Puchar Niemiec: I runda
18 sie 2018 15:30
90+7'

Gospodarze mogli wyprowadzić niezłą kontrę, ale dobrze ustawiony był Rafinha, który przerwał ten atak.

21
4
3
1
2
90+4'

SV Drochtersen / Assel. Schodzi: Alexander Neumann. Wchodzi: Dimitri Fiks.

5
90+3'

Wciąż ambitnie walczą piłkarze SV Drochtersen / Assel, a kolejne podania wymieniają zawodnicy z Monachium.

13
9
4
4
4
90'

Sędzia doliczył aż 8 minut do regulaminowego czasu gry.

20
11
23
9
9
90'

Corentin Tolisso spudłował z mniej więcej 16 metrów. Od własnej bramki rozpocznie Siefkes.

8
7
6
9
10
88'

Robert Lewandowski złapany w pułapkę ofsajdową.

2
6
9
9
24
86'

SV Drochtersen / Assel. Schodzi: Meikel Klee. Wchodzi: Julian Stohr.

2
85'
83'

Kingsley Coman uderzył celnie, ale ten lekki strzał nie mógł zaskoczyć Patricka Siefkesa.

4
8
7
4
10
81'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leon Goretzka.

Bayern Monachium w końcu dopiął swego, a na kłopoty Robert Lewandowski! Lewym skrzydłem przedarł się Franck Ribery, który dograł piłkę na 16. metr do Leona Goretzki. Ten wydaje się, że strzelał, ale we właściwym miejscu znalazł się "Lewy", który dołożył stopę i zdobył bramkę.

267
121
23
18
23
81'

Strata zespołu z Monachium. Jednakże mistrzowie Niemiec błyskawicznie odzyskali piłkę.

10
6
2
3
8
79'

Thomas Mueller trafił do siatki, ale okazało się, że w momencie strzału na spalonym był Franck Ribery, który utrudniał interwencję Siefkesowi. Dlatego też nie ma gola dla Bayernu.

5
8
15
15
40
78'

SV Drochtersen / Assel. Schodzi: Sven Zopfgen. Wchodzi: Marius Winkelmann.

3
76'

Sven Zopfgen doznał najprawdopodobniej urazu stawu skokowego.

5
5
17
4
2
75'

Robert Lewandowski uderzył z okolicy linii pola karnego, ale ten strzał był zbyt słaby, żeby zaskoczyć Siefkesa.

6
5
7
11
17
73'

Robert Lewandowski zamedlował się na spalonym.

2
1
7
4
22
72'

Nieudana akcja przyjezdnych i grę wznowi Patrick Siefkes. Wieje nudą na stadionie w Dolnej Saksonii.

1
3
3
1
7
69'

Kolejna ofensywna akcja Bayernu została zneutralizowana przez ekipę SV.

4
4
4
3
6
67'

Podopieczni Kovaca wciąż biją głową w mur, zaś gospodarze dobrze się bronią.

3
4
5
9
10
65'

Celnie na bramkę rywala uderzył po ziemi Leon Goretzka. Pewnie piłkę złapał Siefkes.

12
7
3
5
7
65'

4
63'

Bayern Monachium miał kolejny rzut rożny, ale nie był w stanie zagrozić bramce miejscowego zspołu.

3
2
2
2
10
61'

Patrick Siefkes wznowił grę od własnej bramki.

7
3
4
4
59'

Sandro Wagner udał się z misją uspokojenia kibiców z Monachium.

5
4
8
3
1
58'

Służby porządkowe powoli kończą uprzątanie boiska i za chwilę sędzia powinien wznowić grę.

2
5
3
4
56'

Chwila przerwy, bo kibice Bayernu Monachium wrzucili na murawę serpentyny.

2
10
2
2
2
55'

Thiago Alcantara huknął sprzed pola karnego w poprzeczkę! Po chwili spudłował Leon Goretzka.

3
2
4
5
9
54'

Jerome Boateng nie ma swojego dnia, zresztą jak cały zespół z Monachium. Kolejny bardzo nieudany strzał z dystansu.

2
2
1
2
7
53'

Piłkarz gospodarzy złapany w pułapkę ofsajdową.

4
3
2
2
7
52'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Leon Goretzka.

52'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Kingsley Coman.

52'

Po przerwie Bayern Monachium wciąż bez pomysłu na sforsowanie muru złożonego z obrońców SV Drochtersen / Assel.

2
2
1
3
50'

Arjen Robben znalazł się na pozycji spalonej.

3
1
2
7
48'

Joshua Kimmich wykonywał rzut rożny, ale nic dobrego dla Bayernu nic nie wyszło z tej akcji.

3
2
2
5
46'

Początek II odsłony konfrontacji SV Drochtersen / Assel - Bayern Monachium.

9
2
1
1
2
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w 2. połowie meczu?
Robert Lewandowski w akcji
5
2
1
2
2
43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej części pojedynku. Przy piłce znajduje się mistrz Niemiec.

3
3
5
7
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arjen Robben. W końcu Holender się doczekał żółtego kartonika, na który tak pracował.

Bayern Monachium
12
3
6
11
9
41'

Sędzia odgwizdał kolejny faul Arjena Robbena w tym meczu. Gospodarze będą mieli okazję do wymiany kilku celnych podań.

8
6
9
7
13
39'

Bardzo nieudane zagranie Thomasa Muellera. Po chwili monachijczycy odzyskali futbolówkę i znów atakują.

5
4
8
7
7
37'

Groźnie uderzał Arjen Robben, jednak piłka minęła bramkę strzeżoną przez Patricka Siefkesa.

7
4
5
7
8
36'

Bayern Monachium bije głową w mur, a piłkarze SV Drochtersen / Assel tylko umiejętnie przesuwają się w obronie.

6
8
5
6
10
34'

Manuel Neuer uratował swój zespół przed stratą gola! Celnym uderzeniem z 12 metrów popisał się Florian Nagel, zaś Neuer odbił piłkę nogami. Najgroźniejsza akcja w tym meczu.

17
6
7
7
9
32'

Arjen Robben faulował przeciwnika i otrzymał ostrzeżenie od arbitra za zbyt ostre zagranie.

4
3
4
5
5
31'

Franck Ribery po kontakcie z rywalem padł w polu karnym SV Drochtersen / Assel, ale sędzia kazał grać dalej.

1
2
5
3
8
30'

Jerome Boateng strzelił z mniej więcej 18 metrów wysoko w trybuny. Bardzo nieudana próba Niemca.

1
2
2
2
10
29'

Bayern gra zbyt statycznie i do tej pory nie był w stanie pokonać Patricka Siefkesa.

1
3
5
2
4
27'

Mats Hummels po dośrodkowaniu Thomasa Muellera główkował nad bramką SV.

1
3
1
2
4
26'

Robert Lewandowski próbował strzelać z około 7 metrów, ale został zablokowany. Jednak przy piłce znów podopieczni Kovaca.

9
5
3
8
3
25'

2
23'

Groźny strzał Javiego Martineza z dystansu został zablokowany przez dwóch obrońców SV Drochtersen / Assel.

5
2
5
6
9
21'

Bayern Monachium rozgrywa piłkę od prawej do lewej i odwrotnie, jednakże nic z tego nie wynika. "Lewy" w końcu próbuje szukać gry.

5
5
1
3
8
19'

Miejscowy zespół broni się całą "11" i czyha na wyprowadzenie kontry. Bayern niepotrzebnie forsuje grę środkiem boiska.

2
2
2
3
9
17'

Monachijczycy nie mogą rozbić muru złożonego z defensorów SV Drochtersen / Assel, gdyż grają zbyt wolno. Robert Lewandowski jest niewidoczny.

2
2
2
11
20
15'

Joshua Kimmich sprawdził Patricka Siefkesa, który pewnie złapał piłkę.

9
9
5
5
5
14'

Andrijanić posłał piłkę obok bramki Bayernu Monachium. Lekkie ostrzeżenie dla mistrza Niemiec.

8
6
3
3
8
13'

Mecz toczony jest w wolnym tempie, bo ekipa z Monachium nie przyspiesza. Od rzutu wolnego rozpocznie drużyna SV.

5
3
3
3
3
11'

Bayern Monachium atakuje dotychczas przede wszystkim lewą flanką, ale na razie bezskutecznie.

4
7
3
4
4
9'

Dobrze w obronie zagrał Rogowski, rozbijając kolejny atak Bayernu.

5
2
5
2
7
8'

Aktywny na lewym skrzydle jest Franck Ribery. Niecelnie z dystansu strzelał Javi Martinez.

6
2
3
4
4
6'

Na razie Bayern Monachium gra bardzo cierpliwie i umiejętnie buduje atak pozycyjny.

7
3
2
2
3
4'

Thomas Mueller hukął bardzo niecelnie nad bramką drużyny przeciwnej.

6
3
3
3
1
3'

Celnie uderzył z lewej strony Franck Ribery. Bez zarzutu interweniował Siefkes.

9
7
1
2
2
2'

Goście spokojnie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

4
1
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli gospodarze.

7
1
1
1
czas Start meczu
14:31

Robert Lewandowski znalazł się w wyjściowym składzie Bayernu Monachium na mecz z SV Drochtersen / Assel.

17
3
4
2
2
14:31

Spotkanie poprowadzi sędzia Thorben Siewer.

6
5
8
4
4
Czy Bayern Monachium awansuje do kolejnej rundy Pucharu Niemiec?
5
13
4
4
3
10:52

Zapraszamy na relację LIVE z meczu I rundy Pucharu Niemiec SV Drochtersen / Assel - Bayern Monachium. Początek sobotniego spotkania został zaplanowany na godzinę 15:30.