2
1
1
89'

Przytomna interwencja Aleksa Mereta. Bramkarz wyszedł do uciekającego Assana Ceesaya.

2
2
4
2
1
85'

Salim Khelifi próbował urwać się na prawej stronie. Allan szybko wyjaśnił sytuację i odebrał piłkę.

6
1
1
1
1
82'

Zurich. Schodzi: Benjamin Kololli. Wchodzi: Levani Kharabadze.

3
80'

Arkadiusz Milik mógł fantastycznie przywitać się z kibicami! Polak przełożył sobie piłkę na lewą nogę i uderzył zza pola karnego. Reprezentant Polski pomylił się o centymety.

31
20
14
12
8
76'

Napoli. Schodzi: Adam Ounas. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

33
19
4
1
2
75'

Gol! Strzelił Adam Ounas. Asystował mu Dries Mertens.

Allan dograł do Mertensa, a ten wykazał się niesamowitym przeglądem pola. Belg podał na prawą stronę do Ounasa. Algierczyk ruszył prawą stroną i stamtąd skutecznie uderzył na bramkę. 2:0 dla Napoli!

37
25
6
2
1
73'

Kolejne podanie Allana. Tym razem adresatem miał był Dries Mertens. Belg złapany na spalonym.

6
2
1
72'

Allan zagrał w pole karne do Lorenzo Insigne. Napastnik przełożył sobie piłkę i oddał strzał prawą nogą. Rywal zablokował uderzenie.

4
1
69'

Kombinacyjna akcja duetu Simone Verdi i Adam Ounas. Francuz dostał piłkę przed polem karnym i niecelnie uderzył z dystansu.

3
66'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

3
1
5
9
15
66'

FC Zurych próbuje wyrównać. Rozegranie przed polem karnym Napoli. Z dystansu uderzał zmiennik Lavidm Zumberi, ale piłka przeleciała obok słupka.

4
1
2
1
1
64'

Zurich. Schodzi: Marco Schoenbachler. Wchodzi: Bledian Krasniqi.

Bledian Krasniqi #32
2
1
4
1
1
60'

Zurich. Schodzi: Stephen Odey. Wchodzi: Lavdim Zumberi.

Lavdim Zumberi #41
Stephen Odey #15
4
1
1
1
60'

Napoli szuka drugiego gola. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiła do Adama Ounasa, który oddał strzał na bramkę. Yanick Brecher broni.

4
1
2
4
2
57'

Nieudany drybling Piotr Zieliński. Polak próbował zejść na lewą stronę w kierunku pola karnego. Podczas zwodu zatrzymał go Toni Domgjoni.

1
6
56'
53'

Kontratak FC Zurych. Prawą stroną popędził Assan Ceesay. Na posterunku Kalidou Koulibaly, który zatrzymał atak.

6
3
1
52'

Piotr Zieliński zagrał na prawą stronę do Elseida Hysaja. Obrońca nie wykorzystał prezentu od kolegi i stracił piłkę na połowie rywali.

2
1
3
1
8
48'

Szwajcarzy byli o krok od wyrównania. Dośrodkowanie z lewej strony od Benjamina Kolollego. W polu karnym z woleja uderzał Salim Khelifi, niecelnie.

4
1
9
1
2
46'

Mocny początek wicemistrzów Włoch. Dogranie Simone Verdiego na prawą stronę do Adama Ounasa. Algierczyk wypchnięty poza boisko przez obrońcę FC Zurych.

1
3
3
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Grę wznowili piłkarze Napoli.

5
2
2
43'

Gol! Strzelił Simone Verdi. Asystował mu Adam Ounas.

Świetny drybling Ounasa na prawej stronie boiska. Algierczyk zszedł z pilką do środka i zagrał na lewą stronę pola karnego do Verdiego. 26-letni Włoch uderzył w kierunku dalszego słupka. 1:0 dla Napoli!

37
24
8
5
4
41'

Strata Simona Sohma i Napoli ruszyło z kontrą. Rywala na skraju pola karnego próbował zwieźć Adam Ounas. Próba Algierczyka nieudana. Szwajcar przejął piłkę i zakończył groźny atak Włochów.

1
2
2
2
5
40'

Adam Ounas złapany na spalonym na prawej stronie boiska.

3
3
2
4
6
38'

Dośrodkowanie Faouziego Ghoulama dotarło do Adama Ounasa. Strzał Algierczyka bardzo nieudany.

5
1
38'

Dośrodkowanie Lorenzo Insigne z rzutu wolnego. W polu karnym z kilku metrów uderzał Dries Mertens. Świetna interwencja Yanicka Brechera!

1
4
37'

Szwajcarom nie udało się wyprowadzić dobrej kontry po wybitym dośrodkowaniu Adama Ounasa. Stephen Odey nie zdążył do piłki zagranej na połowę Napoli.

4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Vlad Chiriches za faul na Assanie Ceesayu.

3
1
3
3
34'

To nie było dobre rozegranie rzutu rożnego. Benjamin Kololli zagrał na skraj pola karnego Napoli. Zawodnikom FC Zurych nie udało się zagrozić.

3
3
3
33'

Assan Ceesay walczył na lewej stronie pola karnego. Napastnika w porę zablokował Vlad Chiriches i będzie rzut rożny.

2
2
32'

Adam Ounas wziął sprawy w swoje ręce i uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok bliższego słupka.

3
1
30'

Adrian Winter dogrywał z prawej strony. Sędzia przerwał akcję, bo napastnicy FC Zurych faulowali w polu karnym.

5
2
1
1
1
29'

Znowu zabrakło precyzji. Lorenzo Insigne szukał w polu karnym Driesa Mertensa. Szwajcarzy dobrze ustawieni w obronie i wybijaja dośrodkowanie włoskiego napastnika.

2
5
2
28'

Nieudane podanie od Elseida Hysaja do Adama Ounasa. Pomocnik nie zdążył dobiec do piłki na prawej flance.

2
2
25'

Akcja po akcji, ale Napoli wciąż bez gola! Dwa strzały Lorenzo Insigne w ciągu kilkunastu sekund. Pierwsze uderzenie zablokowane przez rywala, drugie nad bramką. Carlo Ancelotti rozłożył jedynie ręce.

2
1
2
6
23'

Bardzo dobre podanie Piotra Zielińskiego do Lorenzo Insigne. Napastnik uderzył od razu, ale broni Yanick Brecher.

16
4
2
1
3
22'

Dośrodkowanie z prawej strony od Adama Ounasa. Podanie pomocnika wybił Marco Schoenbachler.

1
1
1
1
1
20'

Bramkarz i napastnik już wrócili do gry.

2
2
2
19'

Starcie w polu karnym napoli. Alex Meret zderzył się z Assanem Ceesayem. Obaj piłkarze leżą na murawie.

4
2
2
16'

I odpowiedź Napoli. Z lewej strony boiska uderzał Simone Verdi. Broni Yanick Brecher.

7
4
3
1
15'

Groźna próba FC Zurych. Z prawej strony zagrał Adrian Winter. W polu karnym Napoli główkował Assan Ceesay. Piłka po strzale napastnika minęła słupek.

6
2
3
15'

Nieudane podanie do Lorenzo Insigne. Włoch nie zdołał przejąć piłki na prawej stronie boiska. Z autu grę wznowią Szwajcarzy.

1
1
3
1
12'

Błąd Piotra Zielińskiego. Polak zagrał wprost do Stephena Odeya. Napastnik znajdował się tuż przed polem karnym. Błąd Zielińskiego naprawił Kalidou Koulibaly.

5
5
10
4
7
11'

Rywali na swoje plecy wziął Piotr Zieliński i oddał piłkę Amadou Diawarze. Pomocnik zagrał prostopadle do Lorenzo Insigne, ale niecelnie. Napastnik nie zdążył do podania.

4
2
4
1
1
8'

Benjamin Kololli nieźle dośrodkował w pole karne. Nieudanie główkował Mirlind Kryeziu. Napoli chciało zaskoczyć z kontry, ale tym razem się nie udało.

2
8'

Lewą flanką popędził Marco Schoenbachler. Pomocnik FC Zurych faulowany na połowie Napoli.

3
1
6'

Dobre podanie od Adama Ounasa w pole karne do Lorenzo Insigne. Włoch podciął piłkę, ale niecelnie, przeleciała obok dalszego słupka.

4
2
1
1
7
5'

Mirlind Kryeziu nie wywalczył sobie dobrej pozycji w polu karnym Napoli. Piłka po strzale obrońcy wyszła na aut bramkowy.

2
4'

FC Zurych bez kompleksów. Przyjezdni wysokim pressingiem podeszli do rywali. Kalidou Koulibaly sprowokowany do błędu na swojej połowie. Będzie rzut rożny.

2
2
3'

Wicemistrzowie Włoch chcieli zagrozić z lewej strony. Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy FC Zurych na posterunku.

2
2
1'

Szwajcarzy po minucie stracili piłkę. Faul na połowie Napoli na Kalidou Koulibalym i Napoli rozgrywa.