05 mar 2019 21:00
90+3'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nacho.

Drugi faul w tak krótkim odstępie czasu. Nacho wylatuje z boiska za odepchnięcie rywala i drugą żółtą kartkę.

Real Madryt
479
281
45
28
31
90+3'

22
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

50
33
62
27
111
89'

Kolejna kontuzja w Realu? Gareth Bale sygnalizuje problem po nieudanym wyskoku do główki.

92
176
28
34
22
87'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Fede Valverde.

32
71
23
13
21
87'

Hakim Ziyech był równie blisko! Marokańczyk wyszedł na wolne pole, ale oddał niezbyt precyzyjny strzał.

38
23
21
37
24
83'

Real desperacko próbuje zaskoczyć Onanę. Gareth Bale z kilku metrów nie zdołał pokonać bramkarza Ajaksu po dośrodkowaniu Modricia!

180
167
27
25
34
80'

Ajax. Schodzi: Noussair Mazraoui. Wchodzi: Joel Veltman.

7
77'

Nieudane zagranie na lewą stronę i Ajax ruszył z kontrą. Kasper Dolberg nie poradził sobie z Reguilonem na prawej stronie.

21
7
13
42
17
74'

Ajax. Schodzi: David Neres. Wchodzi: Kasper Dolberg.

69
18
19
17
18
73'

Ajax. Schodzi: Lasse Schone. Wchodzi: Dani De Wit.

Dani De Wit #30
78
21
23
14
14
73'

Gol! Strzelił Lasse Schone.

Co tu się dzieje?! Natychmiastowa odpowiedź Holendrów na bramkę Asensio. Schone fantastycznie uderzył z rzutu wolnego. Ajax 4 Real 1!

Ajax Amsterdam
1046
511
112
55
84
70'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Sergio Reguilon.

Dobre zachowanie Reguilona na lewej stronie. Obrońca zamarkował dośrodkowanie i zmylił pierwszego rywala. Po tym wycofał piłkę do Asensio. Pomocnik od rzu oddał płaski strzał na dalszy słupek. Onana zaskoczony. Real zmiejsza stratę do Ajaksu.

188
88
53
173
575
68'

Andre Onana na posterunku! Gareth Bale dostał podanie w polu karnym i sprawdził umiejętności bramkarza Ajaksu. Holendrzy wciąż z czystym kontem!

95
34
14
13
18
65'

Brych już nie ma wątpliwości. Trzeci gol dla Ajaksu uznany!

599
309
48
36
48
64'

Arbiter ma wątpliwości, czy przy akcji bramkowej piłka nie wyszła poza boisko.

71
32
38
47
208
64'

Będzie VAR.

52
38
39
47
219
62'

Gol! Strzelił Dusan Tadić.

Tadić dostaje podanie przed polem karnym, przekłada sobie piłkę na lewą nogę i pakuje piłkę niemal w samo okienko! 3:0 dla Ajaksu. Real w coraz większych tarapatach!

800
415
87
58
64
60'

Błyskawiczna odpowiedź Ajaksu! Noussair Mazraoui urwał się na prawej stronie pola karnego i trafił w boczną siatkę!

56
19
19
15
21
59'

Indywidualna akcja Karima Benzemy. Francuz zwiódł rywala na lewej stronie i wtargnął w pole karne. Niecelenie uderzył na dalszy słupek.

70
46
19
23
36
57'

Strzelec drugiego gola, David Neres, ciągnął rywala za koszulkę. Real będzie miał rzut wolny.

22
14
11
20
33
55'

Kolejny piłkarz Ajaksu na spalonym. Tym razem Donny van de Beek.

16
5
7
26
16
52'

Dusan Tadić mógł stanąć przed szansą. Serbski pomocnik został złapany na spalonym.

22
12
11
31
17
49'

Swoją okazję znowu miał Marco Asensio. Hiszpan uderzył z lewej strony pola karnego, ale niecelnie.

23
16
10
13
19
49'

Ajax ciągle zdeterminowany. Amsterdamczycy ciągle naciskają na Real na jego połowie. Drużynę Erika ten Haga naprawdę dobrze się ogląda.

64
35
9
10
14
46'

W obu drużynach bez zmian.

32
13
5
4
4
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Ajax!

11
45+2'

Dwoił i troił się podczas rzutu rożnego Nacho. Piłka po strzale głową obrońcy przeleciała obok słupka.

18
15
12
12
18
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

39
12
14
11
26
44'

Real ma swój moment. Królewscy nabrali nieco pewności siebie i w końcu napierają na bramkę Andre Onany. Na razie bezskutecznie.

31
22
16
17
28
42'

Gareth Bale wziął sprawy w swoje ręce! Walijczyk przedarł się w pole karne z lewej strony i oddał strzał. Piłka trafiła w słupek!

115
89
56
38
87
41'

Marco Asensio z pierwszą poważną okazją. Hiszpan próbował uderzyć w polu karnym Ajaksu, ale w porę został zablokowany przez obrońców.

36
22
9
9
22
38'

Ajaksowi mało! Przyjezdni ciągle są w natarciu i ostrzeliwują bramkę Courtois. Gospodarze marzą już tylko o tym, by zejść na przerwę.

92
35
19
14
18
35'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marco Asensio.

62
34
24
38
25
35'

Thibaut Courtois ratuje Real! David Neres uderzył z lewej strony pola karnego, ale Belg na posterunku!

41
30
29
42
85
34'

Vinicius schodzi z boiska w asyście klubowych medyków.

58
36
27
36
27
32'

Real może mieć poważne problemy. Vinicius sygnalizuje problemy ze zdrowiem. Czy potrzebna będzie zmiana?

50
26
18
26
20
31'

Znakomita kontra Viniciusa Juniora! Brazylijczyk po raz kolejny popisał się bardzo dobrym dryblingiem i wpadł na lewą stronę pola karnego. Piłka po strzale nastolatka trafiła w boczną siatkę!

64
52
24
21
35
30'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal za faul na Neresie.

Real Madryt
63
34
11
13
20
29'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Gareth Bale.

48
30
27
19
24
28'

Problemy zdrowotne sygnalizuje Lucas Vazquez. Hiszpan nie może podnieść się z boiska, chyba potrzebna będzie zmiana.

31
26
19
20
15
26'

Żółtą kartkę otrzymał Noussair Mazraoui za faul na Viniciusie.

31
25
21
20
28
23'

W kńcu jakaś odpowiedź Realu. Vinicius Junior wziął sprawy w swoje ręce i huknął z lewej strony pola karnego. Jeszcze lepszą paradą popisuje się Andre Onana!

57
44
25
23
45
22'

To mogło być 3:0! David Neres dostał podanie w tempo na lewą stronę i wbiegł w pole karne! Pomocnik próbował przelobować Thibaut Courtois, ale to była zła decyzja, nie trafił w światło bramki.

92
44
39
42
58
21'

Królewscy są w szoku i nie potrafią odpowiedzieć. Nie potrafią przyspieszyć, popchnąć akcji pod bramkę Onany.

10
18'

Gol! Strzelił David Neres. Asystował mu Dusan Tadić.

Co dzieje się w Madrycie?! Już 2:0 dla Ajaksu. Wyśmienity, szybki atak amsterdamczyków. Akcję poprowadził Tadić, który "ruletką" zwiódł Varane'a przed polem karnym. Na środku pola karnego pojawiła się luka i tam piłkę zagrał Serb. Na wolnym polu pojawił się Neres, zwiódł Courtois i trafił z kilku metrów!

587
329
76
53
74
18'

Dośrodkowanie Luka Modrić szybko wybite poza pole karne. Piłka wylądowała na lewej stronie, tam odzyskali ją gospodarze. Uderzać próbował Raphael Varane, ale bramkarz Ajaksu na posterunku.

15
10
11
6
11
17'

Kontratak Realu. Karim Benzema zagrywa do środka do Viniciusa Juniora. Brazylijczyk szybko został złapany przez dwóch rywali, którzy zabrali mu piłkę. Będzie rzut rożny.

15
11
10
12
10
16'

Luka Modrić zagrał do środka przed pole karne. Stamtąd piłkę uderzył Toni Kroos. Płaski strzał niemieckiego pomocnika był niecelny.

17
16
11
10
10
12'

Kolejny atak Realu. Na lewej stronie dryblował Vinicius Junior, ale rywal odebrał mu piłkę nim zdążył podać do Luki Modricia. Królewscy domagają się rzutu wolnego.

10
10
11
10
28
10'

Najpierw dośrodkowywał Lucas Vazquez z prawej strony, ale zbyt mocno i akcję uratował Vinicius Junior. Brazylijczyk również zdecydował się zagrać w pole karne, ale jego zamysły odczytał bramkarz i przejął piłkę.

27
18
9
11
14
7'

Gol! Strzelił Hakim Ziyech. Asystował mu Dusan Tadić.

Strata Toniego Kroosa na lewej stronie boiska. Niemiec próbował wycofać piłkę do Nacho, a tę przejął Dusan Tadić. Napastnik Ajaksu popędził z kontrą i podał do Ziyecha. Marokańczyk długo się nie zastanawiał i od razu uderzył na dalszy słupek. 1:0 dla Ajaksu!

507
247
60
42
60
5'

Co to była za akcja! Sergio Reguilon dośrodkował z prawej strony w pole karne. Czekał tam Raphael Varane. Francuz uderzył głową, a piłka trafiła w słupek!

74
49
30
28
40
4'

Niecelne dośrodkowanie Tonie Kroosa. Zawodnicy Ajaksu zażegnali zagrożenie, ale nie na długo. Real idzie z kolejnym atakiem.

20
10
8
8
8
4'

Karim Benzema złapany w kleszcze przez dwóch rywali na lewej stronie boiska. Będzie rzut rożny dla Los Blancos.

18
9
6
4
9
1'

Ajax, mimo że nie ma piłki, to nadaje ton spotkaniu. Zawodnicy Erika ten Haga wyszli jak nakręceni. Mocno naciskają na madrytczyków i za wszelką cenę chcą przejść posiadanie.