Hiszpania
16' Rodrigo 54' Dani Ceballos 64' Inigo Martinez 71' Sergio Ramos
Norwegia
35' Kristoffer Ajer 51' Tarik Elyounoussi 54' Stefan Johansen 65' Joshua King
2:1

Koniec. Hiszpania 2:1 pokonała Norwegię. Wydawało się, że wygrana gospodarzy będzie okazalsza.

Jeszcze przebudzili się Norwegowie. Seria rzutów rożnych, ale bez efektu.

Norwegowie nie potrafią zagrozić Hiszpanom, którzy kontrolują mecz. Tutaj już chyba nic się nie zmieni.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Uderzenie Asensio, piłka poszybowała ponad bramką gości.

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Jaime Mata.

Końcowe minuty. Hiszpanie ostrożnie w tyłach, do ofensywy nie posyłają zbyt wielu graczy.

Rodrigo mógl zdobyć w sobotę swojego drugiego gola, został jednak zablokowany przez Ajera.

Akcja Norwegów przerwana. Na spalonym Johnsen.

Strzał Asensio, Jarstein był dobrze ustawiony i zdołał obronić.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Rodrigo, ale pomylił się.

Elyounoussi uderzył z rzutu wolnego, piłka minęła bramkę de Gei.

Norwegia. Schodzi: Ole Selnaes. Wchodzi: Ola Kamara.

Hiszpania starają się kontrolować spotkanie. Do końca już niespełna kwadrans, a prowadzenie łatwo można stracić.

Hiszpania. Schodzi: Dani Parejo. Wchodzi: Rodri.

Hiszpania. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Sergio Canales.

Hiszpanie ponownie mogą grać na większym luzie. Strzał Rodrigo, piłka minęła cel.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Ramos wykorzystał rzut karny i Hiszpania ponownie prowadzi. 2:1!

Błąd obrony i bramkarza, Jarstein ratował się faulem na Moracie. Rzut karny dla Hiszpanii!

Norwegowie pokazują, że jedna sytuacja w meczu może zmienić wiele. Goście chcą więcej niż punkt, strzelał Ajer, nie trafił w bramkę.

Hiszpanie wściekli, gospodarze rzucili się do ataku. Szansę na gola miał Morata, jednak nie trafił w bramkę.

Gol! Strzelił Joshua King. De Gea nie był w stanie obronić, mimo że wyczuł intencje strzelca. Sensacja! 1:1!

Żółtą kartkę otrzymał Inigo Martinez.

Rzut karny dla Norwegów! Martinez sfaulował rywala!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Johnsen, piłka minęła bramkę de Gei.

Hiszpania dąży do podwyższenia prowadzenia. Strzał Parejo, piłka minęła cel.

Po dośrodkowaniu z rogu do piłki doszedł Ramos, ale podobnie jak wcześniej jego koledzy, w bramkę nie trafił.

Uderzenie Navasa poszybowało w bezpiecznej odległości od bramki Jarsteina.

Norwegia. Schodzi: Tarik Elyounoussi. Wchodzi: Bjorn Johnsen.

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Johansen.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos.

Strzał Moraty został zablokowany przez rywala. Havard Nordtveit uratował Norwegów przed stratą drugiej bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Tarik Elyounoussi.

Szukają drugiego gola i spokojniejszego meczu Hiszpanie. Po zmianie stron gospodarze jeszcze bez okazji.

Hiszpanie przy piłce, Norwegowie czekają na swój moment. Czy się go doczekają?

Wracamy do meczu.

Przerwa. Hiszpania prowadzi 1:0, a powinna wyżej.

Uderzał Ceballos, Norwegów uratował Aleesami, który zablokował strzał.

Wkroczyliśmy w doliczony czas 1. połowy.

Atak za atakiem Hiszpanów. Strzał Asensio obronił bramkarz.

Alba do bramki! Gol? Nie! Spalony. Przedwczesna radość gospodarzy.

Dogranie z rogu, uderzał Inigo Martinez, nie trafił w bramkę.

Kolejna próba gospodarzy. Strzelał Rodrigo, tym razem nie trafił w bramkę. To powinien być gol.

Uderzał Parejo, Jarstein nie dał się pokonać. Hiszpanie dążą do podwyższenia prowadzenia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kristoffer Ajer.

Kolejny strzał Moraty, tym razem piłka minęła cel.

Do dośrodkowania doszedł Morata, uderzył jednak w Jarsteina.

W dobrej sytuacji znalazł się Henriksen. "Syn Henryka" jednak źle uderzył i David de Gea zdołał obronić.

Mamy już nawet uderzenie w wykonaniu gości. Próba Elyounoussiego była niecelna.

Ożywili się w ofensywie Norwegowie, są to jednak pierwsze, dość nieśmiałe próby.

Alba do Asensio, który jednak uderzył niecelnie.

Elyounoussi już po raz drugi w meczu został złapany na spalonym.

Norwegowie wciąż bezradni. Zespoły dzieli różnica klas. Gdzie ci Norwegowie sprzed lat?

Jarstein uratował Norwegów! Strzelał Rodrigo, golkiper odbił piłkę!

Strata gola nie zmieniła taktyki Norwegów. Wciąż więcej z gry mają Hiszpanie.

Gol! Strzelił Rodrigo . Asystował mu Jordi Alba. To się musiało tak zakończyć! Alba do Rodrigo, który nie miał problemów z pokonaniem z kilku metrów Jarsteina. 1:0!

Norwegia bardzo głęboko cofnięta. To dla gości nie może zakończyć się dobrze.

Akcja Norwegów, ale goście po raz kolejny złapani na spalonym. Tym razem King.

Szukają gola Hiszpanie. Norwegowie jednak dobrze się bronią. Wydaje się jednak, że trafienie dla gospodarzy jest kwestią minut.

Akcja Norwegów została przerwana. Na spalonym znalazł się Elyounoussi.

Pierwsze ostrzeżenie dla Norwergów. Po dograniu Asensio głową uderzał Morata. Wprost w Jarsteina.

Klasyk oceniłby: trwa badanie sił. Niewiele dzieje się na boisku.

I już pierwsza próba Hiszpanów. Z dystansu uderzył Dani Ceballos. Piłka minęła bramkę.