piękna historia"

[/color]

2
1
4
2
2
55'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller.

Mamy już 3:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową przedłużył Mueller, a Gnabry trafił do siatki z najbliższej odległości.

41
18
11
11
16
53'

Bayern. Schodzi: Manuel Neuer. Wchodzi: Sven Ulreich.

9
11
11
11
5
52'

Wydaje się, że będzie potrzebna zmiana. Manuel Neuer nabawił się urazu mięśniowego.

9
8
10
22
9
51'

Marcin Kamiński wybił piłkę na korner po akcji Gnabry'ego.

5
4
2
1
5
49'

Ależ blisko bramki na 3:0! Michael Rensing instynktownie obronił strzał Thiago Alcantary.

5
4
4
5
6
46'

Początek drugiej połowy.

5
6
4
3
1
45+2'

Tym razem niecelnie uderzył Robert Lewandowski.

18
9
14
16
17
45+2'

Javi Martinez świetnie wyskoczył po rzucie rożnym i uderzył z główki pod poprzeczkę. Na posterunku stał jednak golkiper Fortuny.

8
4
5
7
8
45'

Sędzia doliczył minutę.

8
4
4
3
7
Czy Robert Lewandowski zdobędzie dziś gola?
10
6
5
9
7
43'

Strzał Muellera z linii pola karnego został zablokowany.

6
6
3
5
8
41'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Joshua Kimmich.

Zamieszanie na treningu świetnie podzialało na Comana, który ma już na koncie dublet! Serge Gnabry wypuścił w pole karne Kimmicha, który z końcowej linii wycofał do Comana, a ten zdobyl swojego 5. gola w tym sezonie.

47
31
11
12
26
39'

Kingsley Coman zbiegł do środka i uderzył z 14. metrów w bramkarza. Na podanie w polu karnym czekał... Robert Lewandowski.

12
19
9
7
27
33'

Od kilku minut niewiele dzieje sie w Duesseldorfie. Bayern ma optyczną przewagę, ale gra toczy się głównie w środku boiska.

7
5
6
5
8
30'

Bayern w ataku pozycyjnym. Fortuna ogranicza się do kontr.

11
4
10
3
3
26'

Robert Lewandowski dostał piłkę w pole karne, lecz nie miał okazji do oddania strzału. Napastnika Bayernu powstrzymał Marcin Kamiński.

15
15
15
15
16
26'

Fortuna zaatakowała. Dawid Kownacki strzelił z 15. metrów i piłka po nodze rywala przeleciała nad poprzeczką.

22
6
7
7
13
24'

Bayern Monachium podtrzymuje świetą serię. To 22. ligowy mecz z rzędu Bawarczyków z przynajmniej jedną bramką.

5
4
7
4
2
23'

Ależ blisko! Robert Lewandowski uderzył silnie z rzutu wolnego i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Fortuny.

19
7
6
11
12
21'

[color=rgb(68, 73, 80); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: pre-wrap; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(241, 240, 240); text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none]ZOBACZ WIDEO "Druga połowa" #6. Liga Mistrzów, "TurboGrosik" w formie, strajk trenerów i piękne historie Lewandowskiego oraz Piątka [cały odcinek]

[/color]

1
2
2
5
5
20'

Żółtą kartkę otrzymał Kaan Ayhan. Za faul na Gnabrym.

10
9
6
7
6
19'

Javi Martinez odebrał piłkę i ruszył z atakiem na bramkę Fortuny. Pokazywał się mu Robert Lewandowski, ale Hiszpan zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

5
5
5
8
20
18'

Dawid Kownacki został przypadkowo uderzony łokciem w tył głowy przez Martineza. To musiało boleć!

7
6
7
15
15
15'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Serge Gnabry.

Bayern już na prowadzeniu! Coman dośrodkował z lewego skrzydła, Thomas Mueller nie trafił w piłkę, czym całkowicie zmylił bramkarza. Gola zapisano na konto francuskiego pomocnika.

60
30
11
17
27
12'

Robert Lewandowski świetnie przyjął piłkę przed polem karnym, ale błyskawicznie został osaczony przez kilku rywali i nie zdołał oddać strzału.

23
14
10
11
18
10'

Zimmermann zdecydował się na strzał z dystansu. Manuel Neuer bez problemu złapał piłkę.

11
7
6
7
5
6'

Po dośrodkowaniu z prawej strony obok bramki główkował Thiago Alcantara.

13
8
7
7
11
6'

Słupek ratuje Fortunę! Serge Gnabry wpadł w pole karne, dograł po ziemi do Comana, który minimalnie się pomylił!

11
9
7
8
11
4'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego Fortuny. Od bramki rozpocznie Manuel Neuer. Pierwsze minuty spokojne.