47
20
27
90+1'

Błąd bramkarza, Krychowiak uderzał do pustej bramki z połowy boiska, ale przestrzelił.

43
36
17
24
53
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

106
25
28
16
51
90'

Zagranie na prawo do Frankowskiego, który był jednak na spaonym.

60
24
30
29
40
88'
ZMIANA

Macedonia Północna. Schodzi: Boban Nikołow. Wchodzi: Gjorgji Stoiłow.

31
88'

A na boisku Lewandowski uderzył z ok. 25 metrów ponad bramką.

63
49
37
21
28
88'

My właśnie zapinamy walizkę i jesteśmy gotowi na finały Euro! Czekamy na albumy z naklejkami z pewnego dyskontu. Będzie się działo!

83
64
11
7
15
87'

Rozgrywamy piłkę na połowie rywala. Krychowiak uderzył z ok. 20 metrów. Trafił rywala w... dół pleców.

52
116
26
18
22
85'

29
85'

Leży na murawie Lewandowski, rywale nie chcieli wybić piłki. Brutalne wejście przeciwnika, którego nie zauważył sędzia.

20
12
18
26
157
83'

Macedończycy starają się atakować, ale więcej w tym wszystkim chaosu niż rzeczywistego zagrożenia.

28
61
8
8
8
81'
ZMIANA

Macedonia Północna. Schodzi: Stefan Ristowski. Wchodzi: Marjan Radeski.

25
81'

W momencie podania ostro zaatakowany przez rywala został Lewandowski.

31
16
31
16
142
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Robert Lewandowski. Już pozamiataliśmy i zamknęliśmy drzwi! Lewandowski do Milika, a ten technicznie uderzył sprzed pola karnego. 2:0!

742
318
63
24
45
78'

Rzut wolny dla Polaków, dobrze bramkarz gości, którego po chwili sfaulował Krychowiak.

67
28
14
15
16
76'

Mogliśmy pójść za ciosem. Milik zgrał głową do Lewandowskiego, który z woleja uderzył ponad bramką.

115
55
19
22
34
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Frankowski. Asystował mu Robert Lewandowski. Ależ wejście miał Frankowski! Krychowiak z własnej połowy zagrał do Lewandowskiego, któremu odskoczył piłka. Nasz snajper zostawił futbolówkę Frankowskiemu, który sytuacyjnie uderzył obok bramkarza. 1:0!

74'
ZMIANA

Macedonia Północna. Schodzi: Ilija Nestorowski. Wchodzi: Aleksandar Trajkowski.

6
73'
ZMIANA
73'

Dośrodkował Grosicki, Milik uderzył głową ponad bramką!

23
22
10
16
37
71'

Indywidualna akcja Pandewa, który padł przed polem karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

40
13
17
8
31
70'

Grosicki wpadł z piłką w pole karne, ale dogrywał do Milika zbyt mocno.

21
16
15
16
20
70'

A teraz Lewandowski trochę się rozjechał i przez to zgubił piłkę.

16
52
17
17
31
69'

Milik wszedł na boisku i już się przewrócił. Wciąż śliska jest murawa.

21
98
16
16
20
68'
ZMIANA
68'

Po dograniu z rogu sędzia przerwał grę, a na murawie leżało dwóch Macedończyków. Faul w ataku Polaków.

22
15
11
7
14
67'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Egzijan Alioski.

Egzijan Alioski #8
46
21
11
8
10
67'

Dwukrotnie groźnie zrobiło się w polu karnym gości. Zabrakło uderzenia.

5
9
11
9
24
66'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Arkadiusz Reca.

14
11
11
14
42
65'

Nestorowski sam na sam ze Szczęsnym. Polak obronił, a dodatkowo rywal był na spalonym.

51
19
16
9
21
64'

Lewandowski chciał dojść do piłki, ale Polak przewrócił się. Ślizgają się po murawie piłkarze obu drużyn.

15
40
12
13
19
64'

Niepewnie w polu karnym Gliku. Zaczęło się robić niebezpiecznie, Szczęsny uratował sytuację.

23
10
8
12
27
63'

Szymański dośrodkował z rzutu wolnego, jednak czujny niczym ważka sędzia dostrzegł faul w ataku.

10
14
2
8
32
62'

Znowu ucierpiał bramkarz z Macedonii, który zderzył się z Krychowiakiem.

14
17
24
9
8
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Spirowski.

Stefan Spirowski #20
35
13
3
4
10
Jesteś zadowolony z gry reprezentacji Polski?
20
61'

Z lewej strony dośrodkował Grosicki, ale wprost w ręce bramkarza gości.

7
8
2
11
20
59'

Atak pozycyjny Polaków, rywale przed polem karnym postawili dwa autobusy.

19
25
16
11
12
58'

Jedno z nielicznych wyjść gości zakończone efektownym, ale niecelnym strzałem Nestorowskiego.

24
15
8
5
11
57'

Sprzed pola karnego uderzył Krychowiak. Piłka odchodziła od światła bramki i poleciała na aut.

8
13
18
9
29
55'

Posiadamy optyczną przewagę. Powoli kruszymy mur rywala. Poprzeczka, potem słupek. Mamy trochę pecha.

9
53'

Lewandowski sfaulował rywala, Polak nie widział obrońcy i go staranował.

24
49
13
12
11
52'

Tymczasem w ataku Polacy. Do uderzenia składał się Krychowiak, jednak źle trafił w piłkę.

12
20
19
23
48
51'

- Chłopaki, już ok jest. Gramy - zapiszczał.

21
64
10
7
9
51'

Dość piskliwie krzyczał jeden z Macedończyków. To Musliu, który centralnie otrzymał piłką uderzenie w swoje najcenniejsze miejsce.

32
55
17
8
6
50'

Lewandowski uderzył wprost w mur. Dobijał z ok. 20 metrów Szymański, piłka odbiła się od słupka!

23
17
12
17
49
49'

Rzut wolny dla Polaków z ok. 20 metrów. Faulowany był Lewandowski, który już liczy kroki.

51
21
11
3
4
48'

Dość spokojny początek 2. połowy. Naszym zdaniem zbyt wiele chaosu jest na boisku.