Marcelo próbował dogrywać w pole karne, ale obrońcy czuwali i szybko zablokowali Brazylijczyka. Ten desperacko zagrywał, jednak piłka nie dotarła do kolegów.

1
3
1
85'

Atak Celty rozbity przed polem karnym. Ale nieudanie kontrę wyprowadził Marcelo. Przyjezdni znowu przy piłce.

6
4
3
3
2
82'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

79'

Odważna próba Marco Asensio z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

7
5
5
1
1
77'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marcelo.

Marcelo zagrał z lewej strony do Bale'a. Walijczyk będąc w polu karnym zdecydował się znowu na strzał gorszą nogą. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 2:0 dla Realu.

56
28
6
7
11
76'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

75'

Celta Vigo. Schodzi: Okay Yokuslu. Wchodzi: Fran Beltran.

2
75'

Dani Ceballos zachował się dość egoistycznie. Pomocnik postanowił strzelić z niezbyt wygodnej pozycji zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów.

3
3
1
3
73'

Andrew Hjulsager nie zdążył przejąć niezbyt celnego dośrodkowania od Pione Sisto.

7
6
2
2
1
70'

Toni Kroos na krótko rozegrał piłkę po rzucie rożnym z Marcelo. Niemiec zagrał do Marco Asensio, ale strzał Hiszpana z kilkunastu metrów nie zaskoczył Rubena Blanco.

5
4
6
5
4
69'

Keylor Navas na posterunku i łapie dośrodkowanie Pione Sisto z lewej strony.

9
6
2
3
2
68'

Celta Vigo. Schodzi: Sofiane Boufal. Wchodzi: Andrew Hjulsager.

Andrew Hjulsager #16
8
7
4
3
4
67'

Indywidualna akcja Garetha Bale'a po stracie Davida Costasa. Walijczyk zszedł na prawą stronę pola karnego i oddał strzał gorszą nogą. Broni Ruben Blanco.

5
5
1
3
4
64'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Dani Ceballos.

7
9
9
8
2
62'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Karim Benzema.

Kontratak Realu po rzucie rożnym dla Celty. Długi drybling Marco Asensio, który zagrał na lewą stronę do Benzemy. Francuz zagrał w pole karny, a Isco wykorzystał sytuację. Z piekła do nieba - może pomyśleć pomocnik. Za kadencji Solariego popadł w niełaskę, teraz strzela gola!

Real Madryt
71
36
12
12
17
61'

Sofiane Boufal uderzył z dystansu. Piłka odbiła się rykoszetem od jednego z piłkarzy Realu. Będzie rzut rożny.

5
6
3
2
4
61'

Dośrodkowanie z lewej strony. Do piłki nie zdążył Karim Benzema.

5
8
1
5
6
58'

Nie ma gola!

17
9
4
9
24
56'

Sędzia sprawdza jeszcze sytuację za pomocą systemu VAR. Kiedy Modrić strzelał, na spalonym byli Sergio Ramos i Raphael Varane.

5
7
5
2
5
56'

Dośrodkowanie Toniego Kroosa z rzutu rożnego wybite poza pole karne. Tam czekał Luka Modrić, który uderzył od razu z woleja. Piłka odbiła się po koźle i zaskoczyła bramkarza.

21
11
5
2
55'

Kolejna dobra interwencja Davida Costasa. W tym samym miejscu zatrzymany teraz Gareth Bale.

1
1
3
54'

David Costas zablokował na lewej stronie pola karnego Karima Benzemę.

4
1
1
3
54'

Dobre płaskie zagranie z lewej strony od MarceloGareth Bale popełnił błąd przepuszczając piłkę. Nikt za nim nie zamknął akcji.

2
1
2
2
51'

Luka Modrić zagrał w pole karne do Isco. Hiszpan próbował dośrodkować, ale ofiarnie interweniował Wesley Hoedt.

6
4
1
1
1
50'

Nieudane dośrodkowanie Toniego Kroosa z rzutu rożnego.

4
2
2
2
49'

Marcelo faulował na połowie Celty Stanislava Lobotkę.

3
1
1
1
47'

Przyjezdni nie zagrozili z kontry. Podanie Maximiliano Gomeza z prawej strony zablokowane przed polem karnym przez Lukę Modricia.

4
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Celta przy piłce.

3
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

6
1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale.

Real Madryt
3
2
1
1
45'

Gareth Bale dograł z prawej strony do Karima Benzemy, a ten trafił do pustej bramki. Ale gola nie ma. Dlaczego? Walijczyk trafił łokciem w twarz Kevina Vazqueza.

3
3
1
3
7
44'

Złe dośrodkowanie Alvaro Odriozoli. Hiszpan chciał zagrać do Garetha Bale'a, ale Walijczyk był pod kryciem.

1
1
1
2
2
42'

Posiadanie piłki po 50 procent dla obu zespołów.

4
1
3
41'

Bardzo dobre zagranie Braisa Mendeza do Sofiane BoufalaKeylor Navas odczytał zamiary podającego i uprzedził wbiegającego Marokańczyka.

4
3
1
2
1
40'

Znowu dogrywał Gareth Bale. Tym razem Walijczyk płasko zagrał w pole karne, ale nikt nie zamknął dośrodkowania.

2
1
1
2
4
37'

Trochę zbyt wysokie dośrodkowanie Garetha Bale'a z lewej strony. Karim Benzema był zablokowany przez obrońcę i nie zdążył doskoczyć.

1
1
1
4
5
36'

Toni Kroos dośrodkowuje, a Sergio Ramos uderza głową. Strzał kapitana Realu przeleciał obok bramki.

1
1
2
5
3
36'

Ruben Blanco na posterunku! Marcelo uderzył z dystansu.

8
4
5
5
6
34'

Maximiliano Gomez wycofał piłkę do Sofiane Boufala, który czekał na linii pola karnego. Raphael Varane wyręczył bramkarza i zablokował strzał.

7
6
1
1
1
32'

Gareth Bale zatrzymał w polu karnym Sofiane Boufala, który długo dryblował na prawej stronie boiska.

2
4
3
30'

Marco Asensio dośrodkował z lewej strony. Karim Benzema złożył się do "nożyc", ale piłkę wybił mu Nestor Araujo. Dogranie przejął Gareth Bale. Walijczyk trafił w poprzeczkę!

11
7
9
12
5
29'

Raphael Varane ofiarnie zablokował strzał z dystansu Braisa Mendeza. Francuzowi pomagają medycy.

3
1
1
1
27'

Toni Kroos postraszył ze zacznego dystansu! Niemiec postanowił spróbować szczęścia i huknął na bramkę Rubena Blanco. Strzał minimalnie niecelny.

4
4
3
7
5
24'

Nieudane dośrodkowanie Braisa Mendeza z rzutu wolnego na prawej stronie boiska. Żaden z piłkarzy Celty nie miał szans doskoczyć do tak mocno i wysoko zagranej piłki.

5
5
2
1
1
22'

Teraz Marcelo próbował daleko zagrać w pole karne do Garetha Bale'a. Na posterunku Ruben Blanco. Bramkarz wyprzedził piłkarza Realu.

4
2
2
5
1
20'

Alvaro Odriozola dośrodkował z prawej strony, ale na posterunku obrońca Celty, który blokuje podanie wślizgiem.

1
1
1
2
4
19'

Popis umiejętności Stanislava Lobotki. Słowak uciekł spod krycia rywalom i długo holował piłkę. W końcu zagrał na lewą stronę do Kevina Vazqueza, który dał uprzedzić się Garethowi Bale'owi.

5
2
1
16'

Znowu przytomnie zachował się Keylor Navas. Bramkarz od razu wybił centrę z narożnika boiska.

7
4
1
16'

Znakomita interwencja Keylora Navasa! Dośrodkowanie z prawej strony i uderza Maximiliano Gomez. Kostarykanin popisał się refleksem i sparował piłkę na rzut rożny!

14
11
2
1
1
14'

Alvaro Odriozola próbował wyprowadzić kontrę. Długi drybling Hiszpana, który został zatrzymany dopiero na połowie Celty przez Okaya Yokuslu.

1
1
2
1
13'

Pione Sisto złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

4
2
1
12'

Teraz z lewej strony dośrodkował nie Marcelo, a Marco AsensioWesley Hoedt uprzedził Karima Benzemę w polu karnym i wybił piłkę.

3
3
1
4
2
11'

Odpowiedź Celty! Maximiliano Gomez postraszył Keylora Navasa.

4
4
3
2
3
10'

Znowu dobre podanie Marcelo! Brazylijczyk wypuszczony przez Karima Benzemę zagrał do środka do Isco. Hiszpan obrócił się z piłką i z problemami oddał strzał, bo poślizgnął się w polu karnym.

10
6
4
1
9'

Nieźle zachował się Gareth Bale. Walijczyk skutecznie naciskał na Wesleya Hoedta, który wyszedł z piłką na aut niedaleko własnego pola karnego.

6
3
2
1
7'

Bardzo dobra interwencja Rubena Blanco! Marcelo dośrodkował z lewej strony, a bramkarz Celty sprzed nosa sprzątnął piłkę Karimowi Benzemie.

8
5
3
4
4
5'

Celta Vigo. Schodzi: David Junca. Wchodzi: Wesley Hoedt.

David Junca #17
6
5
1
2
2
3'

David Junca poza boiskiem. Grę wznowili piłkarze Realu.

5
4
2
3
3
3'

Przerzut piłki na lewą stronę. Problemu z pachwiną doznał David Junca. Sędzia przerwał grę.

4
5
1
1
1
1'

Królewscy nie utrzymali się przy piłce na długo. Inicjatywa po stronie Celty.