Zakończony

Real Madryt

90+4'

Gol! Strzelił Brais Mendez. Asystował mu Iago Aspas.

Aspas długo dryblował w polu karnym rywali, aż wycofał piłkę do Mendeza. Ten szybko uderzył i zmniejszył rozmiary porażki.

19
10
7
7
14
90+1'

Gol! Strzelił Dani Ceballos.

Świetny strzał z dystansu w wykonaniu Ceballosa. Hiszpan huknął w samo okienko.

1
90'

Karim Benzema przyłapany na spalonym.

4
4
87'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gustavo Cabral.

Zawodnik faulował Sancheza.

9
5
6
7
9
83'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Ramos zachował zimną krew i podciął piłkę nad bramkarzem. Real wygrywa 3:1.

komentarz

Junca sfaulował w polu karnym Odriozolę.

12
5
6
6
4
81'

Rzut karny dla Realu!

20
5
3
7
8
78'

Zawodnik Celty złapany na spalonym. Sędzia przerwał dobrze zapowiadający się atak.

1
2
2
1
70'

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Marco Asensio.

6
4
10
2
68'

Iago Aspas sprawdził czujność bramkarza Realu. Hiszpan oddał mocny, płaski strzał z dystansu w kierunku dalszego słupka. Courtois wykazał się refleksem i obronił strzał.

2
1
67'

Nacho sygnalizuje problem z mięśniem. Przerwa w grze.

3
2
5
2
66'

Pokazał nam się Emre Mor. Zawodnik próbował zaskoczyć w polu karnym, ale na posterunku czuwał Courtois.

1
1
63'

Celta Vigo. Schodzi: Sofiane Boufal. Wchodzi: Andrew Hjulsager.

wchodzi Wchodzi
Andrew Hjulsager #16
schodzi Schodzi
1
63'

Celta Vigo. Schodzi: Fran Beltran. Wchodzi: Emre Mor.

Fran Beltran #8
1
1
7
1
61'

Gol! Strzelił Hugo Mallo. Asystował mu Brais Mendez.

I odpowiedź Celty! Mendez świetnie dograł w tempo do uciekającego Mallo. Obrońca urwał się spod krycia Ramosowi i uderzył od razu z woleja w kierunku dalszego słupka. Courtois nie dał rady. Mamy wynik 2:1.

22
19
6
8
16
56'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Strata jednego z piłkarzy Celty i Real przechwycił piłkę tuż przed polem karnym rywali. Odriozola dograł do Benzemy, ten zabawił się z rywalami i uderzył z ostrego kąta. Piłka po strzale Francuza trafiła w słupek i dopiero po odbiciu się od Cabrala wpadła do bramki. Real prowadzi 2:0.

54
32
13
15
26
54'

Celta Vigo próbowała zagrozić dośrodkowaniem z rzutu wolnego, ale szybko piłkę złapał Courtois.

7
6
4
4
4
53'

7
51'

Szybka kontra Celty. Aspas próbował dograć w pole karne do Maxi Gomeza, ale podał niecelnie i przy piłce znowu Los Blancos.

4
3
3
1
49'

Benzema zszedł z piłką z prawej strony do środka i trafił w poprzeczkę!

11
7
5
5
4
49'

Chcieliśmy i mamy! Dogranie z prawej strony na głowę Aspasa. Napastnik z kilku metrów uderzył niecelnie.

4
7
2
1
3
49'

Celta przyspieszyła grę. Może zaraz coś się wydarzy...

2
1
4
1
1
46'

Początek drugiej połowy. Grę wznowili piłkarze Celty.

3
45+1'

Kroos próbował dograć prostopadle do Modricia, ale Chorwatowi nie pozwolił dobiec do piłki Junca.

1
45'

Real. Schodzi: Sergio Reguilon. Wchodzi: Javi Sanchez.

Mamy jeszcze pierwszą połowę, a Real wykorzystał już dwie zmiany.

Sergio Reguilon #23
2
1
1
5
2
44'

5
42'

Mocny strzał Mendeza, ale broni Courtois.

6
5
2
3
4
42'

Walijczykowi musieli pomóc medycy. Napastnik łapie się za kostkę, ale jak na razie jest w stanie grać dalej.

2
2
3
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo.

Kapitan Celty faulował Bale'a. Oj popsuła nam się gra w ostatnich minutach.

Celta Vigo
1
3
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Gustavo Cabral.

Oj posypały nam się kartki. Piłkarz Celty starł się z Benzemą.

3
1
3
1
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Reguilon.

Obrońca w trakcie dryblingu uderzył łokciem Mendeza.

Real Madryt
2
4
1
1
36'

I odpowiedź Celty, ale niezbyt mocna. Z prawej strony próbował dośrodkować Hugo Mallo, ale piłka została wybita na rzut rożny.

2
4
3
1
35'

Benzema przebojowo ruszył prawą stroną pola karnego i dograł do Garetha Bale'a. Walijczyk został zblokowany, ale piłka poszła dalej do Toniego Kroosa. Jednak to, co zrobił Niemiec nie mieści się w głowie. Zbyt mocno podszedł pod piłkę i strzelił w trybuny.

2
5
5
4
9
33'

Dobra centra Reguilona. Do wrzutki doskoczył Benzema, ale piłkę opuszkami palców sprzątnął mu sprzed głowy Sergio Alvarez.

8
3
2
2
31'

Dobra wymiana piłki Bale'a z Reguilonem na lewej stronie. Jednak Hiszpan niecelnie dogrywał w pole karne.

1
3
2
2
29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybite przez obrońców i z kontratakiem rusza Celta.

1
1
1
1
1
28'

Odriozola zwlekał z dośrodkowaniem i to się zemściło. Dogranie zostało zblokowane przez rywala i będzie rzut rożny.

1
1
3
2
2
23'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Kapitalne podanie prostopadłe Luki Modricia. Chorwat uwolnił Karima Benzemę, który wdarł się w pole karne, nie dał się ubiec Roncaglii i uderzył w kierunku bliższego słupka. Real prowadzi 1:0.

54
32
15
18
26
21'

Centra Bale'a wybita poza pole karne Celty. Piłkę przechwycił Ceballos, który uderzył niecelnie z dystansu.

2
2
1
1
19'

Świetna okazja Celty z rzutu rożnego. Piłka po strzale głową jednego z gospodarzy odbiła się od słupka. Zagrożenie z pola karnego Realu zażegnał sprawnie Sergio Ramos.

9
3
6
3
7
19'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Dani Ceballos.

2
7
6
3
18'

Maxi Gomez uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Realu. Ta trafiła do Braisa Mendeza. Jego próba została wybita na rzut rożny.

3
17'

Od kilku minut przy piłce są gospodarze. Mają jednak problem ze zbliżeniem się do pola karnego rywali. Gra toczy się w okolicach połowy boiska.

2
1
3
13'

Dogranie prostopadłe do Maxi Gomeza. Napastnik minął Sergio Ramosa, uderzył na bramkę, ale został po raz kolejny złapany na spalonym.

1
5
1
1
4
12'

Zza pola karnego swoich sił spóbował Toni Kroos. Niemiec niecelnie uderzył z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.

3
2
1
6
11'

Dogranie od Lucasa Vazqueza z prawej strony w pole karne. Gareth Bale uderzył głową, ale niecelnie.

2
2
2
6
2
10'

Maxi Gomez przyłapany na spalonym.

6
1
3
8'

Casemiro sygnalizuje uraz. Brazylijczyk zszedł z boiska. Los Blancos na chwilę osłabieni.

3
2
10
5
5
3'

Kolejna szansa Benzemy! Tym razem Francuz był w polu karnym, ale przymierzył obok słupka.

12
5
5
2
4
2'

Pierwszy sygnał ostrzegawczy. Karim Benzema uderzył z dystansu, ale broni Sergio Alvarez.