Celta Vigo
40' Gustavo Cabral 41' Hugo Mallo 44' David Junca 61' Hugo Mallo 87' Gustavo Cabral 90+4' Brais Mendez
Real Madryt
23' Karim Benzema 38' Sergio Reguilon 53' Javi Sanchez 56' Karim Benzema 83' Sergio Ramos 90+1' Dani Ceballos
2:4

No i koniec meczu. Real pokonał 4:2 Celtę Vigo.

Gol! Strzelił Brais Mendez. Asystował mu Iago Aspas.

Aspas długo dryblował w polu karnym rywali, aż wycofał piłkę do Mendeza. Ten szybko uderzył i zmniejszył rozmiary porażki.

Gol! Strzelił Dani Ceballos.

Świetny strzał z dystansu w wykonaniu Ceballosa. Hiszpan huknął w samo okienko.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Karim Benzema przyłapany na spalonym.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gustavo Cabral.

Zawodnik faulował Sancheza.

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Ramos zachował zimną krew i podciął piłkę nad bramkarzem. Real wygrywa 3:1.

Junca sfaulował w polu karnym Odriozolę.

Rzut karny dla Realu!

Zawodnik Celty złapany na spalonym. Sędzia przerwał dobrze zapowiadający się atak.

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Marco Asensio.

Iago Aspas sprawdził czujność bramkarza Realu. Hiszpan oddał mocny, płaski strzał z dystansu w kierunku dalszego słupka. Courtois wykazał się refleksem i obronił strzał.

Nacho sygnalizuje problem z mięśniem. Przerwa w grze.

Pokazał nam się Emre Mor. Zawodnik próbował zaskoczyć w polu karnym, ale na posterunku czuwał Courtois.

Celta Vigo. Schodzi: Sofiane Boufal. Wchodzi: Andrew Hjulsager.

Celta Vigo. Schodzi: Fran Beltran. Wchodzi: Emre Mor.

Gol! Strzelił Hugo Mallo. Asystował mu Brais Mendez.

I odpowiedź Celty! Mendez świetnie dograł w tempo do uciekającego Mallo. Obrońca urwał się spod krycia Ramosowi i uderzył od razu z woleja w kierunku dalszego słupka. Courtois nie dał rady. Mamy wynik 2:1.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Strata jednego z piłkarzy Celty i Real przechwycił piłkę tuż przed polem karnym rywali. Odriozola dograł do Benzemy, ten zabawił się z rywalami i uderzył z ostrego kąta. Piłka po strzale Francuza trafiła w słupek i dopiero po odbiciu się od Cabrala wpadła do bramki. Real prowadzi 2:0.

Celta Vigo próbowała zagrozić dośrodkowaniem z rzutu wolnego, ale szybko piłkę złapał Courtois.

Żółtą kartkę otrzymał Javi Sanchez.

Zawodnik Realu podciął Maxi Gomeza.

Szybka kontra Celty. Aspas próbował dograć w pole karne do Maxi Gomeza, ale podał niecelnie i przy piłce znowu Los Blancos.

Benzema zszedł z piłką z prawej strony do środka i trafił w poprzeczkę!

Chcieliśmy i mamy! Dogranie z prawej strony na głowę Aspasa. Napastnik z kilku metrów uderzył niecelnie.

Celta przyspieszyła grę. Może zaraz coś się wydarzy...

Początek drugiej połowy. Grę wznowili piłkarze Celty.

Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi z Celtą Vigo 1:0 po bramce Karima Benzemy w 23. minucie.

Kroos próbował dograć prostopadle do Modricia, ale Chorwatowi nie pozwolił dobiec do piłki Junca.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Real. Schodzi: Sergio Reguilon. Wchodzi: Javi Sanchez.

Mamy jeszcze pierwszą połowę, a Real wykorzystał już dwie zmiany.

Żółtą kartkę otrzymał David Junca.

Zawodnik sfaulował Odriozolę.

Mocny strzał Mendeza, ale broni Courtois.

Walijczykowi musieli pomóc medycy. Napastnik łapie się za kostkę, ale jak na razie jest w stanie grać dalej.

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo.

Kapitan Celty faulował Bale'a. Oj popsuła nam się gra w ostatnich minutach.

Żółtą kartkę otrzymał Gustavo Cabral.

Oj posypały nam się kartki. Piłkarz Celty starł się z Benzemą.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Reguilon.

Obrońca w trakcie dryblingu uderzył łokciem Mendeza.

I odpowiedź Celty, ale niezbyt mocna. Z prawej strony próbował dośrodkować Hugo Mallo, ale piłka została wybita na rzut rożny.

Benzema przebojowo ruszył prawą stroną pola karnego i dograł do Garetha Bale'a. Walijczyk został zblokowany, ale piłka poszła dalej do Toniego Kroosa. Jednak to, co zrobił Niemiec nie mieści się w głowie. Zbyt mocno podszedł pod piłkę i strzelił w trybuny.

Dobra centra Reguilona. Do wrzutki doskoczył Benzema, ale piłkę opuszkami palców sprzątnął mu sprzed głowy Sergio Alvarez.

Dobra wymiana piłki Bale'a z Reguilonem na lewej stronie. Jednak Hiszpan niecelnie dogrywał w pole karne.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybite przez obrońców i z kontratakiem rusza Celta.

Odriozola zwlekał z dośrodkowaniem i to się zemściło. Dogranie zostało zblokowane przez rywala i będzie rzut rożny.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Kapitalne podanie prostopadłe Luki Modricia. Chorwat uwolnił Karima Benzemę, który wdarł się w pole karne, nie dał się ubiec Roncaglii i uderzył w kierunku bliższego słupka. Real prowadzi 1:0.

Centra Bale'a wybita poza pole karne Celty. Piłkę przechwycił Ceballos, który uderzył niecelnie z dystansu.

Świetna okazja Celty z rzutu rożnego. Piłka po strzale głową jednego z gospodarzy odbiła się od słupka. Zagrożenie z pola karnego Realu zażegnał sprawnie Sergio Ramos.

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Dani Ceballos.

Maxi Gomez uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Realu. Ta trafiła do Braisa Mendeza. Jego próba została wybita na rzut rożny.

Od kilku minut przy piłce są gospodarze. Mają jednak problem ze zbliżeniem się do pola karnego rywali. Gra toczy się w okolicach połowy boiska.

Dogranie prostopadłe do Maxi Gomeza. Napastnik minął Sergio Ramosa, uderzył na bramkę, ale został po raz kolejny złapany na spalonym.

Zza pola karnego swoich sił spóbował Toni Kroos. Niemiec niecelnie uderzył z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.

Dogranie od Lucasa Vazqueza z prawej strony w pole karne. Gareth Bale uderzył głową, ale niecelnie.

Maxi Gomez przyłapany na spalonym.

Casemiro sygnalizuje uraz. Brazylijczyk zszedł z boiska. Los Blancos na chwilę osłabieni.

Kolejna szansa Benzemy! Tym razem Francuz był w polu karnym, ale przymierzył obok słupka.

Pierwszy sygnał ostrzegawczy. Karim Benzema uderzył z dystansu, ale broni Sergio Alvarez.

Zaczęli! Piłka dla Królewskich.

Czy Celta Vigo pokona Real Madryt?

Spotkanie poprowadzi Alberto Undiano.

Zapraszamy na mecz 12. kolejki Primera Division między Celtą Vigo a Realem Madryt. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.