0:3
Zakończony
Polska
90+2'

Końcowe sekundy meczu. Niewiele dzieje się w Rydze. Polacy kontrolują spotkanie.

145
49
13
17
22
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

78
21
23
17
38
90'

Ucierpiał Szymański, Polak powoli dochodzi do siebie w okolicach środka pola.

22
20
26
41
55
88'

Dogranie w nasze pole karne, dobrze w defensywie zachował się Glik, który wybił piłkę na rzuy rożny.

56
18
10
10
13
86'

Łotwa. Schodzi: Martins Kigurs. Wchodzi: Andrejs Ciganiks.

12
84'

Teraz to Łotysze starają się wysoko atakować Polaków. Jednak bez powodzenia.

36
16
13
11
22
82'

Zagranie z lewej strony Frankowskiego do Piątka, szybszy bramkarz gospodarzy.

30
14
15
10
30
80'

Polska. Schodzi: Maciej Rybus. Wchodzi: Arkadiusz Reca.

59
27
11
14
19
80'

Będzie heca, wejdzie Reca.

40
119
10
10
16
79'

Łotysze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nic nie widział, bo akurat spoglądał na drzewa.

46
198
23
14
18
77'
76'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kamil Grosicki. Piątek do Grosickiego, ten skiksował. Ze strzału wyszła asysta. Na miejscu był Lewandowski, który tylko dołożył nogę. 0:3!

686
285
58
22
41
74'

Krychowiak uderzył z ok. 18 metrów, 100 metrów od celu.

42
174
23
18
30
73'

Groźnie mogło być pod naszą bramką, Glik zdołał wybić piłkę głową na rzut rożny.

31
13
10
13
30
72'

Łotwa. Schodzi: Olegs Laizans. Wchodzi: Kristers Tobers.

Kristers Tobers #21
12
7
10
7
10
72'
71'

Do uderzenia statał się dojść Piątek, nie udała mu się ta sztuka.

7
10
10
7
22
69'

Polacy cały czas przy piłce, szukamy trzeciego trafienia, jednak nie potrafimy poważniej zagrozić rywalom.

8
12
9
13
10
komentarz

Macedonia Północna podwyższyła prowadzenie w meczu ze Słowenią. Już 2:0!

108
20
6
3
3
67'

Szymański szukał miejsca do oddania uderzenia. Jednak go nie znalazł i musiał zagrywać na prawo.

8
15
6
7
6
66'

Polacy przeważają, Łotysze nie potrafią nam zagrozić. Brakuje dla pewności trzeciego gola.

27
5
2
2
4
komentarz

Smutne, ale jakże prawdziwe. Oby pan Andrzej bana u pana Zbyszka nie zarobił.

44
5
2
12
6
64'

Strzał z dystansu Krychowiaka, dość daleko od celu.

21
11
9
17
14
63'

Polacy pod polem karnym Łotyszy. Z ok. 16 metrów wprost w bramkarza mocno uderzył Piątek.

6
61'

Na murawie leży Gutkovskis. Łotysz ucierpiał w walce o piłkę.

11
10
10
14
8
60'
80
28
11
10
14
59'

Polacy starają się wysoko atakować Łotyszy. Jak na razie bez większego powodzenia.

7
3
5
7
12
58'

Problemy ma Klich. Znachorzy już jednak biegną do naszego reprezentanta.

19
41
7
24
16
56'

Sprzed pola karnego chciał uderzyć Rybus, defensor został jednak zablokowany.

7
2
3
11
9
56'

Dogranie w pole karne do Grosickiego, Polakowi piłkę wybili obrońcy.

1
2
2
3
11
55'

A Austria 2:1 z Izraelem. Tymczasem w Rydze Polacy przeważają.

11
6
4
8
13
54'

Macedonia Północna prowadzi ze Słowenią 1:0. My już się pakujemy na Euro.

59
15
9
6
8
komentarz

Takiego gola Grzegorza Krychowiaka chcielibyśmy bardzo zobaczyć.

32
9
5
6
8
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vitalijs Maksimenko.

19
11
8
5
11
52'

Odpowiedź Polaków. Płaski, ale bardzo słaby strzał Grosickiego.

5
1
2
13
9
51'

Mocny strzał z dystansu zablokował Klich. Szukają nadziei Łotysze.

8
3
9
7
9
50'

Grosicki wjeżdża w defensywę Łotyszy niczym zawodnik w grze FIFA na poziomie: amator.

1
49'

Chcemy szybko zamknąć mecz i skupić się na kolejnym. Polacy starają się grać szybciej.

20
4
3
1
3
47'

Mocno dogrywał pilkę z prawej strony Kędziora. Trochę zbyt silne podanie.

10
6
12
8
17
46'

Grosicki sam na sam z bramkarzem, minął go, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i nie był w stanie w nią dobrze trafić. Polak skiksował. Szkoda.

5
25
6
12
23
46'

komentarz

My liczyliśmy przyciski w pilocie do telewizora. Jest ich 48. Każdy świeci kiedy się go przyciśnie.

komentarz

Wojciech Szczęsny póki co w bramce nudzi się.

37
21
4
3
10
45'

Sędzia doliczył minutę, a Łotwa w ataku!

13
15
8
7
39
45'

Rzut rożny dla Łotyszy, ale Rakelsowi zabrakło centymetrów, aby trafiłć głową w piłkę.

10
9
3
3
9
44'

Łotysze coraz żwawiej zaczynają poruszać się po boisku. Oby po zmianie stron nie zrobili nam przykrej niespodzianki.

18
13
9
7
26
42'

Zbliżamy się do przerwy. Wypadałoby zamknąć mecz i na dużym spokoju wyjść na 2. połowę. Na to się jednak nie zapowiada.

22
16
14
11
28
41'

Z dystansu uderzył Lazians. Daleko od celu.

22
21
16
11
14
40'

Austria - Izrarel. Już 1:1. Zapraszamy do relacji live. Tymczasem w Rydze Łotysze na naszej połowie, ale bez zagrożenia.

12
38'

Oss doszedł do uderzenia. Strzał głową zdołał złapać Szczęsny. Piłka lecuała na aut, ostatecznie będzie rzut rożny dla Łotyszy.

16
14
5
7
23
37'

A tymczasem Izrael prowadzi w meczu wyjazdowym z Austrią!

48
19
17
6
18
36'

Mieliśmy wrażenie, że redaktor Dariusz pije w budce spikerskiej gorącą herbatkę. Co chwilę słychać "ssssss". Okazało się, że pan komentator dokładnie wymawia nazwisko Marcisa Ossa.

13
35
6
9
10
35'

Zieliński chciał zagrać do Grosickiego. Piłkę przejęli rywale.

14
15
12
25
20
33'

Cały czas Polacy posiadają dość wyraźną przewagę. Wymieniamy sporo podań, nie kwapimy się do zdecydowanego natarcia.

39
14
7
7
11
31'

Łotysze nie wierzą w powodzenie swoich akcji. Dwa szybkie ciosy Polaków, wcześniejsze porażki robią swoje.

50
17
4
7
11
30'

Grosicki wpadł z piłką w pole karne, strzał z ostrego kąta był niecelny. Szkoda, bo już widzieliśmy trójkę na tablicy.

23
14
15
37
17
27'

Strzał sprzed pola karnego Krychowiaka odbił bramkarz. Lewandowski przejął piłkę, dogrywał z linii końcowej, ale nikogo nie było w okolicach dalszego słupka.

29
17
12
9
23
27'

Jesteśmy pod polem karnym Łotyszy, jednak wolno rozgrywamy swoje akcje. - A po co szybciej? - pyta pani Kazia. - Przecież jest 2:0 - krzyczy.

19
19
6
8
32
26'

Polacy ponownie przejęli piłkę i spokojnie konstruują swoje akcje.

53
19
5
5
10
24'

Małe zamieszanie w naszym polu karnym, udało się jednak Polakom wyjść cało z opresji.

12
21'

Obraz gry nie zmienia się. Mecz toczy się na połowie Łotyszy, którzy mają problemy z przejściem środka pola.

63
32
13
4
9
19'

Cały czas przeważamy. A my czekamy na kolejne gole. 1, 2, MAŁO!

99
32
6
10
15
18'

Teraz jedynie Czesław Michniewicz jest nerwowy. Wszak 2:0 to wynik szalenie niebezpieczny.

39
47
6
12
13
16'

Tempo gry festynowe, ale prowadzimy 2:0. Cóż chcieć więcej. Żal nam Łotyszy.

11
14'

Trener Łotyszy szuka białego ręcznika, a w szatni same czerwone. A Polacy dalej w natarciu.

81
50
9
14
20
13'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kamil Grosicki. I już 0:2. Grosicki pobiegł lewą stroną, dograł do Lewandowskiego, a ten płaskim strzałem z pola karnego pokonał Vaninsa. Chyba wygramy!

588
240
55
24
30
11'

Rzut rożny dla Polaków, do piłki doszedł Lewandowski, ale źle trafił. Mogło być 0:2.

62
42
27
28
33
9'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Sebastian Szymański. Szybko, łatwo i przyjemnie. Lewandowski do Szymańskiego, ten źle przyjął piłkę, ale zdołał odegrać do "Lewego". Nasz snajper wyszedł sam naprzeciwko bramkarza i płaskim strzałem go pokonał. 0:1!

9'

Długo rozgrywamy piłkę, rywale nie mają większych problemów z rozbijanem akcji.

14
19
6
13
21
7'

Rzut wolny dla Łotwy, akcja przerwana. Spalony.

25
26
12
13
24
6'

Lewandowski starał się wpaść z piłką w pole karne. Przewrócił się, futbolówka uciekła. Od bramki Łotysze.

26
21
17
18
26
5'

Rzut wolny dla Polski. Dośrodkowanie, jednak wprost w ręce bramkarza.

27
19
12
19
34
3'

Pierwszy strzał w kierunku naszej bramki. Daleko od celu. To raczej było dogranie.

22
21
21
18
24
2'

Póki co nic się nie dzieje, jak w polskim filmie. Kopanina w środku pola.

27
28
24
11
27
20:33

Redaktor w dobrej formie! To ważne. Oby tak było po 22.