Liverpool FC
25' Virgil van Dijk
Borussia Dortmund
66' Christian Pulisić 89' Christian Pulisić 90+3' Jacob Bruun Larsen
1:3

Koniec. W końcówce Borussia wypunktowała Liverpool i wygrała 3:1.

Gol! Strzelił Jacob Bruun LarsenStrzał Pulisicia odbił Karius, dobitka Larsena znalazła drogę do siatki! 1:3!

Doliczone zostały 4 minuty.

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Marcel Schmelzer. Kapitalna kontra Borussii. Schmelzer przed pole karne do Pulisicia, a ten płaskim strzałem przy słupku na 1:2!

Borussii udało się oddalić grę od własnej bramki. Gole w meczu już chyba nie padną.

Liverpool cały czas szuka zwycięskiego gola. Ostrzej zrobiło się na placu gry.

Opatrywany jest Dzenis Burnić. Za moment wrócimy do gry.

Ben Woodburn uderzył z dystansu, bramkarz na posterunku.

Po krótkiej przerwie na uzupełnienie płynów Liverpool wciąż w natarciu. Borussię remis satysfakcjonuje.

Liverpool stara się ponownie wyjść na prowadzenie. Borussia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Strzał w środek bramki, Karius rzucił się w prawo. I niespodziewanie mamy remis!

Rzut karny dla Borussii! W polu karnym Klavan sfaulował Pulisicia!

Ładna akcja Liverpoolu, Ojo znalazł się w wyśmienitej sytuacji, ale uderzył w poprzeczkę!

Liverpool. Schodzi: Nathaniel Clyne. Wchodzi: Nathaniel Phillips.

Głową z bliska uderzał Dominic Solanke, piłka minęła cel o centymetry!

Liverpool dąży do podwyższenia prowadzenia. Borussia wciąż bardzo pasywna.

Mocno sprzed pola karnego uderzył Milner, piłka poszybowała tuż ponad bramką!

Liverpool długo rozgrywa piłkę, Borussia nie potrafi jej przejąć. Awizowano, że po przerwie w bramce pojawi się Kamil Grabara. Polak jednak został na ławce.

Niebezpiecznie pod bramką Borussii, ale strzał z pola karnego został zablokowany.

Niewiele dzieje się na boisku po przerwie. Gra w środku pola.

W 1. połowie łącznie oddano 3 uderzenia. Wydawało się, że było ich więcej. Cóż. Gramy po przerwie.

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Dzenis Burnić.

Liverpool. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Daniel Sturridge.

Liverpool. Schodzi: Virgil van Dijk. Wchodzi: Ragnar Klavan.

Borussia. Schodzi: Soren Dieckmann. Wchodzi: Marcel Schmelzer.

Liverpool. Schodzi: Rafael Camacho. Wchodzi: Oluwaseyi Ojo.

Liverpool. Schodzi: Curtis Jones. Wchodzi: Ben Woodburn.

Liverpool. Schodzi: Curtis Jones. Wchodzi: Daniel Sturridge.

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Naby Keita.

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: James Milner.

Borussia. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Amos Pieper.

Borussia. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Jacob Bruun Larsen.

Borussia. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Christian Pulisić.

Borussia. Schodzi: Denzil Boadu. Wchodzi: Sergio Gomez.

Borussia. Schodzi: Mahmoud Dahoud. Wchodzi: Mario Goetze.

Borussia. Schodzi: Jeremy Toljan. Wchodzi: Herbert Bockhorn.

Przerwa. Liverpool długo czekał, ale w końcu zagroził Borussii i objął prowadzenie.

2 minuty doliczył pan sędzia.

Borussia przed przerwą stara się wyrównać. Przyspieszyli grę Niemcy i może coś z tego wyniknie.

W końcu ładna akcja Borussii, strzał z ostrego kąta Philippa obronił Karius.

Niewiele obserwujemy groźnych spięć pod bramkami. Typowe, towarzyskie granie.

Borussia gra w tempie jednostajnym, bardziej mogą podobać się akcje Liverpoolu, który po objęciu prowadzenia gra na większym luzie.

Borussia tak rozegrała rzut wolny, że piłkę od bramki kopni sobie Karius.

Po bramce sędzia zarządził przerwę na przysłowiowe uzupełnienie minerałów, płynów (tych odpowiednich) i witamin. Już gramy!

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie z lewej strony, a van Dijk z pięciu metrów głową uderzył pod poprzeczkę! 1:0!

Jedna z nielicznych akcji Liverpoolu. Po płaskim dośrodkowaniu obrońca wybił piłkę na róg.

Liverpool. Schodzi: Joel Matip. Wchodzi: Joe Gomez.

Liverpool w niskim pressingu, Borussia stara się coś zdziałać.

Groźnie zapowiadała się akcja Borussii. Zabrakło uderzenia.

Zasnąłeś kiedyś podczas oglądania meczu?

W 120 sekund piłkarze popełnili 5 prostych błędów. To nasza ekstraklasa nie ma takiej średniej. Pozytywy? Trzeba pomyśleć.

Nasz kot już zasnął... Tyle dzieje się na meczu. My za moment zrobimy sobie kawę.

Okropne krzyki dochodzą z jednej z ławek rezerwowych. Mamy nadzieję, że nikomu nic się nie stało, a to tylko wskazówki przekazywane zawodnikom.

Dość anemiczny strzał z ok. 16 metrów, Karius złapał piłkę niczym najcenniejszy skarb. Proste to było uderzenie, tym większe brawa dla TEGO bramkarza.

Za robotę wzięła się Borussia. Na razie Niemcy na połowie rywala i szukają swoich okazji.

Uuuu La..llana. W polu karnym z piłką, miało być efektowne zagranie, a wyszło jak na orliku w meczu otłuszczonych 40-latków.

Liverpool cześciej operuje piłką, ale wybrańcy Kloppa jak na razie bez sytuacji.

Karius... Wyszedł z bramki, starał się to wykorzystać Maximilian Philipp, ale nie trafił do siatki z ok. 30 metrów.

Pierwsza próba Borussii. Płaski strzał sprzed pola karnego. Karius takiego uderzenia jednak broni. Aby go pokonać należy uderzyć wyżej.

Piłkarze szybko rozgrywają piłkę, ale wszystko dzieje się w środku pola.

U nas niemal noc. Ale co zrobić. Gramy!

Mecz poprowadzi Allen Chapman.

Kto wygra mecz?

Borussia już ma jeden mecz w International Champions Cup za sobą. Pokonała w sobotę 1:0 Manchester City.

Co łączy obie drużyny? Oczywiście obecny trener Liverpoolu Juergen Klopp.

Przed nami kolejny mecz International Champions Cup. Liverpool zagra z Borussią. W angielskim zespole na ławce zasiądzie Kamil Grabara, a wśród Niemców Łukasz Piszczek.